Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parowanie tylnej lampy


Chemik21

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zmagam się już po raz enty z parowaniem tylnej lampy u siebie. Dodam, że nie jest pęknięta z wierzchu a po wyjęciu jej z auta dokładnie posprawdzałem uszczelki itp. Niestety pojawia się delikatna mgiełka za szybką po deszczu czy też myciu auta. Podejrzewam, że wpływ może mieć na to woda, która spływa rowkiem obok lampy. Czy ktoś z Was walczył już z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja, skoro paruje Ci ta lampa to musi byc gdzieś nieszczelna...

Miałem tak kiedyś i zrobiłem tak:

Wyciąg lampę, przez otwory na żarówki dmuchaj ciepłym powietrzem z suszarki do włosów żeby dokładnie ją wysuszyć w środku.

Potem pozatykaj szmatami otwory na żarówki, wsadź pistolet z powietrzem i dmuchaj do środka powietrze, ale zanim zaczniesz ładować powietrze do środka namocz krawędzie lampy wodą z mydłem. Powinieneś zobaczyć bańki w miejscu gdzie jest nieszczelność... a potem to już chyba wiesz co robic:decayed:

Mi taki sposób pomógł, zobaczysz jak to będzie u Ciebie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za radę będą walczył z tą lampą, ostatecznie wymienię ją na inną. Mam jeszcze jedno pytanie w otworze gdzie znajduje się śruba do przykręcenia lampy do nadwozia jest możliwość wyregulowania szczeliny pomiędzy lampą a nadwoziem. Jak to zrobić? wg. "sam naprawiam" robi się to za pomocą tej nakrętki w którą wkręcana jest śruba jednak nie ma do niej żadnego dojścia żeby przeprowadzić regulację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też paruje prawa przeważnie biały plastik

Muszę sprawdzić kompresorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten typ tak ma ze podczas demontazu lampy trzeba za jeden bok pociagnac i tam sie lampa rozkleja i pozniej paruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...