Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B8 CAHA] by Simon__75

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chiński set przy automacie zakładałem w 5 minut, bez dodatkowych bajerów jak ciepła woda czy suszarka :)

Opublikowano

tak, u mnie był za długi i podcinałem go.. zmierz sobie i porównaj z tym bolcem. ale prawda jest taka, że tylu "kur.." i "chu.." nigdy nie użyłem jak przy montażu tych nakładek :decayed:

Hehe montowalem i w b6 i w b8 i zarowno w jednym przypadku jak i drugim tak jak nie klne zwyczajowo naklolem sie od cholery bo zeby czynnosc ktora powinna zajac 10 minut robic godzine to nic tylko szlag trafia, bolec jest wiekszy ale da sie go wcisnac co prawda zajmie to pol godziny no ale sie da. ja robilem bez wody bez suszarki klalem wkurzalem sie ale zrobilem ;)

Opublikowano
  • Autor

tak, u mnie był za długi i podcinałem go.. zmierz sobie i porównaj z tym bolcem. ale prawda jest taka, że tylu "kur.." i "chu.." nigdy nie użyłem jak przy montażu tych nakładek :decayed:

Hehe montowalem i w b6 i w b8 i zarowno w jednym przypadku jak i drugim tak jak nie klne zwyczajowo naklolem sie od cholery bo zeby czynnosc ktora powinna zajac 10 minut robic godzine to nic tylko szlag trafia, bolec jest wiekszy ale da sie go wcisnac co prawda zajmie to pol godziny no ale sie da. ja robilem bez wody bez suszarki klalem wkurzalem sie ale zrobilem ;)

Łooo boziu :) :)

Będzie jazda :)

Opublikowano

Dasz rade :) ale przynajmniej wiesz ze to normalne ze trzeba sie napocic :D ps lampke znalazles ?? :)

Opublikowano
  • Autor

Dasz rade :) ale przynajmniej wiesz ze to normalne ze trzeba sie napocic :D ps lampke znalazles ?? :)

Tak znalazłem.

Wtyczka zamotana w gąszczu instalacji była.

Opublikowano

Hehe i naprawione :D

Opublikowano
  • Autor

Hehe i naprawione :D

Mozna tak powiedzić ;)

Opublikowano

8be4efb567b97352214ea391712a5884.jpg

Wie ktoś jakie do tego mamy ???

Na SD

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

mapy sorki

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

mam mapę w nawigacji ale bez polski.

Chciał bym Polskę dodać.

Audi A4 B8 2010r

Pomoże ktoś ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pisz do wrc laguny na bank ci podpowie co i jak a po 2 gie to nie ten dział

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

jak go szukać i gdzie ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

jak go szukać i gdzie ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Tu masz namiar :

http://a4-klub.pl/index.php?/user/6401-wrclaguna/

........a po 2 gie to nie ten dział

:hi::thumbup1:

Opublikowano

dziękuję.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

8be4efb567b97352214ea391712a5884.jpg

Wie ktoś jakie do tego mamy ???

Na SD

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

mapy sorki

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

mam mapę w nawigacji ale bez polski.

Chciał bym Polskę dodać.

Audi A4 B8 2010r

Pomoże ktoś ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

ciekawe...... NAVI MMI 3G HDD a mapy z BASIC EU zachodnia :decayed:

Opublikowano

coś mogę z tym zrobić ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

6e2c397903a71780a26fa9a075f9882e.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

coś mogę z tym zrobić ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

6e2c397903a71780a26fa9a075f9882e.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ja niestety nie pomogę :/

Za cienki w uszach jestem :/

Opublikowano

coś mogę z tym zrobić ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

6e2c397903a71780a26fa9a075f9882e.jpg

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ja niestety nie pomogę :/

Za cienki w uszach jestem :/

Oj aż tak źle się nie oceniaj :)

Opublikowano
  • Autor

:naughty:


Wczoraj doszedł mieszek z gałką.

Niestety mieszek z szarą nitką ;/
Przyjdzie mi wymienić samą gałkę :/

Nie przypuszczałem, że zdjęcie obejmy trzymającej mieszek na gałce będzie tak problematyczne :/

foj7fi3i.jpg

szruv3r6.jpg

4s3ncl8d.jpg

pwtmjoe3.jpg

a38wdjrx.jpg

k7l3e4q3.jpg

Teraz będzie trzeba wydumać jak to połączyć skoro ta zj...na obejma nie jest częścią "do kupienia" :/

Opublikowano

ehhh a nie ma gdzies gałki na all takiej w koszmarnym stanie...

Opublikowano
  • Autor

ehhh a nie ma gdzies gałki na all takiej w koszmarnym stanie...

Chyba poszukam. Ciekawe czy kazda gałka me ten pierscien plastikowy ??????

Popatrzyłem i lipa z gałkami w kiepskim stanie.

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

mam gdzieś gałke od a7 w automacie.. jak mi bedziesz przypominał bo dziś miałem zerknąć na nią czy ma taki pierścień to może może.. co prawda gałka w super stanie bo kumpel zmieniał właśnie dla nici .. no ale ja tam jej nie założę a na handel już poł roku leży w kartonie nawet nie wystawiona.. to się coś pomysli :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.