Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odbojniki jakie (1BE)


Sieni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do wymiany odbojów gumowych ponieważ są już wyeksploatowane (foto). Pytanie teraz na jakie wymienić? Czy do tego zawieszenia (1BE) są jakieś konkretne? Jeśli tak, można prosić o przykładowy link?

WP_20140515_009.jpg

Jeszcze jedno pytanko. Sprawdzane miałem amortyzatory (ok 74% sprawności), wymieniłem wszystkie wahacze i coś mi głucho puka na dziurach z przodu. Czy to może być wina tych odbojów gumowych?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A trzymają się czy sobie lużno latają? może być ich wina. Wszystko dobrze dokręcone tak poza tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są jakby w połowie oddzielone od siebie, wiec raczej się nie trzymają. Wszystko dobrze dokręcone. Co do samych odbojników przednich amortyzatorów to jakie? One są uniwersalne do tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8D0412131F długość 85mm, Febi szły w oryginale, ja kupiłem to było spiłowane miejsce gdzie był znaczek audi

Sklep Inter Cars - 2mln części do samochodów | Sklep Online

może pukać ten plastik, osłona amorka, przez to że odbój jest rozerwany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a orientujecie sie czy jest roznica w odboju przod 1BA a 1BE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gabriel za pomoc!

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2014 at 08:26 ----------

Wymieniłem gumy, nic już nie puka na nierównościach. Dodam jeszcze, że były w takim stanie, że podczas ściągania się rozleciały .. Dziękuje wszystkim za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gabriel za pomoc!

---------- Post dopisany 21-05-2014 at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2014 at 08:26 ----------

Wymieniłem gumy, nic już nie puka na nierównościach. Dodam jeszcze, że były w takim stanie, że podczas ściągania się rozleciały .. Dziękuje wszystkim za pomoc!

Spoko, nie ma sprawy, najważniejsze że usterka usunięta bez zbędnych wydatków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te odboje to chyba często lecą bo u mnie też mi się rozsypały w rękach jak je wymieniałem-pokruszyły się poprostu...a założyłem kayaby białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...