Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#


kristof2009

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi tu o baty.

A4 B8 bez quattro to przeciętny samochód.

No dobra popuściłem sobie w majty!!!

Prawie każdy twój wpis kończy się quattro quattro quattro!!!

Nie wszystkim do szczęścia potrzebne jest quattro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prawie każdy twój wpis kończy się quattro quattro quattro!!!

albo, że diesel to zło.. ale wystarczy spojrzeć na podpis :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie widzę zupełnie sensu wykonywać modyfikacje za takie pieniądze w aucie z takim zestawieniem silnika i napędu.

pieprzysz takie głupoty, że aż nóż się w kieszeni otwiera. ważne, że Ty masz PB + Q :good: jesteś zwycięzcą!

+500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie fakt, powinno być kółko wzajemnej adoracji :D

Kilka razy sobie dopusciłem Twój sarkazm...

Nikt nikomu nie mówi co ma się komu podobać czy zabrania wyrażać swoje zdanie.

No ale wybacz, jak czytam Twoje posty to nic Ci się nie podoba prócz Twojego Q z Multi. w Pb

A to że jak można na 19,20" jeździć... To sprężyny bez sensu ; to na tych kołach na lawecie... ; a że ktoś na światłach pomyśli... itd.

No ale rozpierdaczyłeś mnie postem w moim temacie :) " że nie rozumiesz jak można się tak męczyć bez przełącznika AUTO świateł "... :D To jak według Ciebie jest to takie uciażliwe, chyba męczysz się oddychaniem...

Więc faktycznie może jest to koło wzajemnej adoracji... Ale wychodzi na to że Ty jesteś w tym drugim. Pozdrawiam

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak kółko jest :) Można niby wprowadzić w regulaminie zapis: w tematach o autach to tylko zachwalamy i wchodzimy sobię w pupę, swojego krytycznego zdania nie można przekazać

Nie ma to jak przyjąć na klatę konstruktywną krytykę.

Ciężko widzę z niektórymi wymieniać poglądy, a wynika to pewnie z faktu że więcej niż 2-3km nie jeździliście czymś innym niż FWD w manualu.

Jak miał być taki a nie inny projekt, to czemu nie 2.0 TDI 120KM?

CAHA (a jeszcze lepiej chipowane) z FWD to pomyłka. Jedna osoba już się do tego na forum przyznała, ale widać była to w stanie zrobić dopiero jak sprzedała auto :)

Pozdro dla kolegi griga-st, który jak widać do kółka adoracji raczej nie należy :D

W sumie fakt, powinno być kółko wzajemnej adoracji :D

Kilka razy sobie dopusciłem Twój sarkazm...
Nikt nikomu nie mówi co ma się komu podobać czy zabrania wyrażać swoje zdanie.
No ale wybacz, jak czytam Twoje posty to nic Ci się nie podoba prócz Twojego Q z Multi. w Pb
A to że jak można na 19,20" jeździć... To sprężyny bez sensu ; to na tych kołach na lawecie... ; a że ktoś na światłach pomyśli... itd.
No ale rozpierdaczyłeś mnie postem w moim temacie :) " że nie rozumiesz jak można się tak męczyć bez przełącznika AUTO świateł "... :D To jak według Ciebie jest to takie uciażliwe, chyba męczysz się oddychaniem...
Więc faktycznie może jest to koło wzajemnej adoracji... Ale wychodzi na to że Ty jesteś w tym drugim. Pozdrawiam

Jakie mamy drogi? Piękne i wspaniałe? Czy takie, że jak z felgą 19" czy 20" wjedziesz w większą dziurę i felga do prostowania?

O sprężynach i ich dopasowaniu do amortyzatorów to można długo dyskutować - głównie o takich kwestiach jak homologoacja.

A co do świateł auto - zbyt dużo widziałem na mieście wieczorem aut widmo (szczególnie francuzów).

Hejt na hejtera diesli - takie czasy mamy widzę (chociaż ostatnie miesiące wskazują na bardziej pozytywną tendencję). Poopowiadajcie mi o tej wyższości diesli nad benzynami, oprócz kwestii ekonomii.

Jakby się benzyna lała z nieba to nikt normalny by diesla nie kupował.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz przełącznika AUTO ? żartujesz prawda ? niezły wstyd.... wstyd nie mieć s-line podwójny wstyd to brak 2xsline. Wstyd jest jeździć autem z 200+ bez servotronica. Nie wspomne o autach po chipie na seryjnych heblach. Niewybaczalny wstyd. Może kolega komoornik wrzuci swój samochód do działu "nasze b8" i zobaczymy czy Ci nie wstyd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega :) ma swój temat tylko nie ma czasu nic w nim napisać :) bo jest zajęty "konwersacją" z innymi :P

Więc proponuję nie zaśmiecać tego tematu tą jak że ciekawą debatą ...

I przenieś ją do Kolegi :)

Troszkę Mu się temat rozwinie :)

Edytowane przez krystian3769
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega komoornik leczy kompleksy ;) takich jak on lepiej zlewać i nie odpisywać szkoda czasu i nerwów ;p

A co do projektu to zacny zazdroszczę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci w piaskownicy. Czytania ze zrozumieniem to w podstawówce uczą :)

W którym miejscu pisałem o jakimś wstydzie?

