Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WrcLaguna ma chyba nawet 100 wsadzone pod taki zderzak

Opublikowano
  • Autor

226x979a.jpg

Końcówka N1-90RS

czy ktos ma u siebie takie , chcialbym zobaczyc jak to sie prezentuje na naszych b8 planuje takie do siebie wrzucic ;)

czy ktos z was dorabial kolor 1RR (szary platinum) ???


prawie ostatni gadżet i działamy :)

8K0 804 172 (osłona termiczna str prawa) , N 903 350 05 (blaszki zaciskowe)

vh8zo9cn.jpg


czy to sa ori Audi końcówki 80mm ??

xp2jadlb.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

U mnie jest malowana dokładka blade w 1RR. W 2.0T są nakładki końcówek 80 mm(avant).

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

czy to jest wlasnie 90mm ??

pafat5da.jpg


interesuje mnie taki spoiler (czy ktos wie jaka firma robi?)

yvb75pr4.jpgdtwzssme.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

czy to jest wlasnie 90mm ??

pafat5da.jpg

interesuje mnie taki spoiler (czy ktos wie jaka firma robi?)

yvb75pr4.jpgdtwzssme.jpg

Fajny nawet :wink: Daj znać jakby się ktoś odezwał...

Opublikowano
  • Autor

poszperalem troche w necie i najprawdopodobnie jest to firma DEVAL .

tez mi sie podoba :decayed: ale nie wiem czy u nas bedzie dostepny :( , moze na mobilde DE.

Jesli ktos znajdzie dajcie znac .

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/506901-DEVAL-B8-Audi-S4-A4-S-line-Carbon-Fiber-Front-Lip-Spoiler-%28Limited-Time-Sale%29

P.S. :facepalm::(:facepalm: 800$

http://www.eurogearusa.com/front_lip_spoilers/products/09_audi_a4_deval_carbon_fiber_front_lip_spoiler.html

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Z czego to musi być zrobione, że taka cena :facepalm:

Opublikowano

Z czego to musi być zrobione, że taka cena :facepalm:

Pisze z czego :wink:

@kristof,

Poproś @WRC o numer do gościa który robił mu dekory z karbonu. Moze on coś wyskrobie. Takie duperele z reguły nie są tanie niestety.

Opublikowano
  • Autor

Z czego to musi być zrobione, że taka cena :facepalm:

Pisze z czego :wink:

@kristof,

Poproś @WRC o numer do gościa który robił mu dekory z karbonu. Moze on coś wyskrobie. Takie duperele z reguły nie są tanie niestety.

ja nie potrzebuje karbonowej dokładki lecz styknie mi z takiego materialu np jak listwy zew S-Line bo i tak bym to malowal w szary platinum, nie bede miec nic z karbo wiec mi zbyteczne to, no ale trudno obejdzie sie bez poki co, black RS grill wpadnie, tylko zastanawiam sie nad zderzakiem czy wrzucac s-line czy zostawiac ten i wladowac caly pakiet RS LOOK lacznie z kratkami halogenow , bo jesli bym zmienil to tylko jak na zdjeciach wyzej kratki ori S-Line a grill tylko RS black, ale do marca mam czas do namysłu :P:wink:

P.S. cos miedzy jednym a drugim

e9hxup79.jpgbm9nsciq.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

To wyzej wyglada zdecydowanie lepiej tylko zmienil bym kratki halogenow na takie jak ma na foto nizej.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

kolejne gadzety na stanie :)

bdv3l6zg.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

świetne :thumbup:

Opublikowano

Będzie bajka :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

front leci caly w czerń (grill +kratki) zero chromu, tylni znaczek :audi: tez leci w czerń połysk..... pogoda na plus wiec można ruszać powoli z pakietem, więcej szczegółów niebawem :)

co sadzicie o czyms takim , ktos z was ma to u siebie , znajomi???? zastanawiam sie miedzy tym a gwintem AP

http://kwshop.pl/sprezyny-gwintowane/12260-sprezyny-gwintowane-kw.html

96cmyrm5.jpg

riyvmwxk.jpg


ZAWIAS WYBRANY :D LOWTEC HILOW 9.2 STREET :)

yeg8q6id.png

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Ile ostatecznie cię wyszedł ten zawias ?

Opublikowano
  • Autor

Ile ostatecznie cię wyszedł ten zawias ?

po rabacie 2500zl :) (zamowilismy razem z pawelns92)

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

To cena dobra ciekawe jak się będzie spisywał. Ile jest gwarancji ?

Opublikowano
  • Autor

To cena dobra ciekawe jak się będzie spisywał. Ile jest gwarancji ?

cena b.dobra - okazja one sa ponad 3tys , ten koloes co rozprowadza mowi ze b.dobre gwinty , produkowanie w DE, gwarancja 2lata, wszystko w razie ,,w'' jest wymienne , b.duzy zakres regulacji sa jakies 2 nakretki: 1 sprezyne regulujesz , 2 - wysokosc , ten caly system HILOW, mowił ze gwint AP nie jest produkowany przez KW ze to my sami sobie to wymyslilismy i tak to rozprowadzamy po forach itp, to nawet przy kw nie lezalo, sadze iz dobry wybor padl , a wszystkko wyjdzie za miesiac jak auto zostanie poskladane ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.