Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Klocki weź sobie FERRODO a tarcza ja bym brał ZIMMERMAN

Opublikowano

Ferodo i do tego DS :wink:

Opublikowano

będziesz z eSek zadowolony. tylko uważaj co by Ci kto w d*pę nie wjechał. Ty wyhamujesz :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ski w poprzedniej B6stce tez kilka razy dupsko mi uratowały.... Mam nadzieje,że nie będzie okazji do "ich sprawdzenia" ;)


PS.:
Czym oczyscic te hamulce ?
Moge spryskac je srodkiem do czyszczenia felg i splukac myjka cisnieniowa ? OCZYWOSCI zabezpieczajac przewody hamulcowe....
Opublikowano

eeee no nie patrz ja Cię kręcę a ja się mądrzyłem a faktycznie jest i system bez czujek :D no to jutro kodowanko :D :D

Właśnie dlatego pytałem bo jeszcze może to działać na czujniku ABS

Opublikowano

eeee no nie patrz ja Cię kręcę a ja się mądrzyłem a faktycznie jest i system bez czujek :D no to jutro kodowanko :D :D

Właśnie dlatego pytałem bo jeszcze może to działać na czujniku ABS

Ja tego badziewia u siebie nie ruszałem bo wystarczy że pod pompujesz koło i trzeba wszystko od nowa ustawiać :facepalm: i będzie waliło komunikatami

Opublikowano
  • Autor

eeee no nie patrz ja Cię kręcę a ja się mądrzyłem a faktycznie jest i system bez czujek :D no to jutro kodowanko :D :D

Właśnie dlatego pytałem bo jeszcze może to działać na czujniku ABS

Ja tego badziewia u siebie nie ruszałem bo wystarczy że pod pompujesz koło i trzeba wszystko od nowa ustawiać :facepalm: i będzie waliło komunikatami

Ustawienie trwa dosłownie 5 sekund ;)

Opublikowano

eeee no nie patrz ja Cię kręcę a ja się mądrzyłem a faktycznie jest i system bez czujek :D no to jutro kodowanko :D :D

Właśnie dlatego pytałem bo jeszcze może to działać na czujniku ABS

Ja tego badziewia u siebie nie ruszałem bo wystarczy że pod pompujesz koło i trzeba wszystko od nowa ustawiać :facepalm: i będzie waliło komunikatami

Ustawienie trwa dosłownie 5 sekund ;)

wystarczy się zatrzymać i potwierdzić pod CAR w MMI :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ponowie pytanie :
Czym oczyscić te hamulce ?
Moge spryskac je srodkiem do czyszczenia felg i splukac myjka cisnieniowa ? OCZYWOSCI zabezpieczajac przewody hamulcowe....

Opublikowano

Myślę że spokojnie mozesz myć,

Opublikowano

Fajny zestaw hebli :good: Będzie hamowało! Nie myślałeś żeby "odświeżyć je delikanie? Blaszki S4 - sitodruk i zaciski też delikatnie prysnąć? :naughty:


Ogólnie fajna furka! :good:

Opublikowano
  • Autor

Tak tylko teraz się problem zrobil z tarczami pod te zaciski :/

Aukcja do tarcz z których szarpnąłem te zaciski mówi.:
"RYGINALNE PERFOROWANE TARCZE HAMULCOWE PRZEDNIE I TYLNE

PRZEDNIE 345X30

TYLNE 330X22

AUDI S4 B8 2008/2012

CENA ZA KOMPLET 4 SZTUK"

A jak się okazuje (dzięki wiedzy Wandeja) to to są tarcze do polifta :/

Fajny zestaw hebli :good: Będzie hamowało! Nie myślałeś żeby "odświeżyć je delikanie? Blaszki S4 - sitodruk i zaciski też delikatnie prysnąć? :naughty:


Ogólnie fajna furka! :good:

Pewnie nie byłby to głupi pomysł.....
Tylko z czasem troszke kiepsko stoję :/

Na środe (23go) musze mieć je już wymienione a wątpie żebym się w tym czasie wyrobił :(

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

No to trochę mało czasu ale później możesz żałować, że tego nie zrobiłeś... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Tylko kto by mi to piknie ogarnął do środy ? I sprawa najważniejsza..ile ;)

________________________________________________________________________________


Puk Puk kurier....
Kilka nowych rzeczy do autka....

hu3nd54d.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Ta szczota to do felg? :D

Opublikowano
  • Autor

powiem tak....też ;)

Opublikowano

powiem tak....też ;)

i do ząbców :decayed:

a ta wazelinka ? :P

Opublikowano

to zapach

Opublikowano
  • Autor

powiem tak....też ;)

i do ząbców :decayed:

a ta wazelinka ? :P

Jaaaki dowciapny ! ;):polew:

_____________________________________________________________________

Pany....jak wyciągnąć zewnętrzny kolcek z zacisków Sowych ??

wa3tkfrk.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

W zacisku masz dziure wkladasz srube i jeb młotkiem :decayed:

Ale najpierw musisz wyciagnac ta sprezysta blaszkę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.