Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moja Kobieta jak Lwica broni marki Audi :brawo:


diplingmamber

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę pochwalić moją Kobietę, gdyż broni dzielnie Audi na vitalia.pl gdzie dzień w dzień motywuje się w odchudzaniu no i motywuje do Maratonu (mały) bo 5km ale pierwszy w życiu. No i pewna tam młoda dziewczyna szuka Audi A3 do 20 tyś zł (wiem niewiele, ale pierwsze jej autko) i hamska odpowiedź jednej z forumowiczek na Vitalii:

cyt. "już ci pisałam zapomnij o audi jeśli chcesz mieć auto sprawne . postaw na vw one się nie psuja ! żadne wynalazki tylko Niemiec ! audi ma to do siebie ze jest łatwo kupic ale później trudno sprzedać każdy kto się zna trochę na autach powie ci ze każde audi to szmelc ja miałam już 2x audi A6 i 80 i się pierniczyły ! miałam tez vw i żaden się nie psół wiec polecam ja oge się wypowiedzieć na temat każdego auta wiec jeśli chcesz pogadać zapraszam na priva :)"

no i moja dzielnie brzydko mówiąc "zj***ła" tamtą, i dokładnie wyjaśniła :decayed::banan2: mam nadzieje, że wasze Kobiety i Żony także są takimi pasjonatami! chociaż jeszcze nic nie stuningowała gdyż nie mamy samochodu póki co, choć planujemy b7 1,9 diesel 116ps, to dzielnie broni Audi!

jeśli ktoś miałby jakąś a3 do sprzedania do 20 tyś zł albo znał kogoś, będę wdzięczny!

miłego wieczoru Panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej powiedziałem że nie wpuszczę jej do auta, bo BYŁA zapaloną maniaczką BMW.

Kiedyś ukratkiem gwizdnęła mi samochód i zmieniła zdanie mówiąc (i tutaj pamiętam dokładnie):

"wiesz co, ludzie się cisną na różne hondy,srondy, bmw, ale jednak audi to audi. Klasa sama w sobie" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej powiedziałem że nie wpuszczę jej do auta, bo BYŁA zapaloną maniaczką BMW.

Kiedyś ukratkiem gwizdnęła mi samochód i zmieniła zdanie mówiąc (i tutaj pamiętam dokładnie):

"wiesz co, ludzie się cisną na różne hondy,srondy, bmw, ale jednak audi to audi. Klasa sama w sobie" :naughty:

Ja tam nie mam nic do bmw, choć nie podoba mi się ta marka. Jak wszyscy albo większość na forum, jestem pasjonatem Audi. Ale fajnie ująłeś, "gwizdnęła mi ukratkiem samochód - genialne :decayed:" luzacka dziewczyna! szacun za odwagę hehe:good: ps. dobrze, że wróciła :grin:

Moja była kiedyś maniakiem toyoty rav 4 tej starszej jeszcze z 2002-2008 roku, ale po poznaniu Audi, diametralnie zmieniła zdanie :grin: i tak jej już zostało! czyli w skrócie, wielki Plus:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bmw nie lubię przez ludzi którzy je użytkują. Na myśli mam takie sytuacje gdzie gówniarz jeden z drugim kupią sobie bmw za 2.000zł, drugie 2.000 zainwestują w wieś-tuning typu podświetlane podwozie na taśmach RGB z pilotem, syrene/klakson wydający różne dźwięki. Wstawią, już nie skrzynie a tube basową do bagażnika, tak że to nie gra tylko pierdzi, cała buda się trzęsie, rdza z nadkoli leci i wielkie z nich pany :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bmw nie lubię przez ludzi którzy je użytkują. Na myśli mam takie sytuacje gdzie gówniarz jeden z drugim kupią sobie bmw za 2.000zł, drugie 2.000 zainwestują w wieś-tuning typu podświetlane podwozie na taśmach RGB z pilotem, syrene/klakson wydający różne dźwięki. Wstawią, już nie skrzynie a tube basową do bagażnika, tak że to nie gra tylko pierdzi, cała buda się trzęsie, rdza z nadkoli leci i wielkie z nich pany :grin:

To nie wina BMW, że tacy ludzie jeżdżą ich samochodami i psują im opinie. Zresztą w Audi tez można spotkać dresów i chamów. Nie raz się z tym spotkałem.

Poza tym BMW ma wspaniałe rzędowe silniki i napęd na tył.

Prawie w każdej marce spotka się chama i dresa. Nie ma reguły.

Kiedyś byłem zaślepiony i poza Audi innych marek nie widziałem. Też jeździłem po BMW i po innych markach. Wychwalałem OOOO jakie to nie jest.

5 lat jeździłem Audi A4 B5 i nigdy mnie nie zawiódł. Bardzo dobrze wspominam ten samochód. Teraz jeżdżę Saabem 9-3, a w przyszłości planuje zakup BMW E60.

Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć jedną marką. Jeździłem różnymi samochodami, ale do tej pory jeżeli chodzi o wrażenie z jazdy nic nie pobiło Volvo S80 T6 :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz. Wypowiedziałem się jak to jest w moim odczuciu, w mojej mieścinie większość dresów śmiga bmw przerobionym na "statek kosmiczny".

Samochód już nie ważne jaki, aby d*pę woził. Wiadomo że każdy szuka rozwiązania które najbardziej odpowiada danej osobie, ze względów ekonomicznych, wyposażenia, estetycznych, bezawaryjności itd.

Ale są też ludzie którzy twierdzą, że "BMW is my life - i ch*j" i jakiego argumentu by mu nie przedstawić, jego zawsze będzie górą

No ale jednak wszystkiego trzeba spróbować:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja nienawidzi audi,jest zazdrosna i tyle:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta jest chyba bardziej "zboczona" na punkcie Audi ode mnie. Potrafi nawet nauczyć czegoś nowego ludzików w ASO :grin: Ostatnio dostała w nagrodę od Audi Polska wycieczkę do Ingolstadt :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak, ze najpierw to samochód był wrogiem żony bo za dużo się nim intwresowałem. A teraz to żona broni auta przede mną żebym na co innego nie zamienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...