Treść opublikowana przez kloss
-
Rozbudowanie możliwości RNS-E w Audi A4 B6 i B7 przez fanowskie oprogramowanie
instalowałem w ledzie wszystko ok
-
Głośne cykanie
Witam mam pytanie zwiazane z tym cykaniem wymienilem na nowy ale ten nowy cyka strasznie cicho jest to normalne ? MEAT & DORIA Be- / Entlüftungsventil, Kraftstoffbehälter Artikelnummer: 9385 morze ten model tak ma ?
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Witam. Moja b7 rocznik 2007, pomoże mi ktoś w sprawdzeniu jaki licznik z kolorowym FIS będzie pasował . VIN podam na pw.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Witam mam jeszcze jedno pytanie bedzie mi to pasowac ? ,, wejdzie do felgi 16 tka na stalówke.tablacha z tarcza 288mm do audi b7 teraz mam tył 255mm
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
Napisz mi nr telefonu stacjonarnego bo ja jestem w niemczech ,,, albo masz whatsApp
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
a jakie by to byly no i za ile ?
-
Swap zacisków na 320mm W A4 B6/B7
Witam nie masz czasem kompletu 312 do audi b7
-
Natężenie dźwięku po włączeniu RNS E
A nie przyszlo ci na mysl ze nie mam polskiej klawiatury ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, z glosnosciom
-
Natężenie dźwięku po włączeniu RNS E
Witam ,,, i jak rozwiazales ten problem z glosnosciom ,,,, bo ja mam to samo jak to ustawic ? Pozdrowienia Heniek
-
Polecam Warsztat Samochodowy Orzesze Klimatyzacje Mikołów...
witam dolaczam sie fachowiec super
-
Lampy dzienne led OSRAM LEDriving® Fog, 2 in 1 LED FOG/DRL audi b7
Witam ,,,, czy ktos zakladal te lampy led do audi b7 ,,,
-
jak ustawic w nav iAudi Navigation Plus RNS-E asystenta pasa ruchu
wyslalem zdjecie u mnie jest wszystko odznaczone tylko te dwa zaznaczylem i dziala ,,,,,
-
jak ustawic w nav iAudi Navigation Plus RNS-E asystenta pasa ruchu
Jutro zobacze dam ci znac ,,,,
-
jak ustawic w nav iAudi Navigation Plus RNS-E asystenta pasa ruchu
dzieki wam,,,, dziala:wink:
-
jak ustawic w nav iAudi Navigation Plus RNS-E asystenta pasa ruchu
u mnie nie ma tej INTERSECTION MAP a wersje mam dodaje zdjecie - jest to moze stare oprogramowanie ?
-
jak ustawic w nav iAudi Navigation Plus RNS-E asystenta pasa ruchu
Dzieki ,,,czekam na zdjecia ,,,
-
jak ustawic w nav iAudi Navigation Plus RNS-E asystenta pasa ruchu
Tak jakie masz ustawienia w navi ?
-
jak ustawic w nav iAudi Navigation Plus RNS-E asystenta pasa ruchu
Nikt nie wie ?,,,,,
-
jak ustawic w nav iAudi Navigation Plus RNS-E asystenta pasa ruchu
Witam ,,, mam pytanie jak ustawic w nav iAudi Navigation Plus RNS-E asystent pasa ruchu Dzieki ,,,
-
Co to za anteny
Witam ,,, wydaje mi sie ze to jest antena DVBT,,,
-
moja AUDI A4 B7 1.9 TDI z 2007 :D
fajna furka,,,,,,,,,,,,,,,,
-
Nie działa nawigacja Audi a4 b7
Witam ,,, na DVD bedzie hulac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich forumowiczów. Witam wszystkich forumowiczów i szczęśliwych posiadaczy audi A4. Mieszkam w miejscowości Radlin, mam na imię Heniek, posiadam Audi A4 sedan, 1.8T rok 2007. w S-line. Pozdrawaim