Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Krystian..... wisze Ci piwko za wyjasnienia :)

Opublikowano

Krystian..... wisze Ci piwko za wyjasnienia :)

No... w końcu się domyślił :wink:

Ile to człowiek musi się o kłapać na tego browara :grin:

Opublikowano
  • Autor

Krystian..... wisze Ci piwko za wyjasnienia :)

No... w końcu się domyślił :wink:

Ile to człowiek musi się o kłapać na tego browara :grin:

ky7886vr.gif

Opublikowano

nie przejmuj się mapami. mam tez 2 lata wgrane piraty i auto było już dwa razy w ASO (rozrząd i ściąganie CP z komfortu) nikt nic nie powiedział na temat map a mnie nawet nie przyszło do głowy by się tym przejmować :wink:

Opublikowano

dokładnie chłopaki dobrze mówią nikt tego nie będzie sprawdzał, ja miałem tyle pierółek pozmienianych w aucie i auto było na gwarancji, robiłem kilka napraw gwarancyjnych i nikt nawet słówka nie powiedział. Jedyne pytanie jakie otrzymałem przd remontem silnika (problemik olejowy) to czy był robiony chip.

Opublikowano
  • Autor

Mam ciąg dalszy "wewnetrznych" obrażeń po ostatniej kolizji.
Dzis dluzsza trasa - Jelenia Góra iiiiiii klakson brzmi jakby mial zapalenie krtani - pierdzi a nie trąbi :/
Jednak jest cos co mnie bardziej martwi.
Auto wpadlo w jakis tryb awaryjny. Na zegarach zadnej kontrolki ktora wskazywalaby na cos nienormalnego jednak powyzej 2500 obrotów auto nie chce wejsc mimo pedalu w podlodze.
Kabelek pozyczylem - interwencyjnie poprosilem o zwrot na jutro - wiec nie mam na dzis jak sprawdzic co sie dzieje .
Nie ukrywam zaczynam sie martwic :/
W poniedzialek mam dopiero ogledziny po kolizji w ASO we Wrocławiu :/
Pytanie jak ja tam dojade :shocked:

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

bez biegu się nie wkręca pow 2,5 tys obr?

Przyjdzie jechać na lawecie.

Opublikowano

No przecież to normalne że na jałowym więcej się nie w kręci :)

Opublikowano
  • Autor

Tak auto na postoju...na luzie nie wkreca sie powyzej 2500. Wydaje mi sie ze kiedys dalo sie wiecej wykrecic.
Nie wiedzialem ze powyzej 2500 na postoju nie wejdzie.

Serio piszecie czy zas drzecie ze mnie łacha ?

Opublikowano

:D :D :P

No i następne piwo :)

Opublikowano
  • Autor

:drinks::drunk:

Opublikowano

No widzisz jak Ci szybko naprawiliśmy autko :)

Opublikowano
  • Autor

Zostal Wam jeszcze pierdzacy klakson....

Opublikowano

A klakson to już Ci ASO naprawi o ile uzna że syrena została uszkodzona przy kolizji :P

Opublikowano
  • Autor

wiesz gdzie sie ona znajduje ?

Opublikowano

wiesz gdzie sie ona znajduje ?

http://www.partsbase.org/parts/aud-8t0951223a/

wychodzi na to że są przymocowane od środka do przedniego wzmocnienia

http://allegro.pl/audi-a4-a5-klakson-sygnal-8t0951223a-8t0951221a-i5783825121.html :wink:

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Moje autko na postoju wkręca się do 4tyś obrotów i wtedy wyskakuje mi komunikat żeby nie pałować na biegu jałowym, jeśli Twoje wchodzi na 2,5tyś to albo masz coś inaczej ustawione albo coś jest nie tak, skanuj i szukaj błędów.

Sorry Krystian piwa nie będzie :wink:

Opublikowano

Albo w TFSI i w TDI jest inaczej :)

Opublikowano

Faktycznie zapomniałem że simon ma klekota ;)

Opublikowano
  • Autor

sraczki przez Was dostane ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.