Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Białe dekory,jak to wyglada?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Alcantara też niestety brudzi się a lakier jednak jest dużo łatwiej utrzymać w czystości. Najważniejsze tak jak wyżej ktoś pisał wybierz takie rozwiązanie żeby z czym zgrywały się te dekory.

Opublikowano
  • Autor

Dobrze by było Łukasz,tylko musiałbym dobierać pod felgi,które są polerowane i czy to będzie ładnie jak będę miał w środku kilka lusterek:wink:chyba że jakieś aluminium ale tego pełno:wink:

Opublikowano

Witam

Mam u siebie dekory ala karbon czy coś takiego, poprzedni właściciel takie cosik ponaklejał, tylko że ponaklejał to też na konsoli

Budę mam ciemny granat a fele białe, więc zastanawiał się czy nie pacnąć środka na biało, lecz jak to zrobić skoro mam już pooklejane tym ala karbonem :kwasny:

Odklejając to przypuszczam że miał bym kłopoty z klejem który tam by został

Co doradzacie ?

dekor1.jpg

dekor2.jpg

Opublikowano

Można kupić taką samą folie carbon tylko, ze biala :wink: co do odklejania folii to suszarka i powinno puscic :decayed: czytalem gdzies ze niby kleju nie zostawia taka folia ale nic nie wiadomo..

Opublikowano

W sumie to chciałem matową

Ale zastanawiam się czy ala karbon biała czy może inny kolor ale na pewno nie ciemny... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Trochę kleju zostawia ale myślę że to dlatego ze bardziej przygrzałem :wink:

acha w końcu okleiłem u siebie w złotym karbonie,ktoś pytał jak to wygląda,to w pn wrzucę zdj. jak to badziewnie wyszło:wink:

Opublikowano

A ile kupić aby starczyło na wszystkie dekory i konsolę przednią ?

Bo na allegro są różne wymiary :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

na same dekory wystarczył mi pasek 152x30cm. ale ja zamówiłem sobie 152x52 bo jeszcze okleiłem ramkę wokół radia i na wszelkie nieudane próby:wink: Myślę że trzeba zmierzyć konsole i wyjdzie wymiar jaki potrzebny:)najlepiej z małym zapasem.

Opublikowano

Czekam na foto złotego karbonu :decayed: zawsze lepiej jak cos zostanie w razie jakby nie wyszlo albo chcialbys cos jeszcze okleic :wink:

Opublikowano
  • Autor

Szału raczej ni ma..:) zdj.robione stacjonarnym:grin:

DSC_0217.jpg

DSC_0222.jpg

DSC_0223.jpg

DSC_0255.jpg

DSC_0260.jpg

DSC_0261.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zazdroszcze skórki :kox: napewno w ch.. lepiej niz seria :decayed:

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jaki kolor dekorów doradzicie do srebrnego koloru auta ? ;) myślałem o czarnym carbonie

Opublikowano

zależy jakie masz wnętrze, ja mam srebre auto i dekory też żeby we wnętrzu trochę rozjaśnić:wink:

Opublikowano

Mam ciemne wnętrze :P wiesz kolego masz mysl chyba zrobie cos z srebrnym ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pisze dla ostrzeżenia :wink:Nie róbcie złotego,niby ujdzie ale szybko się nudzi. W sumie szału bardzo nie ma:doh:

Zmienię sobie niedługo na coś normalnego..

Opublikowano

sreberko zawsze fajnie rozjaśnia

może od razu w karbonie ? :whistling:

Opublikowano

Hmm brzmi fajnie :) masz moze jakiegos linka do takich naklejek ?? :)

Opublikowano

wpisz sobiena allegro folie 3m

Opublikowano

Ja u siebie dekory mam takie o:

039bd5.jpg

Zdarta czarna guma z dekorów !:) Wiecej fotek w moim temacie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.