Skocz do zawartości
IGNOROWANY

panel klimatronik


zet89

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze temat juz był poruszany,ale nie ma tam żadnych info wiec chciałbym go odswierzyc. Chce wymienić pokrętła na klimatronik po lifcie. Napewno czeka mnie wymiana dmuchawy, nie wiem czy nagrzewnice też? Wie ktoś może czy coś jeszcze? Prosiłbym też o jakiś prosty schemat do tego klimatronika lub opis która wtyczka za co odpowiada. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to troche zabawy jest... musisz wymienić całą nagrzewnice bo klapy są sterowane silniczkami a nie linkami. Jak będziesz szukał nagrzewnicy to do poliftowego klimatronika musi być poliftowa nagrzewnica ( w przedlifcie silniczki są na inne napięcie). Co do schematu najprościej jest kupić całą wiązke i wypleść samemu to co się potrzebuje ( wtedy masz już gotowej długości kabelki i wtyczki) Ja jestem w trakcie zakładania poliftowej klimy i graty ze środka już mam i zostały mi graty z pod maski do dołożenia i podpięcie całej wiązki pod licznik i kompa. Jak będziesz się w to bawił to kup sobie zaraz z 2 rolki taśmy parcianej tylko sprawdź sobie w sklepie czy się klei bo często lubią wysychać jak są stare. Jak chcesz zrobić tylko sterowanie nawiewem to masz dużo mniej kabelkologi i napewno jest to łatwiejsze. No i wypadało by zmienić jeszcze konsole na polifta chyba że będziesz rzeźbił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrzewnica poliftowa a to co steruje klapkami też musi być polifr? I jeszcze pytanie czy nagrzewnica z anglika podejdzie? Dzięki wielkie za pomoc.

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ----------

Kumpel miał klime przedlift i podłączył panel poliftowy tylko nie pytałem jeszcze co i jak robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...