Nawet Wam się nie chce wysilić, żeby prowadzić dyskusje na poziomie - tylko już jakieś dziwne wycieczki personalne. Zero merytoryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Pozdro dla kolegi griga-st, który jak widać do kółka adoracji raczej nie należy :D

Co kurrczaczek, ja nie należę?? ja nie należę?? :grin: Ja to wogóle zakala rodziny, bo nie dość ze gruźlik to jeszcze ciężarówka! :decayed:

Tak mi się przypomniało: A4 na wysokości Legnicy: ładna S4 w B7(PRAWIE jak Hammerka) przede mną na lewym pasie jedzie: myślę sobie: podpuszczę klienta i zobaczę jak fajnie eska odchodzi: podjeżdżam pod pod tył: a ten mi srruu! Chmura sadzy na szybę! :polew:

Sorry za OT, i trzymajcie zwieracze panowie bo świat i bez tego wystarczająco po... ten tego jest zwariowany :rolleyes: A projekt @kristofa obroni się sam. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania że lepiej mieć słabsze auto zrobione ze smakiem niż mocniejsze o całe 50KM z Q a z biedą w środku i wyglądające jak każda inna b8 których teraz jest od groma. Seryjne auta są dla seryjnych ludzi :)


Jak widzę b8 na 17stkach z kołami wessanymi w nadkola zawias 1BA to choćby nie wiem jaki silnik miała i napęd to słabo

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ramka od navi 3G low, będzie pasować po wymianie navi 3G HDD???

P.s.pod koniec tygodnia moja navi do sprzedania będzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ramka od navi 3G low, będzie pasować po wymianie navi 3G HDD???

P.s.pod koniec tygodnia moja navi do sprzedania będzie :-)

Będzie, ale zasłoni Ci część wyświetlacza od HDD ;)

tu masz wymiary ramek od dekoru

Basic -142x78 mm

High i High + - 153x85 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za Ot Krzysiu Ale czytać się tego nie da. Powiedzcie WRC żeby nie dlubal klekota w osce. ADAMOOO H4MMEROWI czy Flyerowi i jeszcze połowie forum bo jeden gość ma Pb w q i uważa to za bezsens :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mówisz jak diesel objeżdża Twoje PB jak chce ? przy tym lepiej brzmi i mniej pali ma większy zasięg. Kupiłeś jakiegoś składaka za 40tyś i się jarasz. Nikt dobrego auta za tyle nie sprzedaje. Mniejsza z tym to musi być chyba Twoje pierwsze Audi i Q bo mocno zajarany widzę jesteś. Quattro bardzo dobra rzecz moim zdaniem lepiej ją mieć niż nie mieć. Sam szukam teraz czegoś z Q ale wole wypasioną furę zrobioną ze smakiem bez Q która cieszy oko niż jeździć serią jakich jest od groma. Zachwalać można ale Ty już trochę przesadzasz z tym Q i PB. Ja równie dobrze mogę powiedzieć że bez sensu jest mieć 260PS i Q bez dobrych nie seryjnych hamulców. Q rozpędza się szybciej ale tak samo hamuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który diesel objeżdża moje PB? I lepiej brzmi? :decayed:

W sensie, że pseudo imitacja dźwięku którą można mieć w 3.0 TDI jest lepsza? Podrzuć jeszcze jakieś zalety diesla, bo ciekawe masz teorie.

Posiadasz bardzo dużo informacji nt. mojego samochodu! Dzięki Tobie dowiedziałem się, że moje auto to składak.

Jak auto ma cieszyć oko wyglądem bardziej niż zapewniać wszystie plusy jakie daje Quattro, to równie dobrze może nie mieć silnika i stać w miejscu.

Hamulce w 2.0 TFSI są ok, takie same jak w mocniejszym jakby nie patrzeć 3.0 TDI.

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objeżdża 3.0TDI a silnik V6 brzmi lepiej niż Twój jeździłem tym i tym. Hamulce seryjne to porażka tym bardziej przy chipie. Widocznie nie miałeś okazji jeździć na innych. Bez sensu takie pisanie tym bardziej że to nie temat do takich rozmów. Co do auta kupiłeś jak sam napisałeś za 40tyś auto z 2011r jeszcze pewnie od handlarza nikt takiego auta za tyle nie sprzedaje jeżeli jest ok chyba że ma nalatane 400tyś. Czemu jeszcze nie pochwaliłeś się tym PB i Q o którym tyle piszesz. Aż taka straszna bieda ? najważniejsze że jest PB i Q jesteś pierwszy na światłach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objeżdża 3.0TDI a silnik V6 brzmi lepiej niż Twój jeździłem tym i tym. Hamulce seryjne to porażka tym bardziej przy chipie. Widocznie nie miałeś okazji jeździć na innych. Bez sensu takie pisanie tym bardziej że to nie temat do takich rozmów. Co do auta kupiłeś jak sam napisałeś za 40tyś auto z 2011r jeszcze pewnie od handlarza nikt takiego auta za tyle nie sprzedaje jeżeli jest ok chyba że ma nalatane 400tyś. Czemu jeszcze nie pochwaliłeś się tym PB i Q o którym tyle piszesz. Aż taka straszna bieda ? najważniejsze że jest PB i Q jesteś pierwszy na światłach :)

gdzie tylko wpis to Q i Pb

Też z ciekawością zobaczył bym to Pan Komornika Q ,pewnie sprężyna z fotela wystaje i wstyd pokazać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...