Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7] a4 BRD 2.0 170KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B7 2.0 BRD 170Km, rok produkcji 2007

kupiłem ja w 2013r (przesiadlem sie z a4b5 )

Przebieg 205tys km ale wymieniony był silnik przy przebiegu 156tys mam fakture na 6tysiecy euro :)

Pełny serwis, Kupilem ja z salonu Audi w niemczech,

Wyposażenie:

- Pelen pakiet SLine

- bixenon

- RNS-E

- grzane fotele

- kierownica 3 ramienna multifunktyjna

- nagłośnienie BOSE

- felga 17" 235/ 45

- moduł bluetooth

- 2x el. Szyby :(

- fotele z elektryką lędźwi

- czujnik parkowania tył

- lusterko fotochromatyczne

- kolorowy FIS

- skrzynia manualna 6 biegowa

- klimatronik

W planach:

CHIP ale czy warto?

http://zapodaj.net/f6bfa5cf0ed5d.jpg.html

http://zapodaj.net/3a1bf480a2f75.jpg.html

http://zapodaj.net/3c74c3c3cffdc.jpg.html

http://zapodaj.net/d7e70b44383ee.jpg.html

http://zapodaj.net/019e98f1af688.jpg.html

Opublikowano

no zdjecia to extraklasa:facepalm:

Opublikowano
:) zdj jakby robione kalkulatorem CITIZEN:)
Opublikowano

szkoda ze bez quattro

Opublikowano

Jak robisz fotki pralką to szybciej kręć bębnem na drugi raz bo nic nie widać :decayed:

Opublikowano

nie widzę na fotkach tych foteli z opisu ani tego pełnego s-line ? czyżby to inne auto było na fotkach ?

Opublikowano

jako były posiadacz BRD powiem tak... jeśli masz dobre wtryskiwacze to dobry program to podstawa... dopiero wóczas BRD jedzie... 195/420 w zasięgu i bardzo duża róznica w stosunku do serii.

Pełnego S-line nie masz... przede wszystkim nie masz nic z Sline na zewnątrz + w środku masz Sline tylko kierownice....

Opublikowano
Pełnego S-line nie masz... przede wszystkim nie masz nic z Sline na zewnątrz + w środku masz Sline tylko kierownice....

nie no - ma jeszcze gałkę z S-line'a :grin: jeśli dobrze się domyślam to fotele sporty czyli w zasadzie "prawie" S-line... a z zewnątrz? czy nie widzieliście tych emblematów S-line? :decayed: btw - w ogłoszeniach często piszą S-lnie a ten kończy się na znaczkach :kwasny:

ale baza do modów jest - więc powodzenia i bezawaryjności :thumbup1:

Opublikowano

Panowie, kolega ma S-line.. ten najbardziej podstawowy. w B7 było to strasznie pogmatwane, był taki S-line (zawieszenie + kierownica + gałka + fotele sporty w materiale + oznaczenia na zewnątrz), właściwy S-line wewnętrzny (m.in. czarny sufit i pół-skóry) oraz zewnętrzny :wink:

Opublikowano

no faktycznie kolegę z tym Pełnym pakietem s line z opisu trochę poniosło :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

zderzak bez sprysków, a lampy xenon :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.