Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Tu masz wątek odnośnie końcówek, poczytaj a znajdziesz co potrzebujesz http://a4-klub.pl/showthread.php?t=183368

DZięki Daro:thumbup1: znalazłem koncowki ktore mnie interesuja:decayed::notworthy:

---------- Post dopisany 05-05-2014 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 22:31 ----------

Zrób fotkę tej czarnej plamy gdzie przyklejone jest lusterko wew. na tym zdjęciu poza niebem nic nie zobaczysz:wink:

oto fota lusterka zew z szyby (chyba jednak nie ma czujnika) :( ale mozna w razie czego doposazyc ??

2014_05_05_1351.jpg

2014_05_05_1350.jpg

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Tu masz wątek odnośnie końcówek, poczytaj a znajdziesz co potrzebujesz http://a4-klub.pl/showthread.php?t=183368

DZięki Daro:thumbup1: znalazłem koncowki ktore mnie interesuja:decayed::notworthy:

---------- Post dopisany 05-05-2014 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2014 at 22:31 ----------

Zrób fotkę tej czarnej plamy gdzie przyklejone jest lusterko wew. na tym zdjęciu poza niebem nic nie zobaczysz:wink:

oto fota lusterka zew z szyby (chyba jednak nie ma czujnika) :( ale mozna w razie czego doposazyc ??

http://s2.postimg.org/8so076oz9/2014_05_05_1351.jpg

http://s2.postimg.org/dc4u6fw8l/2014_05_05_1350.jpg

2014_05_05_1352.jpg

Opublikowano
I znów będziesz mi sapał, że te koła to jakieś takie małe...:naughty: Nie rób w czerń koła, tylko daj ładny grafit pod auto - taki, jak w RS4 był :wink: Będzie lala, bo optycznie nie zginie - nawet stary forumowy ortodoks miron przyznał, że jaśniejsze ładniejsze od ciemnych :decayed:

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

Te koła od Śledzia, które pokazałeś wyżej są właśnie w fajnym kolorku - zostawił bym, a jak się znudzi, to za sezon zmienisz :wink:

ok, przemysle tą opcje :decayed: Koval bedziesz chipowal swoja??

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

jeszcze 1 pytanie: jaka to navi bo spotykam sie z roznymi opiniami 2g, 3glow jakies high itp itd. z wlepki wyszlo ze 3g:eusathink:

http://s16.postimg.org/jwlq8j3e9/2014_04_30_1342.jpg

http://s23.postimg.org/cdvd6udg7/2014_04_30_1343.jpg

MMI 3G High

20140505_171059.jpg

20140505_171114.jpg

Opublikowano
  • Autor

dzieki szymon za foto. :naughty:

Opublikowano

Łacha tniesz czy na poważnie :whistling: :whistling: ??

Opublikowano

Kiedy pochwalisz się to furą co ;>

Opublikowano

Ja ?

Opublikowano

Ty Ty :)

Opublikowano

Musze coś w końcu sklecić i wrzucić ;)

Opublikowano

No wypadałoby bo jak na razie to tylko pytasz co i jak :P Więc teraz zakładaj temat opisuj a jutro foty wrzucaj :P

Opublikowano

Piszę piszę.... zaraz kopa dostaniemy za zaśmiecanie tematu ;)

Opublikowano
Piszę piszę.... zaraz kopa dostaniemy za zaśmiecanie tematu ;)

Popatrz na flagowy temat/śmietnik - miron78'a i uwierz, że nie dostaniesz :decayed::naughty: Chociaż w sumie tam jest temat o rotorach, więc wielce merytoryczny :kox:

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

Krzysiu - modzisz, czy się opitalasz?:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Piszę piszę.... zaraz kopa dostaniemy za zaśmiecanie tematu ;)

Popatrz na flagowy temat/śmietnik - miron78'a i uwierz, że nie dostaniesz :decayed::naughty: Chociaż w sumie tam jest temat o rotorach, więc wielce merytoryczny :kox:

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

Krzysiu - modzisz, czy się opitalasz?:decayed:

modze ale w glowie w myslach eheheheh a ty masz vcd'sa co nie , musze do ciebie przyjechac i podlaczymy :) co ty na to, daj znac jak bedziesz miec czas:wink: pooooozdroooo

Opublikowano

Podskocz jak coś dzisiaj wieczorem - będę miał chwilkę wolną, to ogarniemy temat :wink: Tylko dryndnij wcześniej.

Opublikowano
  • Autor

:banan::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1: :banan:zrobimy 1 mody :naughty:

---------- Post dopisany 08-05-2014 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 17:11 ----------

te fele to sa w rozmiarze 20'' ???

b8 ma rozstaw

66,5:question:

5x112

Opublikowano

tak, B8 ma rozstaw 66,6 i 5x112. z felgami od A5 może być problem żeby przypasowały.. ale temat rotorów dogłębnie, jak chyba nikt inny zna Miron :wink:

Opublikowano
  • Autor

kurde 66.6 co za szatanskie cyfry hehehe, ale spox, bede polowac na te rotory bo sa mega albo w kolorze srebnym calym zaraz wam wkleje foty i powiecie ktore sa lepsze (wg mnie jasne by lepszy kontrast z budą dały)

20_LS_DESIGN_5x112_AUDI_A4_A5_A6_A8_GERMANY_TU.jpg

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:44 ----------

4190677437.jpg

dzis dostalem odmowe na tablice imienne , oplata oplacona z goory za wszystko poszedl wniosek , czekalem na 2tyg ide do urzedu a tu zonk, wroclaw mi odpisal tzn do naszego urzedu ze nie moge miec ang napisu niby przepisy sie zmienily w tym roku i tylko obowiazuje pl napis co za paranoja to za co im place te 1000zl:facepalm::question::undecided:

---------- Post dopisany 10-05-2014 at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany 09-05-2014 at 16:46 ----------

dsc_0053.jpgKTÓRE z tych 3 fel wybrac ???

model nr 3 dane techn:MODEL AUDI S6 rozstaw 5x112, ET35, rozmiar 8.5x20

opona 245/20/35 :naughty:

Opublikowano

Ja bym łyknął te ostatnie

Opublikowano
  • Autor
Ja bym łyknął te ostatnie

:thumbup1: najlepiej zakontrastuja z budą a o to mi chodzi + glebka powinno dobrze sie zgrać. :decayed:

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

a ostatnio myslalem co moze byc przyczyna ze kiera ciezko troche chodzi

z kodu wlepki zrozumialem ze mam servotronic 1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown. a tu ZONK :kwasny::disgust:

---------- Post dopisany 11-05-2014 at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 21:57 ----------

czy przy tych springach H&R 40/55mm (29059-1) auto siadzie równo??

ktos posiada taki zestaw lub podobny?

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

chcialbym sie dowiedziec jaki jesr nr amora s-line do a4b8 twardszego i krotszego.

---------- Post dopisany 14-05-2014 at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 10:57 ----------

kto ma dostep do czesci i moze cos zalatwic>???

kupie listwy progowe zewnetrzne s-line (2szt).

Opublikowano

Kto szuka, nie błądzi... http://a4-klub.pl/showthread.php?t=327316 pytanie: czy sedan i avant mają takie same, zawsze warto zapytać:confused:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.