Skocz do zawartości
IGNOROWANY

22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili


Buchcio080

W jaki dzien jedziemy do Kamienia  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jaki dzien jedziemy do Kamienia

    • W sobote
      6
    • W Niedziele
      5
    • W sobote i Niedziele
      2
    • Jade na hulajnodze już w piątek
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Jak tak pacze ilu nas to zasatnawiam sie czy nie zawinac rogala i nie dojechac na SCANIE :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak pacze ilu nas to zasatnawiam sie czy nie zawinac rogala i nie dojechac na SCANIE :facepalm:

przyjezdzaj czym wiecej tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tolek kupił ???

Dojebanego driftowoza :D

Tolek dzis sie pojawi w kato a w pt postaramy sie wpasc na spota do SGL bo ja tez daaaawno nie bylem :( takze tajemnica niebawem sie rozwiaze hehe

Siema siema :hi:

Pozdro z Rybnika haha

Egon zapisz prosze:

Tolka (jego nowa furka poleci :D )

SIR RED - fura ta sama ale program inny haha

No i ja moim ulepem bez zmian :P

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

Aaa i jeszcze jedno o ktorej najlepiej jechac zebysmy na spokojnie dotarli i mieli czas na ewentualne zapisy? W ubieglym roku dosyc dlugo czekalismy przed samym wjazdem na teren lotniska :kwasny:

dopisani

Seves jak polecimy o 9.00 to przed 10.00 będziemy wjeżdżać na ośrodek - w zupełności wystarczy

Jak ktoś leci bezpośrednio to niech pisze - żeby nie było że na kogoś się będzie czekać na zbiórce a on poleciał bezpośrednio

Pomijam sam fakt że i tak się nigdy na nikogo nie czeka - napisałem to grzecznościowo :grin:

Hahaha kurw mam nadz ze zdazymy na ta 9 bo czasem zdaza mi sie byc kilka min po :tongue:

Spoko jesli mowisz ze 9 na scani wystarczy to git ;)

Mirek w koncu Twoja nowa doebana fure zobacze :kox:

Tak w ogole czytal ktos regulamin? SIRRED mi dzis mowil ze start kosztuje 150pln - jesli tak to moja furka odpocznie sobie na trawce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tolek kupił ???

Dojebanego driftowoza :D

Tolek dzis sie pojawi w kato a w pt postaramy sie wpasc na spota do SGL bo ja tez daaaawno nie bylem :( takze tajemnica niebawem sie rozwiaze hehe

Siema siema :hi:

Pozdro z Rybnika haha

Egon zapisz prosze:

Tolka (jego nowa furka poleci :D )

SIR RED - fura ta sama ale program inny haha

No i ja moim ulepem bez zmian :P

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

Aaa i jeszcze jedno o ktorej najlepiej jechac zebysmy na spokojnie dotarli i mieli czas na ewentualne zapisy? W ubieglym roku dosyc dlugo czekalismy przed samym wjazdem na teren lotniska :kwasny:

dopisani

Seves jak polecimy o 9.00 to przed 10.00 będziemy wjeżdżać na ośrodek - w zupełności wystarczy

Jak ktoś leci bezpośrednio to niech pisze - żeby nie było że na kogoś się będzie czekać na zbiórce a on poleciał bezpośrednio

Pomijam sam fakt że i tak się nigdy na nikogo nie czeka - napisałem to grzecznościowo :grin:

Hahaha kurw mam nadz ze zdazymy na ta 9 bo czasem zdaza mi sie byc kilka min po :tongue:

Spoko jesli mowisz ze 9 na scani wystarczy to git ;)

Mirek w koncu Twoja nowa doebana fure zobacze :kox:

Tak w ogole czytal ktos regulamin? SIRRED mi dzis mowil ze start kosztuje 150pln - jesli tak to moja furka odpocznie sobie na trawce :D

Nie być zaś taki skąpy co to jest te 150 zł w porównaniu do dopingu kolegów ... :D a jak wygrasz to Miron da Ci poupalać A5 na trawie :D:thumbup:

A co do fury tolka to ma ponoć mniejszą pojemność silnika niż mój dziadkowóz :D tylko koników troszke więcej :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dokladnie Tolek kupil mala benzyne tylko nie pytajcie go o spalanie :shock3:

Poprawka Tolek w niedziele ma impreze i nie jedzie - poupala dzis i w piatek w SG ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha dokladnie Tolek kupil mala benzyne tylko nie pytajcie go o spalanie :shock3:

Poprawka Tolek w niedziele ma impreze i nie jedzie - poupala dzis i w piatek w SG ;-)

Szkoda ze mam 2 zmiany bo bym wpadł oblukać tego skośnookiego :D a gazu ni hu hu do tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie pieknie pojedzie na kilkanascie furek - kto ma niech kamerki zabierze i zawczasu je zamontuje na karoserii zeby sie nie okazalo ze jakis mocowan sie zapomnialo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie tez mieli kamerki ale tak padało że nic nie było na nich widać:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horny leć jako pierwsza fura i będzie ok - reszta się umawia że jadą jak szybko chcę tylko nie mogą Cię wyprzedzić i po temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze Dydo nie jedzie wtedy nawet Mario na swoim podtlenku dałby rade:grin:

---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:46 ----------

Pany a jak z grylem organizujemy sami, czy korzystamy z gastronomi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek też dziś o to pytał - pytanie czy chce się komuś ogrniać

Mimo wszystko jakies koce czy krzesła trzeba zabrać - jak będą nudy a będzie pogoda to po leniuc**jemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z gastronomii ... szkoda się organizować rozpalać itd. jak za 7 lub 8 zł zje się na gotowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...