Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zostaw Janusza w domu ;-)

Opublikowano

wycieraczkawass_pow.jpg
Masz wąsa do zestawu :banan:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A oto sprawca całego zamieszania

827f64f2cc06f867f998168df1d3a991.jpg

Samochód odstawiony do serwisu. Zmiana miski to od razu olej i filtr.

Nadszedł czas na zimowy felunek, nowy nabytek 16" odnowione.

9a6782f1bd4af9f9080eb29825c6237a.jpg

et45 tak na styk z przodu, na tył wlecial dystans 15mm.

Tak wygląda na autku.

f71e4cf58fb2b05d0ee10ac0266b9acb.jpg

Opublikowano

To nie jest styk :P

Zaklep ranty walnij dystans 20mm :banan:

Opublikowano
  • Autor

Bardziej mi chodzilo o zaciski przód :-P

Opublikowano

OOoooo ty miszczu hebla :grin:

Opublikowano
  • Autor

Sam ocenisz jak zobaczysz :-D

Opublikowano

powiedz mi jakaś różnica po swapie przednich hebli jest? :P

Opublikowano

Jest, po wymianie wyrazniej widze jego usmiech w lusterku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ta dokładnie jak jechał za mną to lepiej patrzeć w lusterko czy w tył sie nie wpakuje. Ale na serio jest poprawa skuteczności hamulców, zwłaszcza z większych prędkości.

Opublikowano

Ta dokładnie jak jechał za mną to lepiej patrzeć w lusterko czy w tył sie nie wpakuje. Ale na serio jest poprawa skuteczności hamulców, zwłaszcza z większych prędkości.

przypomnieć Ci co krzyczałeś przez CB na A1 z oemu?

Sam wiele z powrotu nie pamiętam ale to kojarze :grin:

Opublikowano
  • Autor

Zgodnie z przepisami naszego kraju autostradowo 140, nie to co w Norwey 100 to zabójcza prędkość :-D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:hi: Gratuluje prac , widzę ze idzie wszystko znakomitym kierunku , mam A4 98r. w identycznym kolorze od lipca 2007 :) dorwie dobry aparat to sie pochwale moimi modami zacząłem rezanie od lipca 2013 jak dołączyłem do forum A4 klub.pl a jest ich sporo pozdrawiam i życzę dużo kasy bo wiem ile to kosztuje. Ale co sie nie robi dla pasji!!! :banan:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę nie pisałem ale wpadło parę rzeczy [emoji4] ramki-ringi zegarów oryginał z A6

Czekają progi z esy [emoji3]

Zderzak polift juz przygotowany do lakierki, trochę roboty sie szykuje.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Widziałem lampy polifty, dobrze teraz wygląda. Jak tam progi, decyzja podjęta? Będą te listwy czy nie? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Decyzja jest zobaczymy jak będzie na gotowo. Listwy out, bedzie kłopot z głowy. Moje plany mniej więcej jak Twoje Seiko [emoji6] zderzaki i PDC na tył.

Opublikowano

To mi się podoba :wink:

Opublikowano

Masz juz ogarniete te progi?

Opublikowano
  • Autor

Ogarnięte? Jutro Audica odstawiam do lakiernika, miało być tydzień temu ale zalatwialem mocowania progów i byl do lekkiego podklejenia.

Opublikowano

To jak potrzebujesz tych odemnie? Czy juz dales sobie rade?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.