Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kontrolka airbag zapala się jak jest gorąco i nie mogę zdjagnozować kompem


kwiacior811

Rekomendowane odpowiedzi

cześć koledzy jak w temacie nie mogę zdiagnozować kompem systemu airbag tak jak by go nie było.Airbag zapala się wtedy jak jest na zewnątrz bardzo gorąco co może być przyczyną?,wspomnę że pod fotelami kości są dopięte, pomożecie?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz mozliwośc sprawdzenia co za błąd ci sie wyswietla bo niekoniecznie może byc tu przyczyna w poduszcze ale i w czujniku zderzenia. Podepnij sie pod vaga i zobacz jaki błąd ci wyrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie może znaleźć sterowników do airbag a tak to wszystko sprawdza.

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

nie pokazuje błędu airbag,czekam właśnie na drugiego diagnostę przyjedzie ze swoim sprzętem

---------- Post dopisany 22-05-2014 at 01:45 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2014 at 14:23 ----------

pokazuje że były wystrzelone prawie wszystkie poduchy i gość twierdzi że to sensor

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 01:45 ----------

a może ktoś wie bo zamówiłem nowy sensor czy po wymianie go muszę robić jakieś adaptacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumię że piszesz o sensorze jako o sterowniku poduszek czy tak?, jeśli tak to po wymianie musisz tylko go zakodowac pod odpowiednie wyposażenie poduszek jakie masz w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wszystko na ten temat pozdrawiam:)

---------- Post dopisany 24-05-2014 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2014 at 08:28 ----------

kurde wymieniłem i dalej nic pokazuje że pasy pasażera naciąg powyżej progu tak samo tylne wszystkie i co teraz?

---------- Post dopisany 26-05-2014 at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2014 at 10:40 ----------

masakra wszyscy rozkładają ręce hehe gdzie nie pojadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam z dwoma pasami. Podobno w całości do wymiany są by pozbyć się komunikatu.

Gdzieś słyszałem ze są urządzenia do zerowania ale nie znam nikogo kto ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to na pewno nie pasy bo to się tylko dzieje gdy auto się nagrzeje na słońcu więc musi być coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...