Skocz do zawartości
IGNOROWANY

] Nie odpala , mruga kontrolka immobilisera.


Jumis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. Wczoraj było wszystko Oki ,dziś rano nie mogłem odpalić. Co poradźcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego co prawda w innym aucie ale przypadek może być podobny, miałem opla dzień wcześniej rozpiął się delikatnie kluczyk i nie odpala, mruga kontrolka immobi. załamka gdyż ta sama kontrolka odpowiadała za pompę paliwa diesel (regeneracja 3,5 tyś) czarne myśli i diagnostyka komput. na szczęście błąd immobil. i chwila natchnienia sprawdzam dywanik pod kierownicą a na nim maleńki magnesik z immob. z kluczyka wypadła franca gdy rozpiął się kluczyk, włożyłem i zapalił od strzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij obudowę kiery i zobacz czy nie odłączyła się kostka 2pin która jest przy stacyjce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie problem z pętlą przy stacyjce. Sprawdz połaczenie tej kostki jak kolega wyzej pisal. Dobrze by bylo jakbys podpiął pod kompa i zczytal błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wróciłem z tyrki i kontrolnie podszedłem odpalić i jak niby nigdy nic odpaliła.Kluczyk sprawdzałem w środku i "kapsułka" jest.Jutro w robocie podłącze go pod VAG'a i zobaczymy co powie. Irytuje mnie to strasznie gdyż nie wiadomo kiedy znów spłata takiego figla...

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

Prawdopodobnie problem z pętlą przy stacyjce. Sprawdz połaczenie tej kostki jak kolega wyzej pisal. Dobrze by bylo jakbys podpiął pod kompa i zczytal błędy.

Kolego a jak kompletnie wywalić to ustrojstwo?

Tz. Immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bawiłeś się pilotem zamykanie, otwieranie tak kilka razy to spróbuj zamknąć auto kluczykiem otworzyć i odpalić.
a co ma pilot do immo?? :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bawiłeś się pilotem zamykanie, otwieranie tak kilka razy to spróbuj zamknąć auto kluczykiem otworzyć i odpalić.

Jeszcze musiałbym mieć pilota :D

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Można za kilkadziesiąt zł kupić i wlutować emulator immo.

Jakiś link proszę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem teraz w aucie i to samo. Tylko że teraz pobawiłem się wkładając i wyjmując kluczyk i po paru minutach odpalił. Jak znam życie to rano juz tak łatwo nie będzie.:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak taczka odpali to na bank się za to wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano trochę siępobawilem i oodpalił. Po 16 podlacze pod kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj znac co i jak bo ja mam to samo ;/ wkurza takie cos licznik sprawdzony wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczył błąd komunikacji z immobiliserem niestały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobierales sie do petli?? to sie zabierz i daj znac co i jak ja jak znajde chwile czasu to to zrobie u mnie kluczyk odpada bo na 2 jest to samo takze zostaje tylko petla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wd40 i jedziesz:) mi pomogło pentla na bank przy stacyjce:) powodzenia:):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wd40 i jedziesz:) mi pomogło pentla na bank przy stacyjce:) powodzenia:):hi:

Do czego WD 40 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...