Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kiedys myslalem na pełną klatką, ale jak pomyśle i szkła do tego kosztują to mi słabo ;)
Jakbym miał teraz wymianiać to tylko na Canon 7D Mark II (kiedyś łaził mi po głowie Canon 5D Mark III - ale to pełnoklatkowiec :/ )


=========================================================================================

20140628_191324.jpg

Przyszedł czas walki z błędem:
01274 - Air Flow Flap Positioning Motor (V71)

Dotarł dziś silniczek odpowiedzialny za ten właśnie błąd
20150216_171605.jpg

20150216_171600.jpg

Tylko gdzie mam go szukać ?

Wymieniał to ktoś kiedyś ?

Temat założyłem tu :
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308450-01274-air-flow-flap-positioning-motor-v71/

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Jest już komplet elementów do PDC przód.

20140515_173511.jpg

20140503_123648.jpg

Moduł ....AA (te moduły schodzą jak ciepłe bułeczki - WHY ??? )

20140515_173629.jpg

20140515_173621.jpg

20140515_173639.jpg

20140515_173644.jpg

20140515_173658.jpg

20140515_173716.jpg

Zamontowane są już przyciski:

PDC + ESP i ADS przy tzw ok azji ;)

20140504_144754a.jpg

20140503_174956.jpg

Musze jeszcze "dopytać" gdzie i pod jakie piny podpiąć okablowanie przycisku PDC (przy przycisku ESP i pd strony modułu parktronica) - bo tego jeszcze nie obczaiłem :/

Aktualizacja (dzięki wrclaguna )

"Od sterownika PDC ( wtyka 16 PIN ) ciągniesz razem z wiązka 2 przewody do przycisku ( wtyka 8 PIN)

T16e PIN 4 ----> T8r PIN 1

T16e PIN 13 ---> T8r PIN 3"

No iiiiiii zaczynamy ciągać okablowanie :/

Coś się tam porysowało przez piątecek...

Wszystko mam nadzieje w jednym miejscu :

Opis_PDC.jpg

Link do rysunku w lepszej rozdzielczości

https://drive.google.com/file/d/0BwENrS5gET9RTWdnZVVRaERmbHc/edit?usp=sharing

---------- Post dopisany 14-06-2014 at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2014 at 17:56 ----------

VIM uruchomiony :-)

Filmy w 5.1 z lektorem brzmią...... WOW !

20140614_171149.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=0gTLaalFvhM&list=UUYPTsMQiz3kbWGCtciMXwzQ

Formaty odtwarzane przez MMI 3G

Typy_plikow_mmi_3g.jpg

Jak odróżnić MMI 2G od MMI 3G?

Jak rozpoznać czy w Twoim aucie jest system w wersji 2G czy 3G? Najłatwiej sprawdzić wersję oprogramowania jaka jest wgrana w MMI.

Aby tego dokonać należy wejść w menu samochodu przyciskiem [CAR], potem wcisnąć [sETUP], a następnie wybrać podmenu „Version” i odczytać wartość z linii oznaczonej literami „SW”.

Dla MMI 2G jest to wartość w formacie: XX-XX XX.X.X XXXX

Dla MMi 3G jest to wartość w formacie: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Jakoś opis powyżej nie bardzo pasuje do tego co widać poniżej :) Kazdy chyba wie co ma na pokładzie (MMI 2G ...3G...)

VIM_dekodowanie.jpg

odblokowanie filmow podczas jazdy tzw VIDEO IN MOTION dla MMI3G :

VIM.jpg

MMI 3G: Aktywacja ViM (Video in Motion) - mr-fix.pl

AudiEnthusiasts Master

---------- Post dopisany 17-06-2014 at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 17:35 ----------

Doszły zamówione LEDy :)

20140617_080457_Kopia.jpg

20140617_082931_Kopia.jpg

LEDy siedzą na aucie :)

Efekt .... zdecydowanie na PLUUUUUUUUS :banan2::radocha: !!!

20140621_220830.jpg

a20140621_220615.jpg

Czy ten zestaw Led jest taki ja na zdjęciach, tzn. bez dodatkowych rezystorów?

Opublikowano
  • Autor

Bez rezystorów.
Wszystko jest w "lampce" - oryginalny zestaw.

Opublikowano

ile takie lampki ?

