Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnienie szyb w srebrnym A4 B5 lift sedan


swierku86

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przyciemnić wszystkie szyby w swoim A4 B5 lift sedan w kolorze srebrnym. Zastanawiam się jednak jaką przepuszczalność foli wybrać? Znajomy podpowiada żeby wszystkie szyby przyciemnić najjaśniejszą folią. Nie wiem jak to będzie wyglądało w srebrnym samochodzie. Ja myślałem żeby przód przyciemnić najjaśniejszą, a tył o jeden stopień ciemniejszą. Nie wiem tylko czy różnica między szybami przednich a tylnych drzwi nie będzie źle wyglądała. Podpowiedzcie coś, a może macie jakieś fotki swoich a4 z przyciemnionymi szybami to podzielcie się zdjęciami i opiniami.

---------- Post dopisany 05-06-2014 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 13:15 ----------

Czekam na jakieś wasze fotki i pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dniach będę przyciemniał własnie A4 B5 lift sedan srebrny. Tylne drzwi, trójkąty, tylnia szyba przyciemnie, albo na najciemniejszy czarny (super efekt, kolega w lancerze zrobił), albo zastanawiam się ciągle czy nie dać folii lustrzanej "chrom" także najmocniejszej, ale nie wiem czy nie przesadzę z tą całą srebrnością wtedy. Może ktoś ma fotki takiego zabiegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna w ogole przyciemniac przednich szyb bocznych moga Ci za to dowod zabrac przy kontroli, no chyba ze sciagniesz ja przy policjantach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tył na 20% zrobiony, natomiast na przodzik zaaplikowałem najjaśniejszą folię i wygląda to wszystko bardzo ładnie. I co najważniejsze policja sie wgl nie czepia, także polecam przód równiez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tył na 20% zrobiony, natomiast na przodzik zaaplikowałem najjaśniejszą folię i wygląda to wszystko bardzo ładnie. I co najważniejsze policja sie wgl nie czepia, także polecam przód równiez :)

kolego a wrzucił byś foto jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20140618_092215.jpg

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

20140618_092207.jpg

20140616_154015.jpg

tak to wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...