Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzieki , ale mysle ciagle o szerszej feldze i AIRRIDE, jesli by sie trafil ktos na te kolo to zamawiam moja pierwsza wersje (taka samą) AXE EX20 tylko o szerokosci 10j :) i zrobic LOWTEC'a pod zakucia na Air.

Opublikowano

dzieki , ale mysle ciagle o szerszej feldze i AIRRIDE, jesli by sie trafil ktos na te kolo to zamawiam moja pierwsza wersje (taka samą) AXE EX20 tylko o szerokosci 10j :) i zrobic LOWTEC'a pod zakucia na Air.

Fajne auto :decayed: AIRRIDE to bardzo dobry pomysł tego sie trzymaj sam sie zastanawiam nad taką konfiguracja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

poszerzamy & glebimy audiczke niżej :kox:

P.S. jesli chcialbym sprawdzic jak bedzie na 2cm dystansach jakie kupic najlepiej????? czy po zalozeniu bedzie jeszcze miejsca na piascie zeby osadzic felge ??? felga 8.5j dajcie znac.

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Zacna idea :decayed:

Opublikowano
  • Autor

P.S. narazie tutaj zamieszczam info: do sprzedania sa moje 2 miesieczne felgi 20'' [AXE EX20 / 8.5'' szerokosc, ET40, piasta 66.6] zdjecia auta na nich na 11str ,

cena kosztowaly 4400zł (kupione z allegro od DAWMAC) , sprzedam za 3800zł bez opon. pozdrawiam.


3zw4d626.jpg

5fqa7pky.jpg

f942feji.jpg

rwlbbwse.jpg

dhi6ilty.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

zacna gleba :decayed: a jak jazda bo mam trochę wyżej i mam problem przy skręcaniu ociera o błotniki a u Ciebie jak to wygląda :jerk:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zacna gleba :decayed: a jak jazda bo mam trochę wyżej i mam problem przy skręcaniu ociera o błotniki a u Ciebie jak to wygląda :jerk:

JEST dobrze w tygodniu schodzimy troche nizej jeszcze

P.S. a narazie spy photos

6mydxw98.jpg

htot7pbe.jpg

85uics6q.jpg

10j zamowione :)

a tymczAAasem ....

5ovbf7y7.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

zacna gleba :decayed: a jak jazda bo mam trochę wyżej i mam problem przy skręcaniu ociera o błotniki a u Ciebie jak to wygląda :jerk:

JEST dobrze w tygodniu schodzimy troche nizej jeszcze

P.S. a narazie spy photos

10j zamowione :)

a tymczAAasem ....

5ovbf7y7.jpg

CZAD !

Opublikowano

Pęknie wyszło :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

k9iuikka.jpg


nowa cena na felgi -- 3000zł [pilne] :)


jesli ktos bylby chetny auto jest do sprzedania :) [pzdro]

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

No co ty xd dlaczego furacz idzie pod młotek? Nowy projekt?

Opublikowano
  • Autor

No co ty xd dlaczego furacz idzie pod młotek? Nowy projekt?

jak sie sprzeda to sprzeda ;) bez cisnien , wtedy bedzie w maju nowy projekt :)

P.S. do sprzedania posiadam w bardzo dobrym stanie kratki halogenowe RS LOOK na aucie od maja zero rys, pekniec itp cena 200zł

al9be6he.jpg

j9thzhju.jpg

Opublikowano

grilla też sprzedajesz?

Opublikowano
  • Autor

grilla też sprzedajesz?

tylko kratki :)

kratki RS LOOK sprzedane :)

a tymczasem.... wheels shine [20''/8.5''/et40/5x112/66.6] :)

epab2y26.jpg

oxniil7u.jpg

wkybq5h5.jpg

6w4pd5vp.jpg

and soon 10j :):decayed::kox::naughty::banan:

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

to do czego je teraz założysz?

będą czekać na nowy projekt?

Opublikowano
  • Autor

to do czego je teraz założysz?

będą czekać na nowy projekt?

10j beda zakladane do audiczki :)

cena za auto jest podana na felgach 17''

20'' na 10j'' jesli sprzedam audi zawitaja na kolejnej , sa tez plany co do pozniejszego koloru tej felgi, ale czekam na odpowiedz pewnej firmy. jesli nie sprzedam audi w tym roku felga zostaje 10j , auto tez zostaje a w 2016r bedzie pare zmian na lepsze :) bede dzialac z tym autem dalej :kox: na pewno wleci AIR RIDE.

Opublikowano

na pewno wleci AIR RIDE.

I odlecieli w kosmos :decayed:

Opublikowano
  • Autor

AXE 20''x8.5'' sprzedane a tymczasem... poszerzamy o 3.81cm na strone :decayed::kox::naughty:

oqenuq4e.jpg


mały flash back ;)

przód ori , kolo 17''/7.5j/225/zawias s-line

wm27zlm4.jpg

przod RS LOOK, koło 20''/8.5j/235/35/zawias Lowtec -70mm/listwy s-line

lni6t77j.jpg

tył ori zderzak/wydech ori 2.0TDI

v7rzkkcb.jpg

tył zderzak s-line na 2 wydechy od audi 3.0TDI/koncowki ulter 90rs/

dvj72o2y.jpg

C.D.N. :)


przód ALL black RS LOOK (nowe kratki halogenow) :) koło 20x10j :)

3a6b35p4.jpg

koło 20''/10'' all round/opona 235/35/zr20/gwint LOWTEC

rwscwz7s.jpg

zbizilfd.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Ładnie siadło gdzie kupiłeś grill ,kratki możesz dać linka ??? (fajny bo nie ma znaczka RS)

Opublikowano

Ładnie siadło gdzie kupiłeś grill ,kratki możesz dać linka ??? (fajny bo nie ma znaczka RS)

Znaczek RS mozna wyjac :) poszukaj na allegro lub ebay i jest :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.