Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kloss

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kloss

  1. kloss odpowiedział(a) na matstol644 temat w 1.8T
    Witam mam pytanie zwiazane z tym cykaniem wymienilem na nowy ale ten nowy cyka strasznie cicho jest to normalne ? MEAT & DORIA Be- / Entlüftungsventil, Kraftstoffbehälter Artikelnummer: 9385 morze ten model tak ma ?
  2. Witam. Moja b7 rocznik 2007, pomoże mi ktoś w sprawdzeniu jaki licznik z kolorowym FIS będzie pasował . VIN podam na pw.
  3. Witam mam jeszcze jedno pytanie bedzie mi to pasowac ? ,, wejdzie do felgi 16 tka na stalówke.tablacha z tarcza 288mm do audi b7 teraz mam tył 255mm
  4. Napisz mi nr telefonu stacjonarnego bo ja jestem w niemczech ,,, albo masz whatsApp
  5. a jakie by to byly no i za ile ?
  6. Witam nie masz czasem kompletu 312 do audi b7
  7. A nie przyszlo ci na mysl ze nie mam polskiej klawiatury ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, z glosnosciom
  8. Witam ,,, i jak rozwiazales ten problem z glosnosciom ,,,, bo ja mam to samo jak to ustawic ? Pozdrowienia Heniek
  9. witam dolaczam sie fachowiec super
  10. Witam ,,,, czy ktos zakladal te lampy led do audi b7 ,,,
  11. wyslalem zdjecie u mnie jest wszystko odznaczone tylko te dwa zaznaczylem i dziala ,,,,,
  12. u mnie nie ma tej INTERSECTION MAP a wersje mam dodaje zdjecie - jest to moze stare oprogramowanie ?
  13. Witam ,,, mam pytanie jak ustawic w nav iAudi Navigation Plus RNS-E asystent pasa ruchu Dzieki ,,,
  14. Witam ,,, wydaje mi sie ze to jest antena DVBT,,,
  15. fajna furka,,,,,,,,,,,,,,,,
  16. Witam ,,, na DVD bedzie hulac
  17. Witam wszystkich forumowiczów. Witam wszystkich forumowiczów i szczęśliwych posiadaczy audi A4. Mieszkam w miejscowości Radlin, mam na imię Heniek, posiadam Audi A4 sedan, 1.8T rok 2007. w S-line. Pozdrawaim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.