Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Natężenie dźwięku po włączeniu RNS E


g_r_a_n_d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy istnieje możliwość automatycznego natężenia dźwięku po włączeniu radia?

Chidzi mi o to że przed wyłączeniem zapłonu radio grało z siłą "5" (ręcznie ściszyłem) a po ponownym włączeniu gra na "8". Jest to dla mnie zdecydowanie za głośno.

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to w ustawieniach audio jest coś takiego jak "startowa" głośność, dotyczy to źródła dzwięku, komunikatów drogowych, nawigacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem że są tylko komunikaty drogowe oraz nawigacja. Próbowałem też z różnymi ustawieniami Gali ale bez skutku.

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też głośno startuje. już pytałem w poście "RNS-E od A do Z" i chyba nei da się tego przestawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy istnieje możliwość automatycznego natężenia dźwięku po włączeniu radia?

Chidzi mi o to że przed wyłączeniem zapłonu radio grało z siłą "5" (ręcznie ściszyłem) a po ponownym włączeniu gra na "8". Jest to dla mnie zdecydowanie za głośno.

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

Witam ,,,

i jak rozwiazales ten problem z glosnosciom ,,,,

bo ja mam to samo jak to ustawic ?

Pozdrowienia Heniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W w Rns-e macie skale głośności? skąd wiecie że macie na 5 czy 8??

Przytrzymujesz 5 sec przycisk Nav później 5 sec przycisk lewy górny i 5 sec prawy górny - pokazuje się dodatkowe menu, tam masz pokazaną skalę głośności. U mnie odpala się na 7 a chciałbym mieć 5 i tez nie wiem jak to zapamiętać :kwasny:

Edytowane przez ruks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie i co,uporal sie juz ktos z tym problemem?wkurza mnie to,mecze sie z tym juz kilka lat :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że trzeba próbować metodą prób i błędów bo słyszałem że ktoś jakoś to przestawił przez przypadek. Zastanawiam się też czy nie potrzeba podpiąć się do B7 żeby to się zapamiętało, albo gdzieś może VAGiem da się to ustawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj próbowałem zmienić to ale niestety nie da się, jedynie w autach z bose można to zmienić z tego co znalazłem to rns-e dostosowuje głośność do warunków otoczenia (bose)

Edytowane przez Tom A4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest funkcja autopilot niestety nie wiem gdzie to dokładnie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz znalazłem takie coś:

"Ok.. in engineering mode, in testment3 or whatever, you can adjust the volume. Now here's the thing. I accidentially adjusted higher once. While in engineering a good song came on, i turned it up. When I got in the car the next time, it was up. Tried to go back in numerous times to adjust down. Was never successful until recently - here's what I think I found to be the key. - Time. Go into engineering mode, and while in testment3 turn the volume to what you want. Then play around in engineering for a while or read a book. Give it like 10 minutes then exit engineering mode. Turn off car, wait 30 sec or so and start up and see if it worked. It worked for me. And the reason I could never figure it out was that I'd try everything and keep bouncing out to see if it worked. When the whole time, it was time that made the volume stick."

Pewnie po południu spróbuję...

Edytowane przez ruks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z glosnosciom

:grin:

A nie przyszlo ci na mysl ze nie mam polskiej klawiatury ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

z glosnosciom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...