Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oby oby :wink:

Opublikowano
  • Autor

teraz za zderzaczki musze sie zabrac a nie chce mi sie :decayed: bedzie pdc przod i tył i spryski a i 2 rurki :jerk:

Opublikowano

niestety także mnie to czeka ehhh... ale narazie rzeżbie licznik kolor fis + tempomat

Opublikowano
  • Autor

ale ze jak rzezbisz wymieniasz tylko sam wyswietlacz? :kox:

Opublikowano

Kolego gdzie dorwałeś te listwy drzwiowe S-line :) też chce coś takiego założyć tylko ciężko je dostać, mod jak najbardziej na + :thumbup1: Autko również KOX :thumbup1:

Opublikowano

ale ze jak rzezbisz wymieniasz tylko sam wyswietlacz? :kox:

Licznik kolor , tempomat , moduł + wiązka do multi + kiera multi taka jaką ma np wladi :kox: Pozdro

Kolego gdzie dorwałeś te listwy drzwiowe S-line :) też chce coś takiego założyć tylko ciężko je dostać, mod jak najbardziej na + :thumbup1: Autko również KOX :thumbup1:

Jakbyś pytał się o s4 że ciężko wyrwać to jeszcze bym to zrozumiał ....ale listwy s-line??? Pełno ich jest wszędzie...

Opublikowano
  • Autor

na allegro wpisz s-line listwy i wyjdzie :decayed:


sprawiłem sobie taki wosk powiem szczerze ze daje rade połysk dał taki że sie dziwili niektórzy :wink: łatwo sie naklada i łarwo poleruje :wink: koszt 24zł

C7EZfd3.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

teraz za zderzaczki musze sie zabrac a nie chce mi sie :decayed: bedzie pdc przod i tył i spryski a i 2 rurki :jerk:

Zabrałeś się już za to?

Opublikowano
  • Autor

ta juz zdzieram farbe :decayed: teraz zaszpachlowac ubytki itp. przygotowania do połozenia podkładu :grin:

Opublikowano

Karol, widać, że zderzaki dość mocno się różnią od reszty. Wiem, że to plastik i będzie się różnił, ale powiedz mi, czy były malowane? Ostatnio lakiernik malował mi pakiet s-line i tak to spierdolił, że masakra. Wymyję auto i wrzucę na Divisiona, wtedy ocenicie.

Opublikowano
  • Autor

tylni jak bedziesz patrzył z profilu to zawsze bedzie inny odcien w metalikach natomiast jezeli przedni sie rozni jak patrzysz z profilu to wtedy zle dobrany kolor

u mnie były kiedys malowane zderzaczki :wink:

Opublikowano

ładny sedan i plany idą w dobrym kierunku :)

Opublikowano
  • Autor

ładny sedan i plany idą w dobrym kierunku :)

dziękować mam dużo planów jeszcze ale to niespodzianka jak dokoncze pare rzeczy bedzie pod full wersje :P


quattro tez planuje :decayed:

Opublikowano

Fajny sedanik tylko mi tam gleby brakuje bo coś wysoko stoi :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Fajny sedanik tylko mi tam gleby brakuje bo coś wysoko stoi

bedzie bedzie obnizane ale pierw musze sie zajac gratami co mi zalegaja :P


doszedł mały bajer :decayed: airbag off :decayed:

FjHAWur.jpg

XbQXcks.jpg

Opublikowano

Bajerancki modzik :-D

Opublikowano
  • Autor

Bajerancki modzik :-D

takie mały pierdół a cieszy :decayed:

Opublikowano

zawsze do przodu :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

wosk to podstawa :decayed: pazdziernik/listopad nastepna warstwwa wosku i musi wytrzymac az do marca przynajmniej :decayed:

RJqq85l.jpg

Opublikowano

Z takich nie kosmicznych cen woskowych to polecam Coli 476 albo fusso soft 99, pod wzgledem trwalosciowym do formuly to sie nie porownuja, mimo tego ze opakowanie troche drozsze to starcza na wieele wiele dluzej, wrecz na lata !! Ladnie robiony wozik, ale faktycznie tej gleby brakuje. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.