Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Q 2,7 BiTurbo by Camillo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeeeeb Ucho uprzedziłeś mnie :decayed: Jeszcze raz wielkie dzięki! :banan:

Spokojnie, w samochodzie jeszcze jest duuuuużo do zrobienia - lampy na 100% będą bixy US, mam nadzieje że w okolicach września zacznę coś działać w tym temacie :wink: Póki co ogarniam się finansowo po swapie.

Jeszcze wpadły nowe heble - 312/255 zmienione na 345/300 :whistling:

IMG_0486.jpg

Subtelna różnica przód:

312:

IMG_0487.jpg

345:

IMG_0490.jpg

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

300 ???? teraz w modzie jest 330 mm :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor

Dev narazie starczy 300, zobaczymy co przyniesie przyszłość :grin:

Dziś Ucho wybuchnął śmiechem jak powiedziałem: "Jeszcze tylko koło, listwy drzwiowe z S4, zdeś tył S4, Bixy i nic już nie modzę" :decayed:

Opublikowano

Auto zrobione z gustem, zazdroszczę quattro i silnika :D Mam nadzieję że się kiedyś spichniemy na spocie to sobie looknę i posłucham :) a tak na marginesie halogeny do zderzaka s-line są takie same jak w serii ? pytam bo widzę że masz założony teraz taki zderzak, to i pewnie w razie czego halogeny zmieniałeś, moje wyglądaja jakby były wyszorowane papierem 80 ;(

Opublikowano
  • Autor

A dzięki :) halogeny pasują z serii, ale wyglądają też nie ciekawie za jakiś czas będzie trzeba zmienić. Póki co inne plany i wydatki :D W poniedziałek do mechanika i mam nadzieję że w następnym tygodniu już coś więcej pośmigam i wpadnę na spota

Opublikowano

widze ze dorwałes przod :drunk:

Opublikowano

Chyba się widzieliśmy? :) to napewnoe to punto

Opublikowano
  • Autor

Hej! właśnie nie byłem pewien czy to Ty. Nawet cyknąłem foto jak za Tobą jechałem, żeby później sprawdzić rejestracje hehe. pozdrawiam! :)

Opublikowano

No ja też dopiero po chwili zatrybilem ;)

Opublikowano
  • Autor
No i ryjek gotowy, dokładka pomalowana, w okolicach września biorę się za bixe US :)


df059f198bfd4288med.jpg

86edf769e63fda8dmed.jpg


Jeszcze tylko czekam na przepływkę którą musiałem oddać do reklamacji, i w końcu coś więcej poużytkuję potwora :D

Opublikowano

Prawie jak mój ryjek

A gdzie dokladka z cupry?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Heee no piknie :D Przepływeczka i do przodu :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Widziałem na żywo w Tychach na zakonczeniu sezonu :wink: pare szczegołów do poprawki i malina

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie, jest trochę rzeczy do zrobienia, aktualnie zbieram części :) Audi stoi w garażu i czeka do wiosny, a ja podbudowuje portfel żeby działać dalej :P

Edytowane przez camillotychy

Opublikowano

Q stoi zimą w garażu ?????!!!!!

Ty chcesz bana dostać ?

Przecież jak to ktoś zgłosi moderatorowi to to się tak skończy :decayed:

Opublikowano

:grin: Arturoo ty wiesz jak z rana humor poprawić

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Czytam gościa i nie wierzę :decayed:

Opublikowano

Ale ban by mu się przydał bo nawet na browar nie ma czasu :P

Opublikowano

Ale ban by mu się przydał bo nawet na browar nie ma czasu :P

znasz go lepiej to mu załatwiaj :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.