Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z zapłonnikiem/starterem w xenonie Valeo


Kowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem jakiś czas temu xenony po lifcie (VALEO2) jednak w jednej lampie spalił mi się zapłonnik/starter przez co lampa raz świeciła a raz nie (nie pomagało już czyszczenie styków gdyż wszystko było popalone)

Postanowiłem więc wymienić sam zapłonnik i zakupiłem taki ale od modelu VALEO 3 lub 4 (taki na przewód z wtyczkami którego nie mam)

Dodam że stary zapłonnik obciąłem więc pozostało mi tylko połączenie jakoś przetwornicy z kablem i tego zapłonnika.

Czy jest możliwość żeby to jakoś zrobić czy pozostaje mi zakup nowej przetwornicy?

Kombinowałem z wtyczkami na piny od kompa ale chyba są za słabe bo xenon nawet nie drgnął :confused4:

PS. na tej aukcji jest opis co do modeli przetwornic Valeo:

http://moto.allegro.pl/item425353110_xenony_przetwornice_profesjonalna_naprawa.html

Pozdrawiam

Kowicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem taki zapłonnik/starter:

414520419

tu jest razem z przetwornicą - zapłonnik jest połączony kabelkiem z wtyczkami do przetwornicy:

427335242_1

a ja przetwornicę mam taką - zapłonnik jest na stałę połączony z przetwornicą:

421405564

Swój zapłonnik już obciąłem i ciężko mi cokolwiek wykombinować bo tam są dwa małe piny (jak w kompie)

Wydaje mi się że zostaje albo zakup oryginalnego kabelka albo zakup przetwornicy :confused4:

Macie jakies pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...