Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziwnie zachowujące się obroty silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich.

Jak w temacie mam taki problem na wolnych obrotach silnik trzyma równo obroty nie ma żadnego falowania ale gdy jadę sobie np 100 to obroty co chwile mniej więcej co 2 może 3 sekundy wskakują na wyższe i spadają . Drugi problem mam taki startu do powiedzmy 2,500tys obr ciągnie dobrze ładnie się zbiera a potem zamułka czasami zamułka już trwa do końca a czasami po 3,500tys obr zanika i autko ciągnie elegancko. Z góry bardzo dziękuję za jakieś podpowiedzi pozdrawiam

Opublikowano
witam wszystkich.

Jak w temacie mam taki problem na wolnych obrotach silnik trzyma równo obroty nie ma żadnego falowania ale gdy jadę sobie np 100 to obroty co chwile mniej więcej co 2 może 3 sekundy wskakują na wyższe i spadają . Drugi problem mam taki startu do powiedzmy 2,500tys obr ciągnie dobrze ładnie się zbiera a potem zamułka czasami zamułka już trwa do końca a czasami po 3,500tys obr zanika i autko ciągnie elegancko. Z góry bardzo dziękuję za jakieś podpowiedzi pozdrawiam

To z tym falowaniem obrotów to może być skrzynia biegów. Znajomy miał identyczne objawy i był to początek padającej skrzyni multitronic. Nie mówię że tak jest w Twoim przypadku ale sprawdź auto pod tym kontem.

Opublikowano

Sprawdź błędy oraz zrób logi. Będzie łatwiej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich!

Podepnę się do tematu. Falują wolne obroty... Przepustnica wyczyszczona i dalej to samo. Poprawia się a nawet naprawia bo objawy ustępują po ściśnięciu dolnego wężyka dochodzącego do kolektora dolotowego. Może ktoś ma jakiś pomysł co to może być, tzn co zrobić aby było dobrze bez ściskania węża (dziwnie brzmi :decayed: )

Opublikowano

Którego wężyka??

Opublikowano

Do kolektora dochodzą w moim silniku (BFB) dwa. Ten wchodzący niżej w kolektor idzie w dół do trójnika który łączy się jedną stroną z dołem silnika a druga leci do góry do tej rurki sztywnej z tego co wyczytałem niby odmy...

Opublikowano

Filmik przedstawia dokładnie to samo co dzieje się u mnie !!! Tylko musze się zalogować na forum passata bo foty nie wchodzą dla "gości"... Dzięki kolego, jak wymienię toto to napiszę co i jak...

Byłem w ASO, bo tam mają od ręki takie gadżety, zapłaciłem 45 zł i po zmaganiach 15 minutowych mogę już startować w zawodach najrówniej pracującego silnika na biegu jałowym :banan: . Dzięki :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.