Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

I jak tam Panie znalazłeś lampke :D

Szczerze mówiąc nie miałem na to czasu.

Grunt że wiem gdzie tego szukać. Może na dniach siądę do tematu.

_______________________________________________________________

Dziś udało mi się dorwać wydech na dwie strony.

Wygląda jak nowy i w śmiesznych $$$$ go dorwałem.

qm6mewrf.jpg

Zaczynam zbierać graty potrzebne do jego wymiany. Pewnie z dyfuzorem s-linowym będzie największy problem.

Może mi ktoś podrzucić numer tego dyfuzora w wersji s-line , na 2 wydechy i bez haka ???

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Wygląda jak nowy szkoda że bez wieszaków

Opublikowano
  • Autor

No tak dokładnie wygląda :)
Wieszaki chyba podejdą od mojego....trzeba bedzie jeden dokupic.
Pytanie tylko w kwesti redukcji : 68/58 mm ...czy 62/55 mm ???

Opublikowano

Podejdą

Opublikowano
  • Autor

Witam,

Koszt takiej redukcji 62/55 razem z wysyłką to 120 zł.
Czas oczekiwania około tygodnia od chwili złożenia zamówienia.

Pozdrawiam

Zamawiamy ..... ;)

Jednym słowem to ta opcja poniżej wyjdzie finalnie ?

ft4aajpd.jpg

azel7wi9.jpg

94q8sy5g.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Jakbyś pojechał do dobrego fachowca to ma takie rzeczy na miejscu. Ja zakładałem wydech w małej miejscowości gość miał wszystko co potrzebne 30min i było gotowe


za założenie i tą redukcję i opaski skasował mnie 80zł

Edytowane przez Gibons

Opublikowano
  • Autor

Jakbyś pojechał do dobrego fachowca to ma takie rzeczy na miejscu. Ja zakładałem wydech w małej miejscowości gość miał wszystko co potrzebne 30min i było gotowe

za założenie i tą redukcję którą z jednej strony spawał a z drugiej była na opaskach skasował mnie 80zł

OK.

Dzięki za info.

Na te chwile poszukuję potrzebnych części....

Czy dyfuzor od A5 pasi do A4 B8 w Avancie ?

Opublikowano

Pasi

Opublikowano
  • Autor

Dziś przyszła redukcja wydechu 2.0 na 3.0 od http://mgmotorsport.pl/.

ynhvzz2l.jpg

b7k86ywj.jpg

ushzz88s.jpg

irdl2s5y.jpg

Są już pozostałe części potrzebne do zmiany wydechu - dyfuzor, osłona termiczna, wieszak tłumika, nakrętki/nasadki....

d5lvmyc3.jpg


_________________________________________

Temat brakującego oświetlenie przestrzeni nóg u kierowcy po montażu PDC ogarnięty :)

Przy tak zwanej okazji chciałem zamontować nakładki aluminiowe i podstopnice....

W sumie to czego się najbardziej bałem w montażu - podstopnia - poszło jak złoto a same nakładki dziś mnie pokonały :(
Jak Wy to zakładacie to ja pojęcia nie mam :/ jakieś porady ? Zakładać od dołu ? Od góry ? Od lewe czy od prawej ???

wyc4uuze.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Wiadro z gorącą wodą albo suszarka do włosów :)

Albo nawiń na ten gumowy nazwijmy to bolec:) w nakladce mocny sznurek czy nić, przeciągnij ją przez otwór w pedale :P. Dociskaj nakładkę a sznurek odwijaj tak że by rant bolca wywijał się na zewnątrz. Coś na zasadzie wkładania szyby w uszczelkę

Opublikowano
  • Autor

Wiadro z gorącą wodą albo suszarka do włosów :)

Albo nawiń na ten gumowy nazwijmy to bolec:) w nakladce mocny sznurek czy nić, przeciągnij ją przez otwór w pedale :P. Dociskaj nakładkę a sznurek odwijaj tak że by rant bolca wywijał się na zewnątrz. Coś na zasadzie wkładania szyby w uszczelkę

Z tym sznurkiem ma to jakiś sens...

Może w tygodniu pochyle się nad tematem. Może i suszarka też się przyda. Tak czy inaczej czuję że będzie z tym orka :/

Opublikowano

Znam ten bol, ja do dzis nie nalozylem nakladki na pedal hamulca :/

Opublikowano
  • Autor

Znam ten bol, ja do dzis nie nalozylem nakladki na pedal hamulca :/

Widzę właśnie, że to jakiś taki ciężki temat jest.

Mi się nawet oryginalnych nakładek nie udało zdjąć :) :)

Opublikowano

Oryginalne nakladki akurat latwo poszlo, od razu zerwalem :D

Opublikowano
  • Autor

Suszarka chyba będzie tu niezbędna ;)

Opublikowano

Mozliwe, ze tak. Z goraca woda probowalem i jakos mi to nie pomoglo, chyba, ze zle to robilem :D

Opublikowano

Znam ten bol, ja do dzis nie nalozylem nakladki na pedal hamulca :/

u mnie ten bolec w nakładce był większy niż otwór w hamulcu... musiałem podcinać..

Opublikowano

Znam ten bol, ja do dzis nie nalozylem nakladki na pedal hamulca :/

u mnie ten bolec w nakładce był większy niż otwór w hamulcu... musiałem podcinać..

Tak wlasnie tez robilem, ale nadal nie chce wejsc :/

Opublikowano
  • Autor

O tym bolcu piszecie :
n7c44vhd.jpg

Opublikowano

tak, u mnie był za długi i podcinałem go.. zmierz sobie i porównaj z tym bolcem. ale prawda jest taka, że tylu "kur.." i "chu.." nigdy nie użyłem jak przy montażu tych nakładek :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.