Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przetarty-sparcialy wezyk od gruchy


macieek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panow :)Ostatnio nekaja mnie notlaufy przy ok 3500rpm podczas gwaltownego przyspieszania. Blad na vagu: 17965-charge pressure control: positive deviationP1557-35-10- --intermittent I tu rodzi sie moje pytanie: Czy ten blad moze byc spowodowany kiepskim stanem wezyka dokladnie w miejscu zaznaczonym zielonym kolkiem?AVF_AWXtuborod.jpgWg mojego rozumowania przeladowanie nie powinno byc spowodowane przetartym wezykiem. Chyba powinno byc niedoladowanie wtedy. Ale oczywiscie moge sie mylic. Prosze o porade. I jeszcze jedno pytanko - jesli chcialbym kupic wszystkie te wezyki i powymieniac je to gdzie je nabyc? Kupuje sie na metry i docina? czy juz jest gotowy jakis zestaw naprawczy? Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie wężyki kupujesz na metry. ja je nabyłem w zakładzie gdzie zakuwają węże do koparek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Chlopaki! :) Jeszcze jedna prosba - moglby ktos potwierdzic, ze N75 do AVF 2002 ma numer 8E0 906 627C ? Dzieki i pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do pytania, jaka srednica zewn i jaka wewn? 2m wystarczy?

widze, ze na ebayu nie ma zadnych z oplotem materialowym. Sa za to jakies nowe silikonowe specjalne do turbo i podcisnien. Wytrzymuja temp -60 do +160c.

Edit: 3.5mm srednica wewnetrzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalozylem 3mm z lekkimi obawami ale nastepny dostepny rozmiar byl 4mm. Silikonowe wezyki. Wytrzymuja od -60 do +180c. Bez oplotu zewnetrznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...