Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie świece do a4 b6 1.8 T 150 km quattro oraz cewki zapłonowe??doradzi ktos??


CiachoO84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tak jak w temacie szukam dobrych swiec oraz cewek zaplonowych do audi a4 b6 2002 rok silnik 150 km quattro z gory dziekuje za pomoc :wink:pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki ;) a ktore lepsze?? no i cewki jakie ?? bo to mnie interesuje :) tez

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

kurcze tanie jakies te swiece ;p jedne i drugie ;p a dobre chociaz ;p??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki ;) a ktore lepsze?? no i cewki jakie ?? bo to mnie interesuje :) tez

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

kurcze tanie jakies te swiece ;p jedne i drugie ;p a dobre chociaz ;p??

Dobre ja na nich latam elegancja francja.cewki tez beru zalozylem i lataja 2 rok bez stekniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ngk bkr7e są stopień zimniejsze, nadają się do 2.7bit i mocno wysilonych 1.8t

do serii 1.8t bkr6e lub platynowane pfr6q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna - PFR6Q NGK

Zwykła np. BOSCHA 0-242-232-501

Cewka - BERU ZSE 043 - tylko to zakładaj.

Jeśli potrzeba to zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo i o to mi chodzilo ;) konkretnie i na temat:) dzieki wszysktim za pomoc ;) napewno to zaloze bo mam wypadanie zaplonu tak wyczytalem programem;) dziekie jeszcze raz :wink:

---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

ile mnie bedzie kosztowal caly komplet u Ciebie 4 swiece i 4 cewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede zmieniał niedługo swiece i teraz to mały dylemat moja audi 1.8t avj z sekwencja to jakie wziasc swiece :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz czytalem o tych Platyna - PFR6Q NGK wiec chyba najlepszy wobor :) a mamy te same silniki :)

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

np i gaz tez jest :]

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

ps. z doswiadczenia wiem bo to nie moje pierwsze auto z gazem ze nie ma swiec pod silnik z instalacja gazowa :) tylko wymysly ludzi zeby zarobic :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu masz 6 z plusem :hi:

Owszem świece do LPG są i robi to m.in NGK ale cena za sztukę oczywiście w różnych źródłach dostępu waha się od 60 do 100 zł sztuka.

Ja zawsze stosowałem świece dedykowane pod silnik katalogowo, i jest ok. Wszelkie zmiany itp muszą mieć sens i być uzasadnione, a nie bo tak sobie zrobię i tak sobie założę :)

Na wcześniejsze zapytanie wysłałem wiadomość na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie swiece 4 nowki sztuki ngk obnizaja opor iskry w gazie cewki mniej cierpia .tylko mi zostalo gaz zalozyc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh zalezy jak jezdzisz ;) ja spokojnie to po coa Ci gaz ;)

---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

ja mam zbiornik gazu 45 litrow :) czasami zrobie 380 km a czasami nie zrobie 300 :) zreszta na gazie nie licze spalania taki tego plus:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to tylko jak z dziecmi :P jak jade samemu to pedal w podloge :D.dosc juz msm zostawiania poltora kloca na bajure

Co miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę że ktoś kto kupuje 1.8T jeździ spokojnie :P Owszem stateczne autko, nie widać za wiele i dobrze, bo jak trzeba to się wciska i leci, i człowiek nie liczy spalania, a jak chce się d... wozić tanio to kupić TICO i będzie tanio.

Od czasu do czasu wiadomo że ktoś stanie na światłach albo podleci tak że chce się wcisnąć pedał .... strzałka wchodzi na czerwone :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojtam ojtam avj można tanio polatać spalanie max wyszło 12.5 więc nie ma dramatu a srednio 10 przy cenie sredniej 0,736 e /litr daje akceptowalna cene do jazdy nawet w Holandi:wink:

co do świec to chyba te ngk wybiore skoro każdy za nimi przemawia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak stac :) to co zrobic :) kto bogatemu zarobi :wink:

Dobre .no pieniadze zaoszczedzone na lpg mozna np.przepic albo poswiecic na jakiegos moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem swiece Laser platinum pfr6q6458 <a  href=178a62deb0a68285m.jpg' alt='178a62deb0a6 mam pytanie jakim momentem dokręca się świece ,mam klucz dynamometryczny wiec nie chcę tego robić na oko tylko tak jak być powinno .

Jezeli ktoś wie to proszę o pomoc:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co taki trud sobie zadajesz?? Ile auto było,ale świec się na zmieniałem nigdy nie robiłem tego przy użyciu klucza dynamometrycznego. Nie dociskasz na maxa, że aż trzeszczy, tylko czujesz że już opór troszkę dokręcasz i styka tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...