Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam nikogo, kto ściągał dyfuzory z Niemiec.

Sam myslemczy wchodzić w tem z ASO ze srebrną obwódką czy typowy s-line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okey, w niedalekiej przyszlosci jednak bedzie dyfuzor czarny polysk z szarym matowym plastrem miodu Audi A4 8K S-Line Look Diffusor f. Fahrzeuge o. S-Line Aussenpa - Finest Car Art - Ihr Shop fuer Performance & Optik Tuning , felgi 20'' czarny polysk, przedni grill obwodka czarny polysk. zostaja srebne :audi: , auto bedzie w zestawieniu szary+czarny. sadze ze dobrze wypadnie w tym zestawieniu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów będziesz mi sapał, że te koła to jakieś takie małe...:naughty: Nie rób w czerń koła, tylko daj ładny grafit pod auto - taki, jak w RS4 był :wink: Będzie lala, bo optycznie nie zginie - nawet stary forumowy ortodoks miron przyznał, że jaśniejsze ładniejsze od ciemnych :decayed:

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

Te koła od Śledzia, które pokazałeś wyżej są właśnie w fajnym kolorku - zostawił bym, a jak się znudzi, to za sezon zmienisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie jezdzi z wyłącznym silnikiem na każdych światłach? Tzn. system start/stop? Trochę upierdliwe pewnie, przynajmniej jak dla mnie, kiedy pojeździlem taka b8 w manualu. Najpierw zrzucić z biegu, dojechać do świateł, noga ze sprzęgła, druga na hamulec i sie załączal, ale autem delikatnie trzeslo i to mnie denerwowało.

Auto bardzo fajne, musi sie podobać, wrażenia z pierwszych jazd sa co?

Czesc Mati ja to wyłaczam :naughty: dla mnie za szybko sie to wlącza bo chyba po 5 sekundach jak zatrzymam auto. to jest chyba eco-driving , system start/stop to zapalanie auta bez kluczyka na tzw własnie przycisk. Jak wracalem z Monachium to juz miałem dosc jazdy korki na 20km, objazdy bo wypadki nie mogłem wysiedziec a nie chcialem postoi robic gdyz do domu czym predzej, ale ogolnie b.fajnie sie jechalo/jezdzi jestem pod duzym wrazeniem tego auta a myslalem czy ta czy a5. Auto sprawdzone na stacji (sciezka) wszystko ok, silnik suchy ma nalatane 162.000km mega pozytyw i nawet miejsca jest duzo:decayed: Po swietach oplaty i rejestracja. pozdrawiam.

---------- Post dopisany 19-04-2014 at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2014 at 22:29 ----------

czy te kratki pasuja w miejsce ori zwyklych ??

http://s3.postimg.org/45xw11tvz/kratki_w_zderzak.jpg

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 15:17 ----------

z karty SD jakie formaty video zczytuje DVD (chce wrzucic teledyski, ale ponoc podczas jazdy jest blokada??) czy odtworzy mi format video mp4?

U mnie w MMI 3G z HDD czyta tylko z płyt DVD które sobie nagrywam tylko minus tego jest taki, że nie da sie przewijać ...

Jest wątek na temat oglądania podczas jazdy ja to mam odblokowane prosta sprawa

Tu jest wszstko :

AudiEnthusiasts Master

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów będziesz mi sapał, że te koła to jakieś takie małe...:naughty: Nie rób w czerń koła, tylko daj ładny grafit pod auto - taki, jak w RS4 był :wink: Będzie lala, bo optycznie nie zginie - nawet stary forumowy ortodoks miron przyznał, że jaśniejsze ładniejsze od ciemnych :decayed:

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:56 ----------

Te koła od Śledzia, które pokazałeś wyżej są właśnie w fajnym kolorku - zostawił bym, a jak się znudzi, to za sezon zmienisz :wink:

ok, przemysle tą opcje :decayed: Koval bedziesz chipowal swoja??

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

jeszcze 1 pytanie: jaka to navi bo spotykam sie z roznymi opiniami 2g, 3glow jakies high itp itd. z wlepki wyszlo ze 3g:eusathink:

2014_04_30_1342.jpg

2014_04_30_1343.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję High ma twardy dysk Low nie ma (DVD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym High ma lepszy wyświetlacz i kilka opcji więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu WRC -pan grześ miał na sprzedaż 3g High :kox::wink: te nasze 3g low to badziewie :naughty::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy za odpowiedzi :naughty: low mi wystarczy ii tak jest spoko heh:wink:

p.s. jak poznac/sprawdzic czy auto ma czujnik deszczu, zmierzchu??:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kawę w mcDonaldzie i przez przypadek wylej na przednią szybę, jak ruszą wycieraczki to znaczy że jest :naughty::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze mi udostepnic zdjecie takiej szyby/czujnika deszczu w a4b8?? z gory wielkie dzieki:gicior::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na podstawie tego zdjecia mozna powiedziec czy to szyba z czujnikiem? jak cos jutro moge zrobic lepsze:wink:

szyba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób fotkę tej czarnej plamy gdzie przyklejone jest lusterko wew. na tym zdjęciu poza niebem nic nie zobaczysz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób fotkę tej czarnej plamy gdzie przyklejone jest lusterko wew. na tym zdjęciu poza niebem nic nie zobaczysz:wink:

:thumbup1: jutro zrobie z bliska:wink:

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

czy ktos zna jakies sklepy , strony z felgami w Niemczech a dokladniej w HAMBURGU?? jesli tak piszcie.

---------- Post dopisany 04-05-2014 at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 23:02 ----------

ma ktoś z was nr na końcówki wydechu (S-Line):co:

koncowki_wydechu_s_line.jpg

look_s_line.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...