Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na miejscu nie dał rady. Dzis auto pojechało do niego na "dłuższą chwile" :)

Opublikowano

Poradzi sobie. To daj znać jak efekty :)

Opublikowano
  • Autor

Po 12 mam dzwonic z pytaniem co i jak...

Opublikowano

3mam kciuki za powodzenie operacji :)

Opublikowano
  • Autor

Nierówna walką wciąż trwa. System klimatyzacji nie daje za wygraną !

Opublikowano

:(

A coś w ogóle zdziałał?

Opublikowano
  • Autor

"Do 16 powinienem sie wyrobic bo to tak naprawde przed V71 się coś posypało. Jeszcze "numerowanie" silniczków...ustawienia...itd...." ....tyle usłyszałem.

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

To czekamy :)

Opublikowano
  • Autor

Operacja zakończona. Widać że pacjent przeżył i czuje się dobrze.
Zobaczymy z biegiem czasu czy coś wyjdzie ale mam nadzieje ze nie :)

Opublikowano

Gratulacje :) Co było uwalone?

Opublikowano
  • Autor

Hm... Mało czasu żeby opisać to co usłyszałem.
Nie znam się na tym wszystkim w 100% (w sumie dopiero staram się to jakoś ogarnąć) ale podobno silniczki mają swoje ID przypisane. I podobno któryś w środku stawki (któryś z 12) zgubił swój numerek...i któryś kolejny jakoś przejąć funkcje poprzedniego i podobno wszystko sie od tego zaczelo :/ Moze i mój opis nie odzwierciedla faktycznego "uszkodzenia" ale tak zostało mi to przekazane i tak opisuje to tutaj.
Tak czy inaczej działa. I mam nadzieje że juz sie z tym nic nie bedzie działo. Jednak jakby co to wiem gdzie jechac.

Opublikowano

To git :) Ważne, że dał radę.

Opublikowano
  • Autor

Dziwoląg ale efekt mi się podoba :)
Poprzednie B6 i obecne B8.
20150621_115641.jpg

Edytowane przez simon__75

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

aż tak Cię denerwuje że sprzedajesz :P ?

Opublikowano
  • Autor

Zaczynam żałować, że udostępniłem ogłoszenie znajomego :)
Ilość zapytań o "moje auto" i dlaczego sprzedaje i jaką miało przeszłość chyba mnie przerasta :)
Mojej A4 nie sprzedaje -przynajmniej nie teraz.
Ogłoszenie, które udostępniłem to kolegi Bartka z Wałbrzycha.
Zbieg okoliczności, że kolor identyczny z moim :)
Dlaczego sprzedaje ??? Nie wiem :/

A moja A4rka wcale w sumie mnie nie wnerwia ;)

Opublikowano

Miałem pytać o to samo ale wolałem zaczekać bo parę szczegółów mi się nie zgadzało...

Opublikowano

no właśnie wystarczyło zerknąć na aukcje i na auto tu i było jasne ;)

Opublikowano

Od początku pisałem w temacie Szymka z ogłoszeniem, że to nie jego auto, ale jak widać, to czytanie sprawia niektórym problemy :decayed:

Opublikowano

Od początku pisałem w temacie Szymka z ogłoszeniem, że to nie jego auto, ale jak widać, to czytanie sprawia niektórym problemy :decayed:

Faktycznie jakbyś czytał ze zrozumieniem a w szczególności regulamin działu sprzedam to może domyśliłbyś się co mnie zmyliło :) podpowiem Ci punkt 7 żebyś za długo nie szukał.

Opublikowano
  • Autor

W sumie racja.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.