Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

firma audi , ori wahacze z ASO :decayed:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 18:32_________________________________________________takie ruły po polerce se sprawiam hyhy :naughty::decayed:

DSC04225.jpg

Opublikowano

firma audi , ori wahacze z ASO :decayed:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 18:32_________________________________________________takie ruły po polerce se sprawiam hyhy :naughty::decayed:

DSC04225.jpg

:good:

Opublikowano

firma audi , ori wahacze z ASO :decayed:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 18:32_________________________________________________takie ruły po polerce se sprawiam hyhy :naughty::decayed:

DSC04225.jpg

ładne :kox:

a to by nie przypasowało z a6 ? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

przypasuje :decayed:

Opublikowano

żajebiszte :decayed:

Opublikowano
takie ruły po polerce se sprawiam hyhy

to tak jak ja tyle ze ja black :decayed:

Opublikowano
  • Autor
takie ruły po polerce se sprawiam hyhy

to tak jak ja tyle ze ja black :decayed:

oooo no to może być dobre :good:
Opublikowano
takie ruły po polerce se sprawiam hyhy

to tak jak ja tyle ze ja black :decayed:

oooo no to może być dobre :good:

ja mam ori maźnięte w czerń, i wygląda elegancko :naughty:, chociaż i tak je ledwo co widac zza zderzaka :tongue4:

Opublikowano
takie ruły po polerce se sprawiam hyhy

to tak jak ja tyle ze ja black :decayed:

oooo no to może być dobre :good:

na poczatku chcialem zaspawac miejsce na wydech ale nie chce malowac dokladek w kolor wiec jakies 2 m-ce temu wymyslilem sobie, ze wlasnie zrobie sobie koncowki z A6 :wink4:

Opublikowano
takie ruły po polerce se sprawiam hyhy

to tak jak ja tyle ze ja black :decayed:

oooo no to może być dobre :good:

na poczatku chcialem zaspawac miejsce na wydech ale nie chce malowac dokladek w kolor wiec jakies 2 m-ce temu wymyslilem sobie, ze wlasnie zrobie sobie koncowki z A6 :wink4:

no właśnie ja malowałem dokładki, to zaspawałem miejsce na wygar :wink4:, ale jak nie chcesz malować to Ta opcja bedzie :evil:

Opublikowano
  • Autor

ja bym je miał już w zeszłym roku, jak przelot robiłem ale tłumikarz za dużo chciał za nie, to podziękowałem :kwasny:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 21:42_________________________________________________czy mógłbym prosić o VT z tą felgą

1096122830_2

DZIĘKUJĘ

Opublikowano

ive coś lubi przesunięte kółeczka :kox:

Opublikowano
  • Autor

co znaczy przesunięte?? bo nie kumam??

Opublikowano

chodzi pewnie o styl ramion w feldze.

Opublikowano

ja bym je miał już w zeszłym roku, jak przelot robiłem ale tłumikarz za dużo chciał za nie, to podziękowałem :kwasny:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 21:42_________________________________________________czy mógłbym prosić o VT z tą felgą

1096122830_2

DZIĘKUJĘ

fela :kox: a co to jest dokładnie? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

felga lorinser lm6

Opublikowano

chodzi pewnie o styl ramion w feldze.

:good:

Opublikowano

chodzi pewnie o styl ramion w feldze.

Na to się mówi kopnięte koła :kox:

Opublikowano

za***iście ta felga wygląda :slina:

Opublikowano

no, a gdzie to VT :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.