Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To czekam aż poskładasz i napisz jakie wrażenia czy jakieś problemu przy montażu były itp. Jak coś dasz namiar na gościa :)


aha a dowiadywałeś się czy w razie czego można dokupić na sztuki ? lub parami ? czy trzeba cały kupić?

Opublikowano

Grubo bedzie Krzychu jak poskladasz maszyne to musze to zobaczyc live :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To czekam aż poskładasz i napisz jakie wrażenia czy jakieś problemu przy montażu były itp. Jak coś dasz namiar na gościa :)

aha a dowiadywałeś się czy w razie czego można dokupić na sztuki ? lub parami ? czy trzeba cały kupić?

dowiedzialem sie wszystkiego , nie ma problemu z czesciami mozna dokupic wszystko lub wymienic :) dlatego m.innymi zdecydowalem sie na ten zawias , b.dobry kontakt z czlowiekiem ktory sie tym zajmuje , wszystko powiedzial wytlumaczyl

zawias jest w promocji ale nie wiem na jak dlugo [obecnie cena to 3300zl] dla nas z forum a4 jest znizka rabatowa (trzeba powiedziec ze jestescie z forum)

jesli ktos chce zakupic tego lowteca podaje namiar do kolegi ktory sie tym zajmuje i od ktorego kupilem zawias CEZARY BOBIŃSKI

http://www.stabiltec.pl/

tel kom Tel. 692 222 124 pozdrawiam.

Grubo bedzie Krzychu jak poskladasz maszyne to musze to zobaczyc live :D

zobaczysz zobaczysz, zrobimy mini spota ;)

kolejny juz prawie ostatni gadżet i lecimy z tym wszystkim :banan: [glebka -80]

gdegu25s.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Chyba trzeba sie do Legnicy przejechac......

Opublikowano
  • Autor

Chyba trzeba sie do Legnicy przejechac......

zapraszam zapraszam :) no problemo , ale tak za miesiąc ,bo teraz furka porozkrecana :P

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Krzysiu - składaj padalca i jakiegoś spota robimy, bo się lenistwo straszne w Legnicy rozpasało :facepalm: Ja już nie wiem, kiedy pod EKO gościłem :D

Opublikowano
  • Autor

Krzysiu - składaj padalca i jakiegoś spota robimy, bo się lenistwo straszne w Legnicy rozpasało :facepalm: Ja już nie wiem, kiedy pod EKO gościłem :D

spoko spoko dam znac jak bedzie juz poskladany i gotowy

p.s. gdzie ja taki spoiler dorwe (robi go firma DEVAL) w USA kosztuje 800$

igddzehc.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Krzysiu - składaj padalca i jakiegoś spota robimy, bo się lenistwo straszne w Legnicy rozpasało :facepalm: Ja już nie wiem, kiedy pod EKO gościłem :D

Właśnie :D

Opublikowano
  • Autor

czy da rade przerobic tak kratki ktore kupilem rs4 look na te w aukcji ponizej???

czy ktos może wie czy w Niemczech takie kratki posiadaja>??

http://www.ebay.pl/itm/Audi-A4-B8-FOG-LIGHT-BUMPER-GRILLE-MESH-COVERS-8K2-8K5-RS4-STYLE-ALL-BLACK-RARE-/201296240147?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2ede30de13

Opublikowano

jak z jakością tego grilla

masz to poskładane już -foty -foty

Opublikowano

Założyłeś gwint? Wpadłbym z chęcią obczaić :naughty:

Edytowane przez Kriss SierraFan

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Założyłeś gwint? Wpadłbym z chęcią obczaić :naughty:

za miesiac bedzie na aucie narazie inne rzeczy ogarniaja się ;)

p.s. gwinta odpuszczamy na koniec ze wzgledu na duuze obnizenie auta i po glebce zakladamy przedni zderzak, heh mam nadzieje ze nie zgubie go wyjezdzajac od mechanika.

ostatni juz zakup i lecimy z tym wszystkim :banan:

evt968oq.jpg

65piknhu.jpg

shitp5qi.jpg

hr74ojrh.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

20"

:kox: :kox:

Nowa moda na forum :):banan: :banan:

Opublikowano

Już widzę ze 19 za małe teraz 20 są na czasie . :hi:

Opublikowano

Założyłeś gwint? Wpadłbym z chęcią obczaić :naughty:

za miesiac bedzie na aucie narazie inne rzeczy ogarniaja się ;)

p.s. gwinta odpuszczamy na koniec ze wzgledu na duuze obnizenie auta i po glebce zakladamy przedni zderzak, heh mam nadzieje ze nie zgubie go wyjezdzajac od mechanika.

ostatni juz zakup i lecimy z tym wszystkim :banan:

evt968oq.jpg

65piknhu.jpg

shitp5qi.jpg

hr74ojrh.jpg

fajny zestaw :decayed: zakładaj szybko jestem Ciekaw jak ten wzór bedzie sie prezentował na twojej B8

Opublikowano

bo 20 na B8 robi robotę

Opublikowano
  • Autor

Założyłeś gwint? Wpadłbym z chęcią obczaić :naughty:

za miesiac bedzie na aucie narazie inne rzeczy ogarniaja się ;)

p.s. gwinta odpuszczamy na koniec ze wzgledu na duuze obnizenie auta i po glebce zakladamy przedni zderzak, heh mam nadzieje ze nie zgubie go wyjezdzajac od mechanika.

ostatni juz zakup i lecimy z tym wszystkim :banan:

evt968oq.jpg

65piknhu.jpg

shitp5qi.jpg

hr74ojrh.jpg

bo 20 na B8 robi robotę

dokładnie tez jestem tego samego zdania :kox:

fajny zestaw :decayed: zakładaj szybko jestem Ciekaw jak ten wzór bedzie sie prezentował na twojej B8

sam sie nie moge juz doczekac jak to bedzie wygladac ALL :)

Opublikowano

Bardzo ladny wzor. Co to za felgi ?

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ladny wzor. Co to za felgi ?

AXE EX20

Opublikowano

Łaaaaaadne !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.