Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tylko u Nas jakoś tak ciężko się z "warsztatami" dogadać :/
Jak już jest olej to ciężko go gdzieś wymienić :/
Do czego to doszło ;)

_____________________________________________________________________________________

Olej wymieniony po ciężkim boju z gamoniowatym mechanikiem :/
Nie wlałem na raz 5L (wg instrukcji powinno wejść całem 5 z wymianą filtra) ....zostawiłem 200-300 ml w butelce - jutro doleje na zimnym bo jednak trochę brakuje ;)

_____________________________________________________________________________________

Kolejny mały ale jakże pozytywny modzik :)
W miejscu tradycyjnych żarówek zagościły LEDy w kolorze Biały Zimny (allegro : sklepledowy) .

(Nocne zdjęcia przede mną)

Spis LEDów:

lh8qaryd.jpg

Efekty:

amzbezf8.jpg

t8vqiyyp.jpg

eefnqjj9.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Tylko u Nas jakoś tak ciężko się z "warsztatami" dogadać :/

Jak już jest olej to ciężko go gdzieś wymienić :/

Do czego to doszło ;)

_____________________________________________________________________________________

Olej wymieniony po ciężkim boju z gamoniowatym mechanikiem :/

Nie wlałem na raz 5L (wg instrukcji powinno wejść całem 5 z wymianą filtra) ....zostawiłem 200-300 ml w butelce - jutro doleje na zimnym bo jednak trochę brakuje ;)

_____________________________________________________________________________________

Kolejny mały ale jakże pozytywny modzik :)

W miejscu tradycyjnych żarówek zagościły LEDy.

(Nocne zdjęcia przede mną)

Spis LEDów:

lh8qaryd.jpg

Efekty:

amzbezf8.jpg

t8vqiyyp.jpg

eefnqjj9.jpg

Mały mod ale całkiem potrzebny :thumbup:

Opublikowano

ja już ten temat ledowy dawno przetrawiłem i polecam wszystkim, totalnie zmienia wygląd autka w środku mod na duży +

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Stronka do kostek i pinów (wymiary,typy,ceny) :

http://www.passatplus.de/umbauteile/stecker/stecker.htm

____________________________________________________________________________________________

Przygotowania do zimy czas zacząć. Trzeba będzie teraz pozamieniać obecne felgi/opony z nowym nabytkiem.

To co dotarło :

AVUS Racing AF6 - Hyper Silver 8,00x18 5x112,00 ET35,00

urnebg3s.jpg

43si2uqg.jpg

ylzcab5q.jpg

i komplet zimówek:

Dunlop SP Winter Sport 4D 225/45R18 95 V XL

wc47c2ox.jpg

xplm7eyv.jpg

We wtorek zakładamy.

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Będziesz już zimowki do auta wkładał ? Nie za wcześnie ? Czy tylko zakładasz opony na felgi i czekasz na zimę .

Opublikowano

No właśnie zimówki poniżej 7stopni powinno się używać tak spartolisz gumy

Opublikowano
  • Autor

Nie nie nie :)
Na zimówki jeszcze za wcześnie.
Sprawa wygląda tak że na obecne felgi (na ktorych teraz mam letnie) chce wrzucić zimówki (które teraz zakupiłem) - żeby komplecik czekał na śnieg a na felgi które zakupiłem chce we wtorek wrzucić opony letnie i ponownie na auto.

_______________________________________

Letnie kapcie siedzą na nowej feldze

jx5bdh6k.jpg
6e9jwlg9.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Bardzo ładnie wygląda a tyle stresu było, śmiało mozesz jeszcze delikatny dystansik zapodać.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jeżeli chodzi o zimówki, to na pewno będziesz zadowolony, mam starszy model 3d i są bardzo cicche,

co do nowych felg to starsze mi się bardziej podobają :D

Opublikowano
  • Autor

Przypadkiem trafiłem na zdjęcie mojego samochodu na Google Street View z czasu gdy nawet nie myslalem o takim aucie :):)
Czysty przypadek. Zdjęcie potwierdzone z właścicielem z tamtego okresu....

Audi%2B%282%29.jpg

Audi%2B%281%29.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Ja też mam swoją starą Oplę na googlach hahaah :) co więcej sam też jestem ...w oknie :grin:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W sumie niezły przypał z tymi zdjęciami.
Na pałę wklepałem dziś adres z faktur jakie posiadam....patrze a pod podanym adresem na street view stoi audika :)

Mega zdziwienie !
Fotka zrobiona we wrześniu 2012. Około 1,5 roku przed zakupem przeze mnie :)

_________________________________________________________________________________________________

Ostatnie zdjęcie w tym roku na "letnim setupie".
Dziś wracając do domu zobaczyłem magiczne "-1" :/ To był znak i podpowiedź "zmień opony" :)
Jutro wymiana.

tiKDQ4x.jpg?1

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Super samochód ! powodzenia z mechanikami :) Ledy w środku jak najbardziej na plus :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś przymierzyłem się do "nocnych zdjęć"....
Muszę jeszcze miejsce fajne do tego wybrać i coś się wrzuci.

Kx0LEZd.jpg


Super samochód ! powodzenia z mechanikami :) Ledy w środku jak najbardziej na plus :)

Co do mechaników to muszę Ci przyznać rację.....coraz to trudniej o konkretną osobę :/
Jeśli przy wymianie oleju rozkładają ręce to ja już nie mam więcej pytań !
Co przy większych "naprawach" - tragedia Panie !

*****************************************************************************************************

Spadł śnieg....
Pierwsze zdjęcia przed nową Halą Turowa.

IMG_8033.JPG

IMG_8090.JPG

IMG_8088.JPG

IMG_8036.JPG

IMG_8039.JPG

IMG_8046.JPG

IMG_8104.JPG

IMG_8111.JPG

IMG_8041a.jpg

IMG_8161_2_3_HDR.jpg

IMG_8029s.jpg

IMG_8093ss.jpg

IMG_8251ssss.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
  • Autor

Dziękować :)
Fisheye 8mm i troszkę zniekształca ;)

IMG_8096.JPG

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Fotka fajowa :)

IMG_8093.JPG

Też mi ta wpadła w oko. wyslij ja do kalendarza :wink:

Opublikowano
  • Autor

Projekt gotowy/zamknięty więc raczej nie w tym roku ;)

Aleee jak już to chyba to bym "widział" w kalendarzu:

IMG_8093ss.jpg

**********************************************************************

@ wrclaguna

i

@ main

Możecie zedytować swoje wpisy bo coś się z fotką porobiło :/

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Kolego, teraz zbieramy zgłoszenia na grudzień 2016 więc możesz wysyłać ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.