Skocz do zawartości
IGNOROWANY

maglownica


Barca111

Rekomendowane odpowiedzi

witam. niestety ale mój magiel ma przeciek od strony pasażera dziś byłem u firmy która zajmuje się regeneracją, montażem i demontażem. Gościu bez oględzin zaśpiewał mi 800 zł regeneracja , 460 zł montaż,demontaż oraz geometria. nic nie wspomniał na temat wymiany drążków, czy niema takiej konieczności? co o tym myślicie? p.s ostatni raz kupiłem audi!! nie będę za 4 kółka bulił tyle kasy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum jest dla milosnikow audi , jak twoje ci sie nie podoba to sprzedaj . Chciales auta z klasa to teraz trzeba placic. Jesli koncowki drazkow sa ok i droazki proste to nie ma sensu ich wymieniac. Swoja droga ciekawe za ile ty bys wymienil taka maglownice??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Almerze jak miałem też chcieli duże pieniądze ^^ A już nie mówiąc o tym że samochód wart był wtedy jakieś 7tyś,a jak padła mi pompa paliwa to poszło 3tysie.W serwisie chcieli za sama pompę 9tyś!!!!Więc tu gdzie samochód jest więcej wart,to myślę że nie ma co płakać nad kosztami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benyA4 nie bądź taki kozak ponieważ nie z takimi miałem doczynienia. Jeżeli coś ci się nie podoba w moim zapytaniu to nie musisz odpowiadać proste? Co do wymiany dziwne jest to że jedni chcą 400 a inni 180 więc pytam czy ktoś miał taki przypadek i co myśli o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. niestety ale mój magiel ma przeciek od strony pasażera dziś byłem u firmy która zajmuje się regeneracją, montażem i demontażem. Gościu bez oględzin zaśpiewał mi 800 zł regeneracja , 460 zł montaż,demontaż oraz geometria. nic nie wspomniał na temat wymiany drążków, czy niema takiej konieczności? co o tym myślicie? p.s ostatni raz kupiłem audi!! nie będę za 4 kółka bulił tyle kasy!

zrobie Ci magiel za 550 i przekładke za 250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwon do mnie jutro to obgadamy temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ci pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, też miałem niedawno wyciek z przekładni numer 8E1 1422 066F. Na auto złomie kupiłem używaną przekadnię za 480 zł i wymienił mi szwagier za 100 zł. Ogólnie starą przekładnię mam okazję sprzedać w firmie zajmującej się regeneracją za 100zł. Także całkowity koszt 480 zł. Pozdro

Dodam jeszcze, że miałem problem z dopasowaniem przekładni gdyż przekładnie mają różne oznaczenia. Ja dopasowałem 8E1 1422 066T.

pozdrawiam K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. niestety ale mój magiel ma przeciek od strony pasażera dziś byłem u firmy która zajmuje się regeneracją, montażem i demontażem. Gościu bez oględzin zaśpiewał mi 800 zł regeneracja , 460 zł montaż,demontaż oraz geometria. nic nie wspomniał na temat wymiany drążków, czy niema takiej konieczności? co o tym myślicie? p.s ostatni raz kupiłem audi!! nie będę za 4 kółka bulił tyle kasy!

zrobie Ci magiel za 550 i przekładke za 250zł

Mam prośbę. Swoim Alcikiem latam od dwóch lat. Kilka miesiecy temu zauważyłem że na dołkach, nierównościach mam luz na kierownicy. Na postoju przy ruszaniu kierownicą delikatny stuki słychac i czuć luz. Co to może być? Mam nadzięje że nie maglownica. Wycieków nie mam. czy to może być jakiś krzyżak, drążki? Dzięki za odpowiedź ewentualną... Dodaje że na szarpakach nic nie wykryli.

Edytowane przez Rycerz 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...