Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 2G Brak dźwięku


spidert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Nie mogę namierzyć odpowiedzi na forum dotyczącej mojego problemu.

Dziś nagle przestałem słyszeć dźwięk z radia (MMI 2G).

Wielokrotnie włączałem i wyłączałem MMI i nie dało to efektu.

Nie słychać radia, a przy włączonej płycie cały czas widnieje napis PAUSE.

Dodam, że np przy ustawieniach głośności navi lub czujnika parkowania słychać w głośnikach dźwięki.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, jeżeli to istotne, że nie wyświetla mi się również temperatura climy oraz moc wiatraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest tu ktoś na forum z okolic Piły/Bydgoszczy, kto chciałby ulżyć mi w cierpieniu i zerknąć do Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest tu ktoś na forum z okolic Piły/Bydgoszczy, kto chciałby ulżyć mi w cierpieniu i zerknąć do Audi?

popytaj na SPOTACH Bydgoskich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w ASO (ale niestety VW) i goście powiedzieli, że najprawdopodobniej nastąpił jakiś krótki spadek napięcia i rozkodowało mi MMI.

Ale niestety nie mają oprogramowania Audi i nie są w stanie nić zrobić. Co sądzicie?

---------- Post dopisany 03-05-2014 at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany 02-05-2014 at 19:53 ----------

Problem rozwiązany - padł moduł MMI, po wymianie wszystko wróciło do normy.

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem z mmi 2g high b&o jak wyzej opisany. Dziś nagle nie ma dźwięku. Dodam że po wymuszeniu restartu kombinacją przycisków dźwięk wraca na jakieś 5 sekund i zaczyna się wyciszać aż przestaje całkowicie. Jest tak za każdym razem po restarcie. Wczoraj zmieniła się pogoda zaczął padać snieg i wszystko było okej do dziś rana. Myślicie że może mieć to związek z wilgocią? Miał ktoś podobny problem? Dodam że problem jest identyczny na każdym źródle dźwięku. Mam też podłączonego androida od przyjaciół z chin. Na nim jest to samo bo puszcza dźwięk przez aux. Jednak na androidzie słychać co jakiś czas trzask/jakiś zniekształcony dźwięk w głośnikach

Nie miałem jeszcze dziś okazji podłączyć komputera do auta zrobię to po powrocie do domu.

 

Skan VCDS

Log-AUTOSKAN 2-WAUZZZ8K39A170848-221230km.txt

Edytowane przez marcin933
dodanie skanu błędów VCDS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacje już dawno ogarnąłem że wzmakiem B&O. Opiszę moja sytuację dla potomnych.

Serwis wycenił usterkę na grubą kasę więc stwierdziłem że naprawiał nie będę. Wzmacniacz wrócił do mnie gdzie rzeczywiście jak rozebrałem wzmaka osobiście wszędzie były oznaki korozji/utleniania sie wszelkich lutowan na PCB. Jako że posiadam jakaś tam wiedzę elektroniczna i lutownica nie jest mi obca. Przemyłem cała płytkę alkoholem IPA sprawdziłem wzmacniacz wszystko działa jak należy już ponad 2 miesiace. Dodatkowo poprawiłem luty. Więc warto czasami pogrzebać samemu żeby ktoś nie kroił kogoś z kasy za frajer.

Jak długo podziała czas pokaże.

 

1.02.2023

Rozebrałem wzmacniacz nie ma żadnych problemów/korozii po dziś dzień.

Edytowane przez marcin933
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...