Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 2,8] brakuje Nm


Gość rob

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym strumienicy nie polecał. W poprzednim aucie wywaliłem kata i wstawiłem strumienicę to się wielce rozczarowałem i już po tygodniu była wstawiona rura. Naczytałem sie trochę o tych strumienicach. Jedni piszą, że w miejsce kata inni, że jak najdalej od silnika. Najbardziej prawdziwe, wydaje mi sie stwierdzenie, że miejsce na strumienicę powinno być dobrane podczas badań na hamowni. Ale jak wcześniej wspomiałem odradzam, bo słyszałem przypadki o wydmuchanych uszczelkach pod głowicą i innych problemach.

Co do dźwięku to na zwykłej rurze niewiele się zmieni. Jedyna wada to przeglądy i policja, ale i na to jest metoda. Jeśli chcesz się pobawić możesz w starego kata wspawać rurę i założyć jak org.. Gorzej jak spaliny zbadają ale ja jeszcze takiej przyjemności nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak spaliny zbadają ale ja jeszcze takiej przyjemności nie miałem.

Miałem już przyjemnośc badania emisji spalin

Przy moim silniku i na gazie spaliny wyszły 12 razy ponad normę (plecionki zamiast katów) :diabelek:

Wracając do tematu braku Nm, to mam jeszcze takie pytanko, czy oprócz autek Roba i Maxa były hamowane jeszcze jakieś Q ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widze zy Rob zainicjowla ciekawy temat i Wy tu sobie obgadujecie moje niutki a raczej te ktorych juz nie mam bo sie gdzies skitraly. :D

Mnie sie zdaje, ze winowajca moze nie byc jeden, ale kilku, niewiem w jakim stanie mam swiece i katy, jesli chodzi o dolot to mam stozek. Nm wyszlo mi dokladnie 237 na PB i 242 na LPG wiec chyba mozna wykluczyc z kregu podejrzanych paliwo czy tez filtr paliwa.zostaja wiec wedlug mnie katalizatory,świece,ewentulane ogolne zmeczenie silnika Czytajc ostatnia linijke Arka to wydaje mi sie ze to nie wina przeniesienia napedu na 4 kola.

W kwesti rezonansu po wycieciu kat to nic takiego nie slyszalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|Chcesz wyciąc katalizator?

Szczerze Ci powiem że mam kilku kolegów którzy to zrobili i żaden nie był zadowolony. W aucie jest głośno i nieprzyjemnie warczy. Patrząc na zdjecie Twojeg samochodu jest on raczej stylizowany na elegancką furkę a nie wrczącą z głośnymi wydechami. Zdjagnozuj wszystko zanim wywalisz katy a jak wsztstko bedzie ok to przed wycięciem poszukaj używanych a stare sprzedaj po pareset zł za sztuke... :one: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed wycięciem poszukaj używanych a stare sprzedaj po pareset zł za sztuke...

Niestety możesz trafić na jeszcze gorsze od Twoich. W takim przypadku lepiej nie kombinować i nie robić sobie zbędnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...