Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maglownica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. niestety ale mój magiel ma przeciek od strony pasażera dziś byłem u firmy która zajmuje się regeneracją, montażem i demontażem. Gościu bez oględzin zaśpiewał mi 800 zł regeneracja , 460 zł montaż,demontaż oraz geometria. nic nie wspomniał na temat wymiany drążków, czy niema takiej konieczności? co o tym myślicie? p.s ostatni raz kupiłem audi!! nie będę za 4 kółka bulił tyle kasy!

Opublikowano

To forum jest dla milosnikow audi , jak twoje ci sie nie podoba to sprzedaj . Chciales auta z klasa to teraz trzeba placic. Jesli koncowki drazkow sa ok i droazki proste to nie ma sensu ich wymieniac. Swoja droga ciekawe za ile ty bys wymienil taka maglownice??

Opublikowano

W Almerze jak miałem też chcieli duże pieniądze ^^ A już nie mówiąc o tym że samochód wart był wtedy jakieś 7tyś,a jak padła mi pompa paliwa to poszło 3tysie.W serwisie chcieli za sama pompę 9tyś!!!!Więc tu gdzie samochód jest więcej wart,to myślę że nie ma co płakać nad kosztami...

Opublikowano
  • Autor

benyA4 nie bądź taki kozak ponieważ nie z takimi miałem doczynienia. Jeżeli coś ci się nie podoba w moim zapytaniu to nie musisz odpowiadać proste? Co do wymiany dziwne jest to że jedni chcą 400 a inni 180 więc pytam czy ktoś miał taki przypadek i co myśli o tym.

Opublikowano
witam. niestety ale mój magiel ma przeciek od strony pasażera dziś byłem u firmy która zajmuje się regeneracją, montażem i demontażem. Gościu bez oględzin zaśpiewał mi 800 zł regeneracja , 460 zł montaż,demontaż oraz geometria. nic nie wspomniał na temat wymiany drążków, czy niema takiej konieczności? co o tym myślicie? p.s ostatni raz kupiłem audi!! nie będę za 4 kółka bulił tyle kasy!

zrobie Ci magiel za 550 i przekładke za 250zł

Opublikowano
  • Autor

Dev a skąd jesteś?

Opublikowano

zadzwon do mnie jutro to obgadamy temat

Opublikowano
  • Autor

Numer ten co widnieje? W jakich godzinach?

Opublikowano

jak Ci pasuje

Opublikowano
  • Autor

Ok

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam serdecznie, też miałem niedawno wyciek z przekładni numer 8E1 1422 066F. Na auto złomie kupiłem używaną przekadnię za 480 zł i wymienił mi szwagier za 100 zł. Ogólnie starą przekładnię mam okazję sprzedać w firmie zajmującej się regeneracją za 100zł. Także całkowity koszt 480 zł. Pozdro

Dodam jeszcze, że miałem problem z dopasowaniem przekładni gdyż przekładnie mają różne oznaczenia. Ja dopasowałem 8E1 1422 066T.

pozdrawiam K

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam. niestety ale mój magiel ma przeciek od strony pasażera dziś byłem u firmy która zajmuje się regeneracją, montażem i demontażem. Gościu bez oględzin zaśpiewał mi 800 zł regeneracja , 460 zł montaż,demontaż oraz geometria. nic nie wspomniał na temat wymiany drążków, czy niema takiej konieczności? co o tym myślicie? p.s ostatni raz kupiłem audi!! nie będę za 4 kółka bulił tyle kasy!

zrobie Ci magiel za 550 i przekładke za 250zł

Mam prośbę. Swoim Alcikiem latam od dwóch lat. Kilka miesiecy temu zauważyłem że na dołkach, nierównościach mam luz na kierownicy. Na postoju przy ruszaniu kierownicą delikatny stuki słychac i czuć luz. Co to może być? Mam nadzięje że nie maglownica. Wycieków nie mam. czy to może być jakiś krzyżak, drążki? Dzięki za odpowiedź ewentualną... Dodaje że na szarpakach nic nie wykryli.

Edytowane przez Rycerz 34

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.