Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dajcie już spokój z tym OT.

Mi się podoba FuLo :-) Sam bym nie założył, ale mi się podoba :-)

Można takim autem na codzień się poruszać?:-P

Opublikowano
  • Autor

Dajcie już spokój z tym OT.

Mi się podoba FuLo :-) Sam bym nie założył, ale mi się podoba :-)

Można takim autem na codzień się poruszać?:-P

oczywiscie ja te auto na codzien uzytkuje :)

tiglj52p.jpg

cpwl9z5l.jpg

p43v93bz.jpg

Opublikowano

dobre foty :wink:

Opublikowano

kurde w przed lifcie chyba ten zderzak nie slinowy wyglada bardziej agresywnie niz s-line hmm

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

imc3hmdq.jpg

25qiqlob.jpg

coywtdex.jpg


jesli ktos bylby zainteresowany/chetny - kolega ma do sprzedania takie oto graty

http://olx.pl/oferta/grill-rs-style-audi-a4-s4-b8-8k-lift-CID5-IDh8msf.html

http://olx.pl/oferta/zderzak-przedni-s4-b8-8k0-kompletny-CID5-IDh8bqf.html#39aae93496


sprzedam felgi ROTIFORM BLQ 20x10 /et35/5x112/ cena 5000zł .

Edytowane przez kristof2009

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

sprzedam koncówki wydechu ulter n1 90rs z mojego auta

cena 100zł + koszty wysyłki

koncówki sa w stanie b.dobrym. zabezpieczone sa folia w kolorze czarnym, można bez problemu zdjąć.

Edytowane przez kristof2009

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

juz niebawem nowa odsłona :) 

splitery i nowe koncówki wydechu na aucie , plus nowe amory air , jeszcze tylko czekam na odbiór felg i montaz :)

p.s.witajcie do sprzedania posiadam rowniez okucia +amory przód  na bazie LOWTEC , tylni zderzak , oraz  navi 2g. jak by ktos był chetny piszcie priv.

 

 

Opublikowano

Przód zderzaka masz zwykły czy s-line?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
3 godziny temu, Marcin_G napisał:

Przód zderzaka masz zwykły czy s-line?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Jak możesz mieć przód zderzaka zwykły czy sline ? :wink:

Masz zderzak zwykły albo sline. 

Ta skorupa jest akurat zwykła tylko grill i kratki dołożone ala RS

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano
  • Autor
Dnia 14.04.2017 o 08:31, Marcin_G napisał:

Przód zderzaka masz zwykły czy s-line?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

zwykły.

Opublikowano
  • Autor
Dnia 14.04.2017 o 11:35, krystian3769 napisał:

Jak możesz mieć przód zderzaka zwykły czy sline ? :wink:

Masz zderzak zwykły albo sline. 

Ta skorupa jest akurat zwykła tylko grill i kratki dołożone ala RS

mozna mieć zderzak zwykly (ori) oraz sportowe w zależnosci od modelu a4 : s-line, s4, rs4 :)

Opublikowano
12 godzin temu, kristof2009 napisał:

mozna mieć zderzak zwykly (ori) oraz sportowe w zależnosci od modelu a4 : s-line, s4, rs4 :)

Sline i S4 to te same zderzaki różnica tylko w grilach. RS4 to już inna bajka :wink:

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

2k17 chwilowo ;)

xbw4o2wa.jpg

6h26ybeo.jpg

Opublikowano

Jest fajnie:wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

WITAJCIE, jesli ktos jest zainteresowany wrzuceniem do swojego auta air ride posiadam zestaw na przednia oś nowy TA TECHNIX cena kompletu 1000zł

hfej9kly.jpg jak cos  piszcie tu lub na FB

https://www.facebook.com/AUDI-A4B8-FckinLow-154767478210529/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

bmg285ry.jpg

 

p.s. dla zainteresowanych auto będzie na sprzedaż .

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

witajcie , sprzedam moje obecne felgi JR23 cena do wzięcia 3000zł [20x10.5] jesli ktos chetny piszcie - priv :)

Opublikowano

piękne audi,pozazdrościć takiego projektu

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.12.2017 o 12:25, chudy30 napisał:

piękne audi,pozazdrościć takiego projektu

dzięki , jeśli sie nie sprzeda , będzie w dalszej modyfikacji.  w chwili obecnej JR23 leca na polerke , jesli nie znajdzie się kupiec zawędruja ponownie na auto.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

w tym roku audi zostaje ,  poprzednie felgi JR23 pojechały do nowego właściciela.  założymy nowe fele Vossen o rozmiarach 20x10.5

zmieniamy gwint ORI TA TECHNIX NA TA TECHNIX custom (okucia Rubena 2 bałwankowe) będzie niżej. Obecne przednie zawieszenie AIR TA TECHNIX + dodatkowe poduszki są na sprzedaż + będzie na sprzedaż również moj obecny zestaw air ride tj, butla 20L, elektrozawory Hafnera, odwadniacz, przewody Tekalan, sterowanie z pilota bezprzewodowego oraz manometr (cena jest atrakcyjna, osoby zainteresowane priv) , w tym roku zagosci sterowannie AIRLIFT . zdjęcia niebawem :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.