Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Które ASO jako serwis powypadkowy - blacharka


gontash

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety pech mnie nie opuszcza albo jeleniowate się uwzięły na mnie. Pół roku temu dorosły jeleń skierował auto żony do kasacji, które prowadziłem. Wczoraj napatoczyła się sarna pod Warszawą i uszkodziła tym razem moje autko. Nie tak mocno na szczęście ale błotnik, lampa, zderzak i klapa do wymiany. W związku z tym proszę podpowdzcie do którego ASO w Warszawie się skierować. O AUTOVIVIE strasznych rzeczy na tym forum się naczytałem, więc odpada.

Reasumując który serwis polecacie. W poniedziałek musze juz wiedzieć gdzie odstawić autko. Osobiście zastanawiam się nad Krotoskim w Nadarzynie.

---------- Post dopisany 12-05-2014 at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2014 at 14:40 ----------

Autko poszło do ASO Krotoski Cichy na naprawę blacharską. Mam nadzieje , że sie przyłożą do roboty.

Jeśli chodzi o obsługę to mam mieszane uczucia. Człowiek od serwisu B+L wydał się kompetentny. Natomiast pan Piotr z serwisu mechanicznego tak mnie wkurzył, że poszedłem na rozmowę do kierownika. Nie dość że kawał gbura to jeszcze idiota. Szczerze tego Pana nie polecam. Nie wiem jak tacy ludzie nogą mieć kontakt z klientem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam B+L u Krotoskiego Cichy, Nadarzyn,

Kierownikiem jest p. Rafał Dziewulski - super człowiek. Wszystkie naprawy, które tam robiłem były zrobione bez zastrzeżeń, a robiłem tam swoją A4 i A6.

W dziale mechanicznym jest tylko jeden człowiek, którego można polecić, p. Mariusz Tyborowski z genialnym podejściem do klienta. Reszta nie dorasta mu do pięt.

Był tam jeszcze jeden człowiek, ale odszedł do Rowińskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę p. Tyborowskiego :decayed:

Mówił że kiedyś pracował w VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po odbiorze autka z serwisu. Wymieniany był przedni zderzak, tylni zderzak błotnik, grill, lampa. Malowane był błotnik, oba zderzaki, maska przednia w kolorze czarna perła. Podsumowując: lakierowanie oceniam 9/10 czyli bardzo dobrze, obsługa działu B+L: 8/10, cena 2/10, staranność poukładane auta 8/10 (zapomnieli tylko jednej uszczelki ale szybko się poprawili)

PODSUMOWUJĄC: jestem zadowolony i naprawa była wykonana powyżej moich oczekiwań. Z racji że jestem detalistą nie liczyłem że uda mi się odebrać auto za pierwszym razem. A jednak (wszystkie nie dociągnięcia chłopaki naprawili na miejscu,). Reasumując POLECAM

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

Przepraszam za błędy w stylistyce mojego postu ale to efekt pisania na komórce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam wszystkie wypowiedzi poprzednikow na temat ASO nic sie nie zmieniło sa ludzie i ludzie .......ale robota wykonana w skali 1...-...10 daje 9 ..nawet z plusem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...