Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może jest 2 opcje na jeden jowejek 1 śruba a na dwa, dwie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ale to samo mocowanie do relingów.
Tak naprawde zamiast uchwytow na rowery mozesz boxa wrzucić....wtedy 3 sruby sa potrzebne ? :) :)

Opublikowano

Ale to samo mocowanie do relingów.

Tak naprawde zamiast uchwytow na rowery mozesz boxa wrzucić....wtedy 3 sruby sa potrzebne ? :) :)

:polew:

no tak o tym nie pomyślałem :facepalm: cos w tym musi być skoro są dwie wersje :eusathink:

Opublikowano

To fakt THULE ma fajne zabawki ale i cena też fajna :) no ale jak chce się mieć z górnej półki to nie patrzy się na cenę :)

moim zdaniem lepiej dopłacić i mieć pewność że rower utrzyma, niż jadąc autem kombinować jak koń pod górę czy nie trzeba czegoś poprawić

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sprawa wyjaśniona dzięki użytkownikowi griga-st
qdkffndv.jpg

Mocujemy na 2 zewnętrzne śruby i koniec gadania ;)







___________________________________________________________________________________________________________

13 04 2015 - Wiatraki w okolicy.... Sezon letni uważam za otwarty ;)

IMG_9387.jpg

IMG_9389.jpg

IMG_9425.jpg

IMG_9458.jpg

IMG_9464.jpg

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Fajne to ostatnie foto :naughty:

Opublikowano

Fajne to ostatnie foto :naughty:

simon robi TYLKO fajne foty ;) pozdrawiam

Opublikowano

Fish eye on board to i fotki fajne :wink:

Opublikowano

Przepiękne alufelgi, moim skromnym zdaniem, najładniejsze jakie mogą być do A4 :hi:

Opublikowano
  • Autor

Przepiękne alufelgi, moim skromnym zdaniem, najładniejsze jakie mogą być do A4 :hi:

:hi:

_____________________________________________________________________________

21.04.2015.....

Dziś rano jak zawsze wyjeżdżam z garażu. I wszystko byłoby OK gdyby klucze od garażu mi nie upadły na ziemie......

Wtedy to *UJ MNIE STRZELIŁ.....RĘCE MI OPADŁY I O MAŁO SIĘ WYWRÓCIŁEM gdy zobaczyłem TO :

20150421_180332.jpg

20150421_180406.jpg

:rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

Jakim trzeba być cwelem i pedałem żeby komuś tak załatwić zderzak i spier...ić !!!!

W sobotę wszystko było OK. Rano jeszcze myłem auto przed zlotem....po powrocie Lidl i Kaufland i do domu..... A dziś taaaakie kwiatki !

Jakbym dorwał (a pewnie nie dorwę) to bym komuś mordę obił :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: !

Widać,że przed PDC trzeba bedzie zderzak robć/szukać innego (z otworami)....

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Wyrazy współczucia :(

Opublikowano
  • Autor

Pytanie co z tym dalej robić :/ ?
Robić z AC....
"Lakierować" .... ?

Opublikowano

Kup sobie zderzaczek z dziurkami.

Spróbuj się dowiedzieć czy Lidl Kaufland ma monitoring na parkingu

Edytowane przez andynl

Opublikowano

A masz ochrone zniżek ?

Opublikowano

Jak nie wezmą zniżek z AC to weź kasę z AC, i szukaj w kolorze z PDC.

Opublikowano
  • Autor

Parzyłem już za zderzakiem z PDC.....i lipa jeśli chodzi o kolor :/ Trzeba lakierować. Tak czy inaczej będzie to chyba najlepsza droga.

Na te chwile tylko to jest:
http://allegro.pl/listing/listing.php?category=249362&limit=180&order=dd&string=8k+s&search_scope=category-249362&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-mt-0113

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Jak masz ochronę zniżek to wstawiaj do serwisu i niech Ci zamówią zderzak z PDC , bo podejrzewam ze ubezpieczyciel zakwalifikuję zderzak do wymiany .

Opublikowano
  • Autor

Kup sobie zderzaczek z dziurkami.

Spróbuj się dowiedzieć czy Lidl Kaufland ma monitoring na parkingu

Monitoringu brak :/ Wierzyć się nie chce :/

Z drugiej strony jesli nawet mieliby mi zniżki (częściowo) anulować to ile to może być ? 10...20 % To i tak mniej niż wywalić za zderzak 1500 + lakierowanie.....A dogadać się i zamówić z PDC.....

Edytowane przez simon__75

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.