Skocz do zawartości
IGNOROWANY

osłony progów


brunomichal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie koledzy. Posiadam audi a4 b7 avant.Chce przeprowadzić przewód prądowy od akumulatora do bagażnika do suboowera.Nie wiem jak się zabrać do tego.co rozkręcić itd,słyszałem ze lewym progiem ale jak to porozbierać te plastiki żeby nie uszkodzić ,nie połamać ,jak wejść do komory silnika.Przeprowadzał ktoś coś takiego pozdrawiam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osłony progów są na metalowych spinkach, łapiesz za osłonę i ciągniesz do góry i wyskoczy. Jak chcesz przeciągać przewód z komory silnika to musisz jeszcze odkręcić osłonę-półkę pod kierownicą. Jak przewód ma iść do tyłu bagażnika to jeszcze musisz zdemontować boczek bagażnika. Ściągnij sobie książkę sam naprawiam Audi A4 jest gdzieś na forum i tam wszystko jest opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum jest wątek o demontażu tych elementów o które pytasz:szukaj:

a co do sygnału zależy jakie masz radyjko ja u siebie prowadziłem sygnał od rns-e. wystarczy ściągnąć schemat pinów w kostce i tam jest wszystko rozpisane za co który pin odpowiada. być może w kostce od ori wzmaka jest podobnie ale nie wiem-szukaj rozpiski pinów to będzie wsio jasne.

osobiście radze ci poprowadzić przewód od aku stroną pasażera, bo tam koło aku jest zaślepka gumowa co łączy komorę silnika z kabiną. a od strony kierowcy wyjdziesz w nadkolu. Ja słupka środkowego nie rozbierałem- przewód można wcisnąć bez problemu gdy progi są zdjęte. kabel mam pod siedziskiem tylnym, a wzmak pod podłogą bagażnika także nie musiałem rozbierać boczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...