Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

od siemiana przejsciówke kupie :decayed:

Opublikowano
ktos mi powie czy idzie dostac taka popielniczke i obwódkę gałki takie jak mam dekory?? gdyby komuś się takie coś obiło o oczy byłbym wdzięczny za info :wink:

http://i.imgur.com/TLOoRSs.jpg

http://i.imgur.com/1XZC9ac.jpg

niestety popielniczki i ramki nie kupisz w takim kolorze jak dekory na desce i drzwiach

Opublikowano
  • Autor

widziałem czarne miałem nadzieje ze jest i taki kolor bo dekory mi sie widza pasuja do tego wnetrza a na carbony to mnie nie stac :slina:

---------- Post dopisany at 16:58 ---------- Poprzedni post napisany at 16:16 ----------

nie planowałem tego moda ale jak za darmo to zabrałem :banan: józek potwierdzi :kox:

HPTymaI.jpg

YjbBtGP.jpg

I6rVtGB.jpg

aIm4Xx0.jpg

Opublikowano

kuźwa ten zderzak w komplecie z halogenami ? :shock3: nie no padnę zaraz :kox:

Opublikowano
  • Autor

halo musze mu podrzuc jak wymontuje w domu bo nie było czasu rano wymontowac bo do pracy

wiazka belka klaksony tam mam :decayed: a belke mam pogięta spadła mi jak z nieba

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ----------

a progi pod drzwiami chyba sa takie same standard a s-line miał te same progi nie widze na zdj jakis roznic

---------- Post dopisany 18-06-2014 at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 19:24 ----------

bedzie kolejne rezanko

tarcze przod 312mm w porownananiu do 288 to sa krowy :grin:

tarcze tył 255

kolcki przod tył wszystko ferodo chyba najwiecej pozytywnych opini o tej firmie wyczytałem

płyn hamulcowy 2x1l ATE typ 200 dot 4 za***iste własciwiosc

przewody hamulcowe gumowe

zestaw gumek na przod i tył zaciskow

olej motula

filtr manna

i samar do tłoczkow

teraz jestem na etapie czyszczenia jarzm i zaciskow potem malowanie na czerwono w tym tygodniu ogarne mysle swap hebli

teraz jak bede heblował to asfalt bede zwijał normalnie :decayed:

Ha32vPM.jpg

Opublikowano

Gdzie wy k**** tych okazji szukacie!? :decayed: hehe ja od niedawna poluje na to samo co dorwałeś czyli listwy i dokładka sline, ale narazie jakiejś okazji nie dorwałem :facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor

powiem tak okazji na allegro nie ma trzeba jezdzic i szukac :decayed:

Opublikowano
powiem tak okazji na allegro nie ma trzeba jezdzic i szukac :decayed:

To jakbyś coś słyszał, to proszę o info! odwdzięczę się dobrym litrem :decayed: haha

Opublikowano
  • Autor

a co potrzebujesz tak na szybkęsie?:decayed:

Opublikowano

poszło pw :wink:

Opublikowano

ładna sztuka :) jeszcze ładne skóry i zawias :) jak chcesz skóry to odezwij się, mam ładne ;P

Opublikowano

no no no... ładny się sedanik zapowiada :decayed: gratki zakupu kolorek super :kox: powodzenia w modzeniu i bezawaryjności :naughty:

Opublikowano
  • Autor
ładna sztuka :) jeszcze ładne skóry i zawias :) jak chcesz skóry to odezwij się, mam ładne ;P

na razie kasy nie mam ledzik do mnie ma niedługo wpasc :decayed:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

na zdjeciu zaciski wypiaskowane

a ogolnie to juz tez pomalowane na czerwono :decayed:

chciałem w ten weekend zrobic swap na mocniejsze heble ale sa problemy np jeden miedziany przewod od zacisku do gumowego przewodu poszedł sie je.....ć:kwasny:

nie mówie juz wgl jak pojdzie rozbieranie strych hebli na aucie zapiekłe i wgl :kwasny:

7aDE5Ww.jpg

Opublikowano

"karol18183 wykorzystali swój limit wiadomości" skasuj PW

Opublikowano
  • Autor

od jozka chce zabrac zawieche 1BV jak ten zmieni na zawias:wink:

Opublikowano
od jozka chce zabrac zawieche 1BV jak ten zmieni na zawias:wink:

przyszły sezon to raczej będzie:wink: zobaczymy

Opublikowano
  • Autor

wiem ze cie cisne ale to dlatego ze pada mi z tyłu zawiecha powoli:grin:

Opublikowano

dlatego kup sobie gwint :wink:

Opublikowano

Jak masz okazje to korzystaj :naughty: józek dobrze radzi :wink:

Opublikowano
  • Autor

rezanko weekendowe przod 312mm tył 255mm:naughty:

auto niestety uziemione bo mam mały wyciek w tylnym zacisku od bolca od recznego byc moze ze zapomniałem załozyc taki maly oring na ten bolec rozkrece w piatek i sie dowiem o co tu chodzi:wink:

shr2cVe.jpg

Ge4nNx6.jpg

kKlDyNa.jpg

kf9EgiZ.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.