Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy smartfon z Chin?? Warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci tak. Mam już 4 rzecz kupioną z Honk Kongu. W tym momencie żona odpakowała swój nowy smartfon zakupiony na aukcji, który przyszedł z HK i rewelacja. Jest zadowolona. Ja ostatnio kupiłem elektronikę do zabawy, takie klocki lego dla dorosłych - układy elektryczne. Pieniądze śmieszne, a części nic nie różnią się od krajowych poza ceną. Oczywiście trzeba zwracać uwagę na to od kogo się kupuje, bo za pierwszym razem zawsze jest dreszczyk niepewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Mam już 4 rzecz kupioną z Honk Kongu. W tym momencie żona odpakowała swój nowy smartfon zakupiony na aukcji, który przyszedł z HK i rewelacja. Jest zadowolona. Ja ostatnio kupiłem elektronikę do zabawy, takie klocki lego dla dorosłych - układy elektryczne. Pieniądze śmieszne, a części nic nie różnią się od krajowych poza ceną. Oczywiście trzeba zwracać uwagę na to od kogo się kupuje, bo za pierwszym razem zawsze jest dreszczyk niepewności.

kolego jak te klocki się nazywają i od kogo je kupiłeś (najlepiej jakiś link) - mój siostrzeniec się tym teraz bawił na jakiś dodatkowych zajęciach w szkole, a że teraz są wakacje i nie ma zajęć to gnębi rodziców, żeby mu je kupili a u nas chcą za nie od 1200zł w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem na takiej aukcji 2 iphony 3g. wszystko super fajna cena jak na tamte lata. Co się okazało przyszły 2 jak w zamówieniu z tym ze jeden oryginał a drugi podróba na dual sim... Sprawa trafiła na policje ale nic nie zrobili bo na obu telefonach był napis iphone jak deklarowano w aukcji...

A co do LENOVO kumpel kupił na dualsim z HK wsadził aero i jest mega zadowolony, jakość wykonania telefonu jest bardzo fajna! A koszt za nowy telefon około 450 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam mam telefony z chin. np. podrobe samsunga note II, note III, za nieco ponad m-c przyjdzie nastepne zamowienie. podrobe note III sprzedalem odrazu, note II mam u siebie i naprawde jestem zadowolony z tego telefonu. nawet znajomy porownywal go z ori samsungiem note II i naprawde nic mu nie brakuje, do tego 2 baterie sa w komplecie. jedna sztuke reklamowalem bo nie łapała zasięgu ale i tu nie było żadnego problemu, wysyłka 13zł, tel szedł 9dni, został naprawiony i nie ma powodów do narzekań. przykładowo za taką podróbkę tego note II płaciłem jak dobrze pamiętam ok. 450-470zł w momencie jak ori samsung note II dopiero co wyszedł na rynek.

teraz kilka tel mi przyjdzie ale bardziej na handel.

Trzeba uważać bo są podróby telefonów i jest to naprawde tragedia, ekran jakościowo na pierwszy rzut juz się różni i widać że to jakaś tandeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier robi w Chinach, przywiózł sporo tabletów, galaxy s4 .. wszystko chińskie.. NIE POLECAM TEGO GÓWNA. Nie ma co porównywać do oryginału. Sporo opcji telefonu nie działa, niektóre części menu po chińsku a w dodatku bateria trzyma połowę z tego co oryginał.

Ja bym nie ryzykował.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko też nie porównuj telefonu który ma udawać np. Iphone, albo Galaxy do telefonów typu Lenovo czy ZTE które mają swoje modele telefonów i nie są to żadne podróby. Jak ktoś chce kupić nowy Iphone za 400zł to niech nie oczekuje że będzie jak oryginał. Ale w przypadku porządnych marek telefonów z chin oszczędzamy po prostu nie płacąc za markę, reklamę i wszystkie tym podobne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem, są podróby które nic nie wartają i nie radzę tego kupować, ale są naprawde dobre podróbki, w ktorych wszystko działa i w niczym nie odbiegaja od oryginału, wiem bo miałem i mam i jestem zaskoczony że to chiński telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilam mojemu mlodemu 6mies temu smartfona "no-name" za 75$. Myslalam ze to wytrzyma ze 2-3 miechy i do kosza:decayed: Mlody meczy go niesamowicie i na chwile obecna telefon wygrywa. Nawet przez tydzien mialam go zamiast mojego S2 i wrazenia naprawde porownywalne. Poza bateria, bo ta w S2 lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich zakupów polecam stronę DealeXtreme - Cool Gadgets at the Right Price - DX Free Shipping Worldwide darmowa przesyłka, sam zamawiałem z tej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...