Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Vectra C GTS 3.2 V6 Automat


talib1990

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy zamilkł jak napisałeś o cenie

Grzechem było tego nie kupic, a tak żartem chyba na grouponie to auto kupiłeś;)

stała na allegro :) najtańsza, zdjęcia z d*py i ta pojemność która dla zwykłego polaka jest wyrokiem :decayed:

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

Koledzy jesteście zdrowi tak czyt. wasz komentarze odnosnie wnetrza. Środek marki opel to dla mnie hm hm eeee ok odważe sie masakra. Konsola środkowa wieje totalno nudo, plastik w oplu jest jak w koreańskich autach typu tico.

Tomku nie nerwuj sie na mnie. :hi: To moja osobista wypowiedź. :hi: Szacun :hi:

Szkoda że nie poszłeś w strone audi :a4fan:

Tak poza tym kolor jest ok i buda też ładna :wink:

w GTSie jest miękka deska więc nie ma tragedii, półskóra w kuble podgrzewanym jest więc to jakoś wygląda..

w strone audi ? znajdź mi audi w automacie, pb v6, na jakimś fajnym wypasie w tych pieniądzach i min. 2002 r. NIE MA .. priorytety się zmieniły, we wrześniu będe miał córke, a tutaj i bagażnik jest spory i mam ISOFIXa...

autko robi mi mój kolega który pracuje w ASO, przebieg i historia potwierdzona w 100 % :wink:

Twoja kasa Twój wybór jak osobiście jak bym kasy nie miał to bym jeździł 80 b4 a później dozbierał na audi na wypasie. :wink:

Aby Ci pasowało i Tyś był zadowolony :thumbup:

Audi 80 B4 zamiast Vectry C GTS 3.2 V6 ? Do jazdy na co dzień ?

:polew:

Oczywiście każdy ma prawo wybrać co mu pasuje, co lubi i na co go stać.

Mimo to bardzo mnie rozbawiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i nie wierzę.. ok, wnętrze w Oplu nie jest AŻ takiej jakości jak w Audi, ale nie jest to taka tragedia jak niektórzy piszą. piszą to chyba ludzie, którzy nie mieli do czynienia z Vectrą C. ja miałem, jeździłem sedanem 2.2DTI i nie uważam, że wnętrze to była jakaś tragedia. po mnie autem jeździł pracownik, dobił do 300 tys i jak sprzedawałem to przebieg był widoczny tylko po zniszczonej gałce zmiany biegów. ok, kolor radia i przycisków obok wygląda słabo.. ale porównanie do koreańskich samochodów jest zdecydowanie nie na miejscu.

Tomku, ja auta gratuluję. za te pieniądze grzechem było jej nie wziąć. gdybym musiał przejść na tańsze auto to również bym rozważał VC bo to naprawdę fajne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś wnętrze nie przeszkadza ale szanuje każdego opinie o ile jest poparta argumentem a nie typu opel feee audi cool... mam wygodnego dupowoza w automacie ktory mi spalil teraz na trasie 11lpg a nie zapominajmy ze jest to 3.2 wolnossace :). Ps. Chocbym mial b8 to nikt na widok mnie w lusterku nie zwalnia tak jak to mam vectrze po dolozeniu anteny od CB :P

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jak to denerwuje? I jak serce bije widząc w lusterku vectre a jadąc CIUT wiecej niż znaki pokazują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tam nie denerwuje bo znam wszystkie rejestracje aut inspekcji i policji z okolicy ...jak jade dalej to na cb slysze co kto i gdzie

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co niektórzy czyt. ze zrozumieniem :wink:

Nie porównałem audi 80 b4 do Opla Vectry C kolegi Tomka

Ludzie czytanie i myślenie nie boli :doh: Tłumacze jeszcze raz. :wink:

Chodziło mi o to że bym wolał kupić sobie 80 b4 jak bym nie miał kasy i jeździć tak sobie. A później dozbierać kasę na furkę wypaśno z koncernu audi np na B7.:naughty:

Ogarnijcie się co nie którzy czytanie nie boli.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze raz Ci napisze ze mialem kase na ;

B6/b7 ale po co mialem ja kypowac skoro kupiłem auto z podobnym wyposazeniem i wygodniejsze za 1/3 ceny:) jak sie trafia okazja nie ma co wybrzydzac. Ps a jechales taka vectra z takim motorem ?

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chocbym mial b8 to nikt na widok mnie w lusterku nie zwalnia tak jak to mam vectrze po dolozeniu anteny od CB :P

to prawda, ja miałem piaskową Vectrę - czyli w kolorze Vectry, którą posiada bydgoska policja. jak zakładałem CB to wiecznie słyszałem jak ktoś mówił, że grasuje Vectra na numerach CB3579C :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim szalony motorem nie jeździłem. Nie ma u nas porządnych autostrad na takie szybkie auta. Dziury, zakręty nie wyprofilowane, pełno fotoradarów itd. itd. :thumbdown:

Tobie ma się podobać. Szerokości. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra fajna, też mi się zawsze to auto podobało ;) Jednak ciężko uwierzyć że wyrwałeś ją tak tanio, patrzyłem na allegro to trzeba wydać co najmniej raz tyle co ty dałeś za ten rok i silni, także gratulacje okazji :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale się Tomkowi nie dziwię,że zmienił markę,bo jak wiadomo ukradli mu już kiedyś audi, wnętrze nie jest styrane i w niczym nie przypomina plastikowego combo do tego jedzie i hamuje więc w czym problem..wiadomo,że są lepsze auta,ale jak jest rodzina,to rozsądek wygrywa,zwłaszcza na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Tobą Gili w 100 % :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Reggi zrobił mi dobrze.....

kiera.jpg

20140506_213927.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ciekawostka

IMG2620JP_ennxpah.JPG

a tak wyglada GTS na 20" z INSIGNI OPC

zdjecie zrobilem na rothenburgu w tym roku

;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko... po ostatniej wizycie w Zielonej Górze stwierdzam że macie drogi jak w DE ... na Śląsku daleko do tego poziomu stąd decyzja o pozostawieniu 17" przynajmniej na ten sezon...

Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic tylko sie przeprowadzic :)

ps. to prawda Zielona a w sumie to wiekszosc lubuskiego ma fajną większosc dróg w porównaniu do reszty Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie wyszła ta kiera:thumbup1: tylko kolor nici mi nie leży :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera nie była robiona specjalnie dla Tomka. Leżała już jakiś czas jako demo na półce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WP_20141206_001.jpgWP_20141206_002.jpg

pakiet zima założony - ori 16" struktury GM

- wrzucone PDC z przodu

- wrzucone światła dzienne w kratki zderzaka

- pomalowany grill plasti lakiem na czarny mat

Edytowane przez talib1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj albo zmień na czarne dekory w drzwiach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaluj albo zmień na czarne dekory w drzwiach. :)

jak przyciemnie szyby i będzie to " raziło " to prysne plasti lakiem też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...