Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bajka

Opublikowano

Tylko te na fotce ..a te na żółtym s4 to dwie inne felgi :wink4:

Te z zoltego sa na allegro za 2,5 kpln o ile pamietam .. i to chyba nawet RH Turbo , lub MM :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ragga chodzi o wzór który jest podobny do siebie :wink4: , fele maja być od Porsche 911 (996)

Opublikowano

bierz Prosiakowe, jak Ci się nie spodobają to mi je dasz :cool1:

Opublikowano

Fele od Porszawy dają radę i to konkretne ten wzór co podałeś.

Inne fotki takich kółek w A4:

13im3.th.jpg

1litenrg1.th.jpg

2litentc1.th.jpg

66ok0.th.jpg

77ve6.th.jpg

I na większym bracie:

a6felgiporsche1oo5.th.jpg

a6felgiporsche2aa0.th.jpg

a6felgiporsche3ed1.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

to mi je dasz :cool1:

dam Ci na nie popatrzeć , ew. wyczyścić :tongue4:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 13:06_________________________________________________Reniu :good:
Opublikowano

Tak szczerze? To wszystkie są :kox: Trudna decyzja :> Ciężko mi powiedzieć które by najbardziej pasowały do Twojego auta.

Ale chyba wybrałbym te od Porsche :good:

Ive a o tym modelu nie myślałeś?

9dac3eaffcb441a1.jpg

Ja chyba się skusze na tekie 18" :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no te od RS4 też są kox , ale ja gustuję w 5 -ramiennych jakoś , zobaczymy za niedługo co będzie

Opublikowano

Poproś kogoś żeby Ci zrobił VT z wszystkimi modelami które pokazałeś w Twoim autku i wtedy będzie łatwiej decyzję podjąć :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Poproś kogoś żeby Ci zrobił VT z wszystkimi modelami które pokazałeś w Twoim autku i wtedy będzie łatwiej decyzję podjąć :wink4:

mógłbym ładnie o VT poprosić kogoś!! :notworthy:
Opublikowano

Poproś kogoś żeby Ci zrobił VT z wszystkimi modelami które pokazałeś w Twoim autku i wtedy będzie łatwiej decyzję podjąć :wink4:

mógłbym ładnie o VT poprosić kogoś!! :notworthy:

Proś proś może sie zlitują :polew: :polew: :laghing2:

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 13:34_________________________________________________A tak odbiegając od tematu Ive widziałeś chcą u nas spota zmienić na 24.01 :mysli:

Opublikowano

VT da się zrobić... dajcie mi tylko trochę czasu bo na razie rodzinka goni do obowiązków :decayed:

PS. zobaczcie to:

h2o20sunday20167ie9.th.jpg :kox:

Opublikowano

Zajefajnie :) wygladają te A4 w żółtym kolorku :kox:

Opublikowano

Ive te środkowe the best do twojego auta :)

Opublikowano

Idealnie nie jest ale jako poglądówka powinny się przydać :hi:

ivervtbyreniu01fa9.th.jpg

ivervtbyreniu02xw4.th.jpg

ivervtbyreniu03xr6.th.jpg

Opublikowano

Idealnie nie jest ale jako poglądówka powinny się przydać :hi:

ivervtbyreniu01fa9.th.jpg ivervtbyreniu02yb2.th.jpg ivervtbyreniu03xr6.th.jpg

kurcze wszystkie wyglądają super :mysli:

Opublikowano

Mnie się wydaje,że porszakowe skosiły resztę...

Opublikowano

Jak dla mnie ostatnia pozycja na fotkach VT odpada.

I chyba wybrałbym te drugie, wydaje mi się że bardziej przykuwają uwagę niż Porsche. Ale to tylko moje zdanie :wink4:

Opublikowano

Środkowa tak wygląda na aucie Daymona 5b73c523f4a8d17bm.jpg :mysli:

Opublikowano

GILI to są te same?? Wydaje się, że te w VT fotce mają dużo szersze te ramiona.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.