Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części z anglika lusterko wewnętrzne


AudiMichal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do montażu lusterka wewnętrznego z czujnikiem deszczu - dość łatwy mod:

Czy takie lusterko wewnętrzne będzie pasować z angielskiego auta. Czy są jakieś unikalne różnice? Na allegro ludzaie czasami piszą że nie z anglika??

Polecam świeetny tutorial poniżej

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/zakladanie-czujnika-deszczu-swiatel-uruchamianie-modulu-coming-leaving-home-234312/

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam zwykłe lusterko wewnętrzne i chciałbym zamonotować takie co się automatycznie przyciemnia i ma czujnik deszczu i światła. Narazie badam rynek i co jest możliwe a co nie, co warto robic a w co lepiej się nie pakować. Przeczytałem opis tak jak w linku i wydaje mi się że bedzie to raczej łatwy mod za niewielką cenę. Zdjęć żadnych nie mam, ale na Allegro jest pare takich aukcji że piszą że nie z Anglika więc zastanawiam się czy to ma jakiś znaczenie... wydaje mi sie że nie powinno mieś znaczenia ale kto ich tam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to niczym się nie różni. Anglik to nie jakieś nie wiadomo co tylko auto do ruchu lewostronnego więc większość rzeczy poza światłami i elektryką z innej strony niczym się nie różni.. I jeszcze parę drobiazgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...