Skocz do zawartości
IGNOROWANY

buczy i drga przy dodawaniu gazu.


kamilo2010

Rekomendowane odpowiedzi

witam Forumowiczów..

Mam pytanie,sprowokowane zdaniem mojej dziewczyny,niż moim,bo ja się do "traktora"przyzwyczaiłem już..:)

Otóż,chodzi mi o to że autko sprawne,niby wszystko gra,ale jak przyspieszam,w granicy obrotów 1100-1500 z nasileniem ok.1300-1400,czuje się jak w startującym samolocie,bardzo głośno i z wibracjami .Dziwie się,bywało tak zawsze,ale ok-po dodaniu za dużo gazu na za wysokim biegu(tak to można tłumaczyć),ale teraz to tyczy się każdego biegu i jeśli mam jechac na 1500 obrotach,lub mniej,i spokojnie rozpędzać to wstyd mi "troszkę" że tak głośno w nim jest.

Czym to może być spowodowane,wolałbym wiedzieć że ktos tak miał,a nie setką gdybanych możliwości..pomożecie??

na pewno-z góry dzięki,A4 forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Ja Ci powiem tak ten typ tak ma xD chociaż jak dziś wsadził ecu 16 bit z virusem.. to dostał buta i juz nie trzęsie jak jumbo jet ale dalej buczy naszczęście po przekroczeniu 2 tys juz sie płynie ;d:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ma po prostu ciężko gdy na wysokim biegu wciskasz gaz do podłogi na niskich obrotach... Trzeba delikatniej obchodzić się z pedałem gazu i tego nie będzie ewentualnie zminimalizujesz te objawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kolega wyżej 90 km przy ok 1300 kg... hmm ;d ja mam obecnie w okolicy 110 może ciut więcej i odrazu milej sie leci ;p:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko byłoby ok..ale do tej pory nie było aż tak zle,a ten objaw co opisywałem,to porównywalny do chęci szybkiego przyspieszenia,na niskich obrotach.Ale nawet jak zmieniam normalnie bieg(2000obrotów)i nastepny(wyzszy) wpada na 1400 to jest dziwnie drgająco..wojtas9292,a Ty z Laskowic jestes?lol,ja do pracy dojezdzam tam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm Ja Ci powiem tak ten typ tak ma xD chociaż jak dziś wsadził ecu 16 bit z virusem.. to dostał buta i juz nie trzęsie jak jumbo jet ale dalej buczy naszczęście po przekroczeniu 2 tys juz sie płynie ;d:naughty:

ja nie mam virusa ,tylko serie + wtryski 216 bosio i u mnie czegos takiego przed i po wymianie nie ma i nie bylo.

ps : :vaglogi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przy 2tyś. obrotów zmieniasz bieg to się nie dziwię że masz taki efekt, ja po przesiadce z benzynowca też tak robiłem ale już się odzwyczaiłem bo nawet więcej Ci spali, silnik ma ciężko, dlatego tak się zachowuje... Trochę wyżej go kręć, sam się przekonasz :wink:

PS. Mój zecior waży "jedyne" 1215kg :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko byłoby ok..ale do tej pory nie było aż tak zle,a ten objaw co opisywałem,to porównywalny do chęci szybkiego przyspieszenia,na niskich obrotach.Ale nawet jak zmieniam normalnie bieg(2000obrotów)i nastepny(wyzszy) wpada na 1400 to jest dziwnie drgająco..wojtas9292,a Ty z Laskowic jestes?lol,ja do pracy dojezdzam tam:)

hahah strefa rządzi xD !! gdzie robisz ? :grin:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

hmm Ja Ci powiem tak ten typ tak ma xD chociaż jak dziś wsadził ecu 16 bit z virusem.. to dostał buta i juz nie trzęsie jak jumbo jet ale dalej buczy naszczęście po przekroczeniu 2 tys juz sie płynie ;d:naughty:

ja nie mam virusa ,tylko serie + wtryski 216 bosio i u mnie czegos takiego przed i po wymianie nie ma i nie

bylo

ile już masz nalatane na tych bosio bo sa w ch$#j tańsze ;d ;d :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2 autach mam 216 .jedne jakies chinole i 25tysi i dalej sa ok. bosio jakies 6tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko byłoby ok..ale do tej pory nie było aż tak zle,a ten objaw co opisywałem,to porównywalny do chęci szybkiego przyspieszenia,na niskich obrotach.Ale nawet jak zmieniam normalnie bieg(2000obrotów)i nastepny(wyzszy) wpada na 1400 to jest dziwnie drgająco..wojtas9292,a Ty z Laskowic jestes?lol,ja do pracy dojezdzam tam:)

hahah strefa rządzi xD !! gdzie robisz ? :grin:

wojtas9292 autoliv się kłania:))..jak pół jelcza i okolicy tam robiło,a częśc dalej robi..czyli jedyna opcja,to wkręcac go w wyzsze obroty..?hmm,ale wcześniej nie było tak zle..no może dlategoze troszkę pojezdziłem benzyną ostatnio i mi sie traktor troszkę za głośny zdaje..:X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda szukac miodu w d*pie ,te typy tak juz maja to nie nowe auta i wlascicieli tez sporo mialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...