Opublikowano
  • Autor

ile takie lampki ?

LEDy w rejestracje : 4G0943021, 4B0971832, 000 979 009 E - kpl. 150zł.

Opublikowano

Rozumię że filmy video podczas jazdy mozna ogladac tylko na mmi 3g high z dyskiem? Na moim 3g low nie uda sie tego odblokować?

Opublikowano
  • Autor

Pewnie tak :(

Opublikowano

Grubo lecisz Szymek :) Będę musiał oblukać dokładniej, jak się spotkamy :) Fura jest mega, zaraziłeś mnie na B8 :kox:

Opublikowano
  • Autor

Duuuuużo pracy jeszcze przede mną :( Marzenia przyszłościowe ;)
5028583636.jpg

i

5104199329.jpg

i

5081275473.jpg

i

5099607828.jpg

Jak to wszystko wyjdzie na jaw to mnie z domu wyrzucą ;)

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Co to za heble?

Grubo lecisz z koksem. Dokladke zderzaka tez bedziesz zmieniał?

Opublikowano
  • Autor

Hamulce 345mm.

Dokladka zderzaka tez do wymiany....

przy okazji tylny zderzak pojdzie do lekarza po tym jak jakis C...UJ delikatnie przetarl mnie na parkingu.... :-(

Opublikowano

Hebelki fajna rzecz bedzie pan zadowolony :)

Edytowane przez andynl

Opublikowano
  • Autor

Ten zestaw co tu kiedys na forum latał
http://allegro.pl/hamulce-audi-s4-s5-b8-345mm-komt-przod-tyl-zaciski-i5081275473.html
nie ma troche tarcz doj...nych ?
Jakby gdzieś wyrawać zestaw bez tarcz , bo te dać nowe... :) :)

Opublikowano

Kupiłem taki zestaw u tego gościa, on zawsze wstawia te same zdjęcia :facepalm: tarcze wyglądały jak by miały totalną powierzchnię księżycową i w sumie nastawiłem się na zakup nowych, ale jak do mnie dotarło to okazało się że jeszcze spokojnie można na tym hulać kupiłem tylko nowe klocki, a za jakiś czas zmienię na Zimmermana wentylowanego :)

Opublikowano

Oj dzieje się, dzieje? Będzie wypas?

Opublikowano
  • Autor

Małymi kroczkami do przodu....
Trzeba fundusze przygotowac ;)

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Witam posiadam Audi A4 B8 2.0Tdi CR 170 quattro CAHA czy możesz mi powiedzieć ile powinno byc oleju. Robiłem wymiane zalałem około 5 litrów. Po każdym odpaleniu wyświetla się lampka olejowa oraz komunikat że jest za mało oleju proszę natychmiast dolać. Ludzie podają różnie i boję się aby nie przelać. Możesz podać ile do siebie zalewasz. Z góry dzięki pozdrawiam Łukasz z Elbląga.

Opublikowano
  • Autor

Chłopaku siejesz posty po całym forum :facepalm: a tutaj masz cały temat....na ten....temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230514-ile-oleju-na-wymiane-20-tdi-cr-cag-caga-caha-cagb-cagc-cahb-cjcb-cmea/

:thumbup1:

_________________________________________________________________________

Mam i ja !

Przyciski z "polifta" dotarły dziś do mnie. Montaż w tygodniu jakoś.....

Hm....jak już jest przycisk do elektrycznej klapy to wypadałoby ją założyć ?? ;)

20150223_155224.jpg

20150223_155059.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Chłopaku siejesz posty po całym forum :facepalm: a tutaj masz cały temat....na ten....temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/230514-ile-oleju-na-wymiane-20-tdi-cr-cag-caga-caha-cagb-cagc-cahb-cjcb-cmea/

:thumbup1:

_________________________________________________________________________

Mam i ja !

Przyciski z "polifta" dotarły dziś do mnie. Montaż w tygodniu jakoś.....

Hm....jak już jest przycisk do elektrycznej klapy to wypadałoby ją założyć ?? ;)

20150223_155224.jpg

20150223_155059.jpg

a co z nawiewami?? :kox:

da7910fe7071.jpg

czyli pierwsze z marzeń przyszłościowych zrealizowane, pora więc na 2 pozycję z listy :lol:

Edytowane przez adameksc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.