Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

XX MOTO PIKNIK NO LIMIT 14.06.2014 Olsztyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzech nas napewno bedzie ja ty jaccov i kafffareq nie wiem jak z radkiem ale on do samego konca pewnie nie bedzie mial pewnosc czy da rade pojechac a i moze bedzie tez ten czarek z tego co widzialem po postach :-)

Opublikowano

Jadę jadę :D Muszę u Palmowskiego w Olsztynie odebrać adapterki do sprysków mgiełkowych ;D Tylko prawdopodobnie przed 13 się zwijam ;(

Opublikowano

takie info dostałem - (nie od skundlonych)

"Spotkanie Grupy VAG i Klubów VW na Moto Piknik - No Limit zapraszamy sobota

8.30 na stacji SHELL na wylocie na Ostródę Serdecznie Zapraszam ! . Całe info i naklejki itp. na miejscu !"

to z kim jedziemy w końcu?:decayed:

Opublikowano

Skundleni :

KONKRETY o motopikniku!

Spotykamy sie o 9 na WNT

o 9:30 wyjeżdżamy z WNT !!!

Każdy dostaje naklejkę na tylną prawą szybę żeby jakoś identyfikować nasze auta które markowo się pokundliły strasznie .

Wszystkie pojazdy podzielone będą na 3 grupy.

Show&Shine w której znajdą się zarówno klasyki jak stanceowozy

Drift/race w której znajdą się pospawane gruzy i wyścigóweczki które niekoniecznie są na glebie

Pozostałe - pojazdy które jeszcze nie mają tego x-factora ale właściciele dążą do dobrego rozpierdolu!

Każdy dostanie karteczkę z odpowiednim kolorem lub napisem i tymi własnie karteczkami podzielimy naszą strefę. Zakaz obrażania, nie podoba Ci się ocena? To walcz ze swoim autem żeby znalazło się w odpowiedniej grupie w przyszłym roku.

WNT JEST TU!

https://www.google.pl/maps/dir/53.754879,20.4594309/53.7548494,20.4606027/@53.754853,20.460011,3a,75y,69.12h,66.72t/data=!3m4!1e1!3m2!1s08_xifGG1c4_NXWdtfwyeQ!2e0!4m4!4m3!1m0!1m0!3e2

---------- Post dopisany 13-06-2014 at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2014 at 13:13 ----------

I jak tu przygotowac samochod na zlot ?

dzisiaj deszcz jutro ma byc tak samo :facepalm:

Opublikowano

Pogod nawed w najmniejszym stopniu nie nastraja optymistycznie

Opublikowano

najlepiej nie jest:decayed: jedziecie pany??? bo nie wiem ile ciechanów mogę zrobić :wink:

Opublikowano

Ja kafareq i byradzio jedziemy na pewno :-)

Opublikowano

czyli spotykamy się na wlocie do olsztyna od waszej strony.Będe czekać przy myjce. kaFFFar dzwoń jak będziecie przed Olsztynem z 30 min wcześniej:wink:

Opublikowano

Sluchaj my bedziemy leciec przez jedwabno

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Wiec moze skumamy sie na realu czy gdzie w tych okolicach

Opublikowano

Wlatujecie od mojej strony więc spikniemy się jeszcze przed skundlonymi:wink:

Opublikowano

Ok przekaze kafarowi zeby dal ci znac jak bedziemy sie zblizac do olsztyna :-)

Opublikowano

No ja niestety nie jade, taka sytuacja...:kwasny:

Opublikowano

Pogoda sprzyja, impreza aktualna? Bo u nas leje

Opublikowano

Byli wymarzli, zmokli ale byli [emoji1]

Opublikowano

Nie ma co tak zle nie bylo zlocik mozna zaliczyc do udanych gdyby nie jeden maly szczegulik iz organizatorom padl miernik akustyczny i nie stety nie moglem wziac udzialu w konkurecji :'(

Opublikowano
Byli wymarzli, zmokli ale byli [emoji1]

ale byli :D jaccov6 Milo bylo poznac :wink:

Opublikowano
Byli wymarzli, zmokli ale byli [emoji1]

ale byli :D jaco dawaj jpg. Milo bylo pznac :wink:

Które Kafffar miejsce zająłes w konkursie najnizsze auto?

Opublikowano
Byli wymarzli, zmokli ale byli [emoji1]

ale byli :D jaco dawaj jpg. Milo bylo pznac :wink:

Które Kafffar miejsce zająłes w konkursie najnizsze auto?

A nie wiem xD wyniki było dość późno i juz do domu pojechaliśmy . Ale troche bez sensu ta gleba , bo nigdny VAg na 18 nie zejdzie niżej nisz golf na 14,15 szerokiej stali i naciagu xD

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Jeszcze lepsze jest to , ze chłopaki przyjadą koza na zlot a po dotarciu na miejsce pare godzin kręcą gwint na maxa na konkurs a potem znów koza i do domu heh

Opublikowano

No tak co tu porównywać, jak dlammnie Twoja audiczka wyglądała za***iście:wink:

Opublikowano

Wiadomo audi kafara wymiata jak dlamnie najladniejsze audi ktore dotychczas widzialem na mazurach :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.