Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20


karol18183

Rekomendowane odpowiedzi

ktos mi powie czy idzie dostac taka popielniczke i obwódkę gałki takie jak mam dekory?? gdyby komuś się takie coś obiło o oczy byłbym wdzięczny za info :wink:

http://i.imgur.com/TLOoRSs.jpg

http://i.imgur.com/1XZC9ac.jpg

niestety popielniczki i ramki nie kupisz w takim kolorze jak dekory na desce i drzwiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem czarne miałem nadzieje ze jest i taki kolor bo dekory mi sie widza pasuja do tego wnetrza a na carbony to mnie nie stac :slina:

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

nie planowałem tego moda ale jak za darmo to zabrałem :banan: józek potwierdzi :kox:

HPTymaI.jpg

YjbBtGP.jpg

I6rVtGB.jpg

aIm4Xx0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo musze mu podrzuc jak wymontuje w domu bo nie było czasu rano wymontowac bo do pracy

wiazka belka klaksony tam mam :decayed: a belke mam pogięta spadła mi jak z nieba

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

a progi pod drzwiami chyba sa takie same standard a s-line miał te same progi nie widze na zdj jakis roznic

---------- Post dopisany 18-06-2014 at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 19:24 ----------

bedzie kolejne rezanko

tarcze przod 312mm w porownananiu do 288 to sa krowy :grin:

tarcze tył 255

kolcki przod tył wszystko ferodo chyba najwiecej pozytywnych opini o tej firmie wyczytałem

płyn hamulcowy 2x1l ATE typ 200 dot 4 za***iste własciwiosc

przewody hamulcowe gumowe

zestaw gumek na przod i tył zaciskow

olej motula

filtr manna

i samar do tłoczkow

teraz jestem na etapie czyszczenia jarzm i zaciskow potem malowanie na czerwono w tym tygodniu ogarne mysle swap hebli

teraz jak bede heblował to asfalt bede zwijał normalnie :decayed:

Ha32vPM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wy k**** tych okazji szukacie!? :decayed: hehe ja od niedawna poluje na to samo co dorwałeś czyli listwy i dokładka sline, ale narazie jakiejś okazji nie dorwałem :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak okazji na allegro nie ma trzeba jezdzic i szukac :decayed:

To jakbyś coś słyszał, to proszę o info! odwdzięczę się dobrym litrem :decayed: haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no... ładny się sedanik zapowiada :decayed: gratki zakupu kolorek super :kox: powodzenia w modzeniu i bezawaryjności :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna sztuka :) jeszcze ładne skóry i zawias :) jak chcesz skóry to odezwij się, mam ładne ;P

na razie kasy nie mam ledzik do mnie ma niedługo wpasc :decayed:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

na zdjeciu zaciski wypiaskowane

a ogolnie to juz tez pomalowane na czerwono :decayed:

chciałem w ten weekend zrobic swap na mocniejsze heble ale sa problemy np jeden miedziany przewod od zacisku do gumowego przewodu poszedł sie je.....ć:kwasny:

nie mówie juz wgl jak pojdzie rozbieranie strych hebli na aucie zapiekłe i wgl :kwasny:

7aDE5Ww.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jozka chce zabrac zawieche 1BV jak ten zmieni na zawias:wink:

przyszły sezon to raczej będzie:wink: zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezanko weekendowe przod 312mm tył 255mm:naughty:

auto niestety uziemione bo mam mały wyciek w tylnym zacisku od bolca od recznego byc moze ze zapomniałem załozyc taki maly oring na ten bolec rozkrece w piatek i sie dowiem o co tu chodzi:wink:

shr2cVe.jpg

Ge4nNx6.jpg

kKlDyNa.jpg

kf9EgiZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...