Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja zrobię to tak że wszędzie łącznie z katem pojedyńcza rura a zostanie tylko ostatni tłumik... w sumie mechanik mi też powiedział że to będzie najlepsze rozwiązanie no i widziałem u bodajżego Dudiego takie rozwiązanie :mysli:

a jak dźwięk teraz? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Fajnie buczy i robi fszyyyy , filmik bez sensu, bo nigdy to tak samo nie będzie brzmiało jak na żywo :confused4:

Opublikowano

ooooo fszyyyyy to jest to :kox: :kox: :kox:

:decayed:

właśnie po to mi przelot :gwizdanie:

Opublikowano

Iver... czytałem że zastanawiałeś się nad kierą w alcantarze, tak jest w A4 DTM Edition:

http://www.desktopmachine.com/framepic.php?id=4237&size=1600

bardzije podoba mi się gdyby była pociągnięta w całości, choć chyba rozwiązanie z DTM jest bardziej wytrzymałe :mysli:

boczki też można od razu pociągnąć alcantarką, jak kolega august:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t89388.0.html

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie , nie, ja chcę tylko kierę + gałkę skrzyni i tyle [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 09:15_________________________________________________co myślicie o takiej furmance??

xQ4HJ.jpg

xQcb9.jpg

1gPb9S.jpg

xQQ5r.jpg

+ http://www.zastec.pl/accord-24-turbo-II-A.html

Opublikowano

fajna:d

Opublikowano

szkoda że nie czarnuszka, ale i tak robi robotę :kox:

Opublikowano

Jakby tylko była czarna :kox:

Opublikowano

:thumbdown:

Jak się przesiadać z Audi to tylko na bumkę.

A tak ogólnie to przyjemny samochodzik...

Opublikowano

accord fajna ale mi sie podobają starsze egzemplarze

zdecydowanie droższa nisz audi w eksploatacji

zamień na jakiegoś innego Niemca :wink4:

Opublikowano

A nie myslales zeby dolozyc te chromowane listwy wokol szyb?

Ale fureczka piekna anyway:)

Opublikowano
  • Autor

więc tak , hondzinkę znam bardzo dobrze , jest mojej dobrej koleżanki, niski przebieg ,1 właściciel maniak Hond co pokazują dodatki , teraz ona , robi mniej niż 10tyśkm rocznie.

w serii słabo to jedzie , niski Nm-tragedia , ładnie brzmi wydech no i VTec ,po zaturbieniu w zastec , 280 kuca i ladny Nm , minusem jest ośka, ładny wypasik , 04' rok, piękna sylwetka i prezencja.

Możliwe , że się skuszę :decayed:

Opublikowano

apokalipsa... mentor i ojciec Battalionu sprzedaje audi ;(

:decayed:

Opublikowano

IVE proszę Cię znajdź godnego następce mentora B5 Battalion PL :polew::naughty:

Opublikowano
  • Autor

apokalipsa... mentor i ojciec Battalionu sprzedaje audi ;(

:decayed:

jak z Hondą nie wyjdzie to zostaję przy Audi :naughty:
Opublikowano

Niektórym to się całkowicie w głowach zaczyna pier**lić ... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Niektórym to się całkowicie w głowach zaczyna pier**lić ... :thumbdown:

komu tak :mysli::decayed:
Opublikowano

Ive ale do takiej Hondy nie włożysz Porschawek :confused4:

Opublikowano
  • Autor

ale mogę zrobić tak :naughty::kox: :gwizdanie:

ns5LJ.jpg

Opublikowano

Pixa nie widać :